رئیس جمهور اکوادور دیگر اعضای کابینه ” حقوق در همه گیر پاسخ

QUITO — Ecuadorean جمهور لنین مورنو و اعضای کابینه در زمان 50% کاهش دستمزد در میان اقدامات او در روز جمعه اعلام کرد برای مقابله با COVID-19 همه گیر است که برخورد یک ضربه سنگین به آند اقتصاد کشور.

این بیماری همه گیر در هفته های اخیر به ضعف مقامات بهداشتی در بزرگترین شهر این کشور گوایاکیول که در آن اجساد باقی مانده در خانه و یا برای ساعت ها در خیابان ها.

این کاهش حقوق و دستمزد را نیز تحت تاثیر قرار مقامات دولتی از جمله قانونگذاران در مجلس شورای ملی که به شدت مورد انتقاد قرار Moreno برنامه ای برای افزایش مالیات برای تقویت منابع مالی دولت در میان همه گیر.

“من مرتب 50% کاهش در درآمد ماهانه رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, وزیران و معاون وزرا” مورنو نوشت: در حساب توییتر.

اطلاعات رسمی در روز یکشنبه نشان داد اکوادور به حال 7,466 عفونت و 333 مرگ و میر. یکی دیگر از 384 نفر از مردم اعتقاد به درگذشت coronavirus اما موارد تایید نشده زیرا آنها تست شده است.

مورنو پیشنهاد ایجاد یک صندوق کمک های انسان دوستانه است که جمع آوری 5% از سود با گزارش درآمد بیش از 1 میلیون دلار در سال 2018 خواهد بود و مالیات کارگران با حقوق ماهانه بیش از $500.

کسانی که اقدامات پرسش شده است توسط مردم بومی اتحادیه های کارگری و رهبران کسب و کار.

“مالیاتی که ما می خواهیم به جمع آوری از کارگران ناعادلانه است با توجه به این که این اقدامات را شامل نمی شود سهم دولت” گفت: کار رهبر ریچارد گومز در مصاحبه.

(گزارش شده توسط Alexandra والنسیا در کویتو و یوری گارسیا در گوایاکیول گزارش توسط برایان Ellsworth; ویرایش توسط ریچارد چانگ)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im