تحصیل احمق

در سال های گذشته, من استفاده می شود به ناامیدی: آیا کسی در حزب دموکرات آن را دریافت ؟ از اواخر من فکر می کنم یک چند در رهبری انجام دهد. اما بسیاری از این حزب هنوز هم آن را دریافت ؟ این یک دبیرستان ملت است. حتی حالا بعد از این همه سال از پمپاژ کالج آموزش و پرورش به عنوان تنها راه برای زنده ماندن وجود دارد هنوز هم نزدیک به 70 درصد از بزرگسالان ایالات متحده از سن 25 و بالاتر—بله زندگی در حال حاضر—که بدون چهار سال تحصیلات دانشگاهی. اگر تحصیلات دانشگاهی تنها راه برای زنده ماندن در یک اقتصاد جهانی و سپس به پاسخ موثر به هر کسی که بیش از 30 است: آن را خیلی دیر شده برای شما. و البته که پیام می شود در سراسر. تحصیل احمق ها (SLTNR)
ارسال شده توسط ویتگنشتاین (19 نظرات کل) 13 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
این بود که کمی ناهموار اما من فکر می کنم آن را بسیار روشنگری است و من قدردانی که آن را نیز نگاه به دیگر کشورهای توسعه یافته برای مدل های. چیزی است که من مبارزه با این است که اگر شما قبول این فرض که کالج برای همه است و نه نوش دارو چه پس از آن ، چون من نمی بینم که چگونه شما معکوس نیروهای اقتصادی که تحت فشار قرار دادند ما را به یک سرویس و یا دانش اقتصاد است. بله مصاحبه هر کسی بدون 4 سال مدرک به عنوان منسوخ است یک مشکل برای دموکراتیک سیاست شعارهای اما اگر آنها در حال منسوخ آنچه که باید انجام شود ؟ که دارای ایده های جدید از چگونه برای رسیدن به رویای آمریکایی چیست ؟
من فکر نمی کنم این مقاله کاملا یک پاسخ برای این, اما آن را به دنبال در مکان های جالب (به عنوان مثال دانمارک, آلمان, احیای جنبش کارگری).
ارسال شده توسط Wretch729 در 9:16 AM در فوریه 9 [4 علاقه]
چیزی است که من مبارزه با این است که اگر شما قبول این فرض که کالج برای همه است و نه نوش دارو چه پس از آن ،

این چیزی است. هیچ واقعی وجود دارد اکولایزر در اینجا برای طبقه کارگر است. آن را مقرون به صرفه برای عملی خدمات سازمان به مردم و آموزش آنها بیش از چند سال است. اگر ما می خواستیم همه را به احساس بهتر از ما می تواند شروع تا بیشتر آموزش فنی و حرفه ای فرصت برای معاملات ولی در کل تجارت جهت گیری بچه ها پرداخت می شود به عنوان آنها یاد بگیرند که در حال حاضر پس چرا کسی معقول می خواهید به راه رفتن به دور از که سیستم ؟ آیا ما را در تجارت تمایل بچه ها اقامت در خارج از بازار کار برای 4 سال در حالی که ما صرف پول برای آنها تدریس نیمی از چیزهایی که آنها آموخته اند که در حال کار ؟
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 9:39 AM در فوریه 9 [6 علاقه]

این مقاله فرض در حال حاضر باعث می شود من سوال که آیا تمام دانش اقتصاد/اقتصاد خلاق/همدلی اقتصاد (بله وجود دارد تجارت پوشش با تشکر از مارتا نوسباوم) از اولین انگشت شماری سال پس از به نوبه خود از قرن ترویج شد و تحت فشار قرار دادند توسط نخبگان نویسنده منابع? یعنی کل مفهوم اجازه واردات و صادرات به چین به دلیل طراحی باقی می ماند در اینجا در کالیفرنیا.

من به آن فکر نکرده بود که راه [نقطه از مقاله] چرا که ایالات متحده همواره در توسعه کشور بسیار صنعتی ثروتمند ملت است. آن است که در تحت توسعه بخش هایی از جهان که در آن من آمده ام در سراسر peons درآمد بادام زمینی قرار دادن >30 ٪ از دستمزد به آموزش فرزندان خود را در “خصوصی زبان انگلیسی” در مدارس به دلیل آموزش و پرورش دیده می شود به عنوان یکی از در دسترس راهی برای خروج از فقر/درآمد پایین تر و پایین تر کلاس اقشار. در ایالات متحده, شما احتمالا می خواهم ببینید که الگوی خانواده های مهاجر, کار در رستوران برای قرار دادن بچه ها از طریق دانشکده پزشکی.

