اکوادور فروشگاه coronavirus قربانیان غول یخچال به عنوان morgues پر کردن

گوایاکیول — اکوادور دولت آغاز شده است نگهداری اجساد قربانیان coronavirus در غول ظروف یخچال به عنوان صدها نفر از مرگ و میر در شهر گوایاکیول مرکز کشور شیوع در حال حاضر پر morgues و بیمارستان ها.

اکوادور تایید کرده 318 مرگ و میر ناشی از این ویروس یکی از بالاترین برگه در آمریکای لاتین است. اما رئیس جمهور لنین مورنو گفت: در این هفته که رقم واقعی بالاتر بود به عنوان مقامات شد جمع آوری بیش از 100 جسد در روز بسیاری از بستگان خانه را به عنوان یک سخت قرنطینه مانع از آن شد که به خاک سپرده شد.

دولت نصب شده تا سه ظروف بزرگترین حدود 12 متر (40 فوت) طولانی در بیمارستان های دولتی برای حفظ بدن تا گور آماده شد با توجه به گوایاکیول شهردار سینتیا Viteri. تا کنون 150 قربانیان به خاک سپرده شده است در یک گورستان خصوصی در شهرستان پورت.

در گوایاکیول است Teodoro مالدونادو کربو بیمارستان در شنبه, پزشکی, کارگران پوشیدن دنده محافظ برداشته بدن پیچیده شده در پلاستیک از یک اتاق ذخیره سازی و استفاده از یک پالت به چرخ آنها را به یک ظرف با توجه به یک عکاس رویترز.

“این بیماری همه گیر است که غلبه بر ظرفیت بیمارستان ما خدمات” بیمارستان گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

بیمارستان روز یکشنبه تایید کرد که آن را تا به حال راه اندازی یک کانتینر یخچال برای نگهداری اجساد کسانی که درگذشت در میان همه گیر و اضافه کرد که ترتیب بود که عمل مطابق با سازمان بهداشت جهانی پروتکل های.

این Ecuadorean موسسه امنیت اجتماعی اجرا می شود که Teodoro مالدونادو کربو گفت: در روز شنبه در توییتر که آن را به حال ضد عفونی تمام مناطق از بیمارستان برای تضمین ایمنی بیماران و متخصصان پزشکی.

روز شنبه, اکوادور دولت گفت: فعال سازی سیستم دیجیتال جدید است که اجازه می دهد خانواده ها برای پیدا کردن که در آن بستگان مرده به خاک سپرده شد.

مورنو گفت: از دولت انتظار می رود تعداد کل مرگ و میر در گوایاکیول را در اطراف استان برای رسیدن به 3500 و گفت: “اردوگاه ویژه” که ساخته شده بود برای دفن مرده است. (گزارش اضافی توسط Alexandra والنسیا در کویتو; نوشتن توسط آنگوس Berwick; ویرایش توسط Daniel والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de