Ecco the Dolphin اما شما فراموش قتل

Maneater [بازی تریلر] [13 دقیقه از گیم پلی] “Maneater is an open-world-بازی اکشن-بازی با برخی از عناصر RPG بازیگران ناشناس کوسه در یک ماموریت انتقام. در شروع بازی شما به عنوان یک بزرگ و قدرتمند کوسه است که دستگیر شده و سپس به طرز وحشیانه ای کشته و سوخته توسط یک کوسه شکارچی به نام پوسته پوسته پیت. طول برش او به معنای واقعی کلمه ریپ کردن یک بچه کوسه اما که pup گزش پیت بازو و فرار. برای بقیه از این بازی بازیکنان در نقش که بچه کوسه و سطح بالا در حال رشد بزرگتر و قوی تر در این فرآیند است. هدف نهایی این است برای کشتن پوسته پوسته پیت و گرفتن انتقام برای آنچه که او را به مادر خود.” [از طریق: Kotaku]

• حل گرمایش جهانی با خوردن همه مزاحم انسان [ضلعی]

“سلام من کوسه. من قطع شد و از رحم مادر توسط یک کوسه شکارچی در یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد بسیاری از سال پیش. او با چاقو به من. من خوردم دست خود را. من شده اند گفت: این انگیزه که من به دنبال انتقام است. اطمینان حاصل کنید. شاید. اما اگر من واقعی بودن با شما من فقط می خواهم به غذا خوردن. من نمی نیاز به انگیزه. من کوسه. من همیشه می خواهید به خوردن. ماهی است. مهر و موم. دلفین ها. دیگر کوسه ها. و البته مردم. یک روز من را می خوردند یک زن در یک آزمایشگاه کت حمل یک مجله مشخص شده “علم است.” مجله گفت: کوسه ها به ندرت خوردن مردم. من یاد گرفتم که مجلات خسته کننده و اضافه کردن چیزی به عطر و طعم از مردم است. من خوردن مردم و مردم به خوبی به غذا خوردن. من از خواب بیدار در غار هر صبح و شروع روزانه من چرخه. من خوردن, رشد, تکامل, پیدا کردن مناطق جدید با گوشت تازه, بنابراین من می توانید تکرار این چرخه و پس از آن من آن را تمام انجام دوباره. این چرخه خوبی برای من بوده است. به عنوان یک بچه کوسه, من به سختی می تواند خوردن یک لاک پشت, اجازه دهید به تنهایی جهش به هوا. اما بیشتر من می خوردند بیشتر از من بیشتر من می تواند انجام دهد و بیشتر جاهایی که می توانید مراجعه کنید. Bayous! استراحتگاه! خلیج فارس! من بزرگ و در عین حال جهان بزرگتر است. من کوسه, بله, اما من هم هستم درونگرا.”

• Grand Theft Aqua [Critical Hit]

“تصور کنید که Grand Theft Auto اما در briny اعماق اقیانوس و شما فقط ضربه ناخن بر روی کودن از Maneater. وجود دارد مقدار زیادی از آبزیان تفاوت, البته, اما جان کلام این که شما ساکن جهانی که نمی تواند بیش از حد مهربانی به خود rampages و توانایی به نوبه خود کل بشر به خونین وده آدامس. بالا بردن سطح تهدید بیش از حد بالا و کوسه شکارچیان فرود بر شما در نهایت خواستار اسلحه های بزرگ در قالب یک شکارچی بدنام که فقط یک واقعیت نشان می دهد دور از ضربه ، در هسته هر چند Maneater یک بازی در مورد رشد و اکتشاف. آن را در مورد کشف حیوانات وحشی در اطراف شما…و خوردن آن. آن را در مورد tangling با شکارچیان خطرناک در آب…و بعد از غذا خوردن آنها را. آن را در مورد بازپس آبهای اطراف شما از انسانیت…و خوردن آنها. وجود دارد در حال اجرا تم در اینجا اما شما ایده را دریافت کنید.”

• یک دریا پر از موجودات با مبارزه به عنوان کم عمق به عنوان یک گودال. [IGN]

“به عنوان شسته و رفته به عنوان حیوانات هستند اکوسیستم خود به نظر نمی رسد به عنوان واقعی به عنوان کسانی که در بازی مانند بازی Far Cry یا Red Dead Redemption چرا که آنها – و انسان – شلوغ هستند با هم در این آبها تا کنون که بدون تعامل و یا حتی ظاهری برای آگاهی از هر یک از دیگر. شما هرگز شاهد یک تمساح chomping در یک لاک پشت و یا یک غلاف از orcas حمله به مهر و موم و سپاه از کوسه ها شکارچیان هرگز آتش یک شات در هر کوسه. مهاجم کوسه ها و نهنگ ها ممکن است تیم در مقابل شما بدون توجه به چگونه بعید اتحاد خود است. و شما می توانید آشکارا حق شنا در کنار یک مهر و موم و بدون آن تحقق است که خود را دندانه دار مرگ قریب الوقوع است. با توجه به این که شما صرف 99 درصد از زمان خود را مستغرق آن شرم آور است که آب در اثر نگاه نکنید همه که مدرن است. اگر شما قرار داده Maneater کنار 2018 را دریا دزد, به عنوان مثال, آن را مطلوب مقايسه در همه: هیچ امواج به صحبت می کنند از سطح تخت و گل آلود به دنبال و اثرات چلپ چلوپ در حال ندانسته حتی زمانی که چند تن megashark تصادفات پس از جهش خنده دار 50 فوت در هوا به گیر یک عابر پیاده کردن یک پل. زیر آن را فقط مبهم و مه آلود به دنبال در راه است که مرا به یاد یک بازی پنهان کردن خود را در قرعه کشی-فاصله محدودیت و بدون یک اشاره از انکسار نور شما ببینید در فیلم های مستند طبیعت. این وحشتناک نیست اما حداقل کمی چشمگیر, دو–”

ارسال شده توسط صدای فش فش (0 دیدگاه کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>