بنابراین این مقاله imo حدود 20 سال خیلی دیر است. هیچ کس به فکر reskilling یا جایگزین و یا زمانی که گزینه های برون سپاری عجله در اوج آن است. و هرگز نسبت به آمریکایی ها بدون مدرک دانشگاهی ذکر – من شنیدن آن را برای اولین بار و من شوکه و شگفت زده کرد چرا که دیدن para بالا که باعث شد من همیشه فرض توسعه کشور = به شدت جمعیت تحصیل کرده.
نوشته شده توسط Mrs سیب زمینی در 9:54 AM در فوریه 9 [7 علاقه]

من شده فکر کردن که به تازگی راه کار آن این است که بیشتر مردم کار خود را, اثرات پول بیشتری به شما دریافت کنید. کار خود را تنها اثرات ده نفر و یا تا آنجا که شما می توانید تنها قطع بسیاری از سران مو و یا پس از نگاه بسیاری از بچه ها در یک زمان شما نمی توانید به عنوان پول زیادی. در اطراف 1900s شد فن آوری ممکن است برای بیشتر مردم کار را به یک اثر در بسیاری از مردم بیشتر به مردم پول بیشتری به شما کردم. قبل از این که شما با استفاده از به حداقل رسیدن پول به اندازه کافی به زندگی می کنند چرا که فقط در مورد هر کس مشغول به کار بود برای مردم در اطراف آنها. در حال حاضر شما لازم نیست. بنابراین به اندازه کافی پول برای زندگی کار خود را به اثر بیشتر مردم است. برای انجام این کار به طور موثر وجود دارد خیلی بیشتر است که شما نیاز به یاد بگیرند و شما را مجبور به رفتن به کالج برای یادگیری آن است. که گران است و شما می خواهید به صرف بقیه عمر خود را با پرداخت آن را به عقب اگر افراد دیگر مانند شما به اندازه کافی به اجازه دهید کار خود را در اثر یک بسیاری از مردم است. زیرا ما نمی توانیم اجازه دهید هر کس اثر هر کس دیگری در همان مقیاس و یا وجود هرج و مرج باشد. پس از آن بهتر خواهد بود اگر ما می تواند بازگشت به مردم اجازه به زندگی را حتی اگر کار خود را تنها اثرات مردم در مجاورت مانند آن را برای میلیون ها سال.

هیچ جای پایی سمت چپ در شهرهای بزرگ و یا هر کس دیگری که در آن جهانی برندگان زنده برای فارغ التحصیلان دبیرستان به ورزش حتی کمی از قدرت است. هیچ کلیسا به حافظه به عنوان یک شماس هیچ شانسی در کارگاه به افزایش به عنوان یک مباشر بدون اتحادیه که در آن برای تبدیل شدن به یک فروشگاه مباشر یا officeholder بزرگ-شهر دستگاه سیاسی است که در این عصر دیجیتال نیاز به کسی برای رفتن درب به درب. ما دستمزد کارگران محروم شده اند و از هر راه به ورزش این نوع از اخلاق یا فرصت هایی که می آیند به راحتی به بالا و پنجم.
این مرا به یاد مقاله ارسال شده در اینجا در حالی که کمی پیش در مورد چگونه نقاط عطف زندگی است که هر کس بسیار آمار در برنامه مانند خرید یک خانه و ازدواج در حال سخت تر برای به دست آوردن. آن را مانند جامعه ما این است که به طور کامل خاموش ریل.
ارسال شده توسط bleep در 9:58 AM در فوریه 9 [6 علاقه]

> از آنجا که من نمی بینم که چگونه شما معکوس نیروهای اقتصادی که تحت فشار قرار دادند ما را به یک سرویس و یا دانش اقتصاد است. بله مصاحبه هر کسی بدون 4 سال مدرک به عنوان منسوخ است یک مشکل برای دموکراتیک سیاست شعارهای اما اگر آنها منسوخ شده چه باید انجام شود ؟ که دارای ایده های جدید از چگونه برای رسیدن به رویای آمریکایی چیست ؟

بالقوه پاسخ که من دیده ام لگد زدن در اطراف در برخی از نیروی کار و محیط زیست محافل است به استفاده از نیروی کار و مقررات زیست محیطی به یادآوریست برای معکوس کردن برخی از این نیروها. اگر شما را به شرکت در قبال نیروی کار سوء استفاده در هر نقطه در زنجیره تامین خود را و یا برای اثرات زیست محیطی خود را در کل زنجیره تامین وجود دارد مقدار زیادی از انگیزه به ارمغان می آورد که زنجیره تامین پشت خود را تحت کنترل مستقیم. من فکر نمی کنم که تمام پاسخ, اما قطعا چیزی است که من می خواهم برای دیدن لیبرال/ترقی خواهان/چپی شروع واقعا کاوش چرا که شما حق هستید و در زیر فعلی انگیزه ساختار جن را در بطری.
ارسال شده توسط protocoach در 10:00 AM در فوریه 9 [6 علاقه]

آن را نیز به من یاد من در کار من که در آن من مانند سلام من تحصیل کرده و من باید همه چیز را بگویم آن را من به نوبه خود به صحبت می کنند و شما در حال رفتن به گوش من PS من اتفاق می افتد به یک زن اما به من گفته شد که یک مشکل نیست که ملاقات با یک مخلوط از خشم و سردرگمی من نر کارفرمایان که کاملا ok با هر یک از آن.
ارسال شده توسط bleep در 10:00 AM در فوریه 9 [8 علاقه]
من قصد دارم به فکر کردن در مورد این مقاله برای مدتی. با تشکر از شما برای ارسال آن!
ارسال شده توسط FallibleHuman در 10:06 AM در فوریه 9
“ما باید بیشتر در کالج” و “ما نیاز به آموزش بیشتر مردم در معاملات” دو طرف از همان استدلال است. این است که مشکل نیست!

افراد بدون مدرک دانشگاهی نیست و گنگ است. “دانش اقتصاد” است نه پر از سحر و جادو, جادوگر شغل است که شما فقط می توانید یادگیری در دانشگاه هاروارد. اگر ما صادق بودن, موفقیت در بسیاری از مشاغل (ویژه مدیریت) است که احتمالا بیشتر با توجه به نگرش و استعداد از هر مهارت خاص. رفتن به دانشگاه هاروارد (یا هر دانشکده به درجات مختلف) فقط به نوع خاصی از فرد دسترسی به آن شغل است.

دسترسی به قدرت سیاسی هرگز نباید مشروط بر کلاس بر دسترسی به آموزش و پرورش است. توقف کامل است. بیش از آموزش و پرورش ما نیاز به پشتیبانی از عزم خود در محل کار. ما نیاز به تشویق همبستگی خود مختاری و تشویق یادگیری مادام العمر به خاطر آموزش. در نظر گرفتن کلاس در چیزی است که شما علاقه مند هستید نباید نیاز به یک وام مسکن دوم و ندارد پایان با مدرک کارشناسی ارشد.

دموکراتیزه محل کار بسیار به وضوح در نتیجه در بیشتر گسترده مبتنی بر ثروت است. با توجه به انتخاب تعداد بسیار کمی از مردم رای به برون سپاری شغل خود را! تعداد بسیار کمی از مردم را برای رای دادن به 100:1 مدیر عامل: پرداخت کارکنان نسبت.

اتحادیه های کارگری بود خیلی از این کار برای یک زمان کوتاه در قرن 20 و آنها ممکن است قادر به بازی در این نقش دوباره در ایالات متحده است. یا شاید آن را به سقوط کارگر شوراهای co-ops و دیگر کارگر مالکیت سازه.
ارسال شده توسط GetLute در 10:07 AM در فوریه 9 [9 علاقه]

تحت دانمارکی سیستم دولت باعث می شود یک سرمایه گذاری سنگین در آموزش است که باعث می شود هیچ تفاوت و حذف مرزهای
یکی دیگر از چیزی که من متوجه این خط که به کاهش به قلب که چرا ما نمی توانیم همه چیز مانند یک شبکه امنیت اجتماعی ما عمیقا تثبیت نژادپرستی بیماری را دوست دارد تفاوت و نمی خواهد اجازه دهید ما طراحی یا پیاده سازی هر چیزی که آنها را حذف کنید. آن را فوق العاده مخرب و غم انگیز است.
ارسال شده توسط bleep در 10:08 AM در فوریه 9 [4 علاقه]
من فکر نمی کنم آموزش و پرورش تا به حال شده است یک اولویت در این کشور است. از تمام فعالیت های اجتماعی آن است که یک دوم یا سوم کلاس فعالیت است. در 60 در شهر شما می تواند یک کار در کارخانه مونتاژ جنرال موتورز و بدون حتی یک HS درجه. شما را در کسب درآمد خوب باید منافع واقعی و در چند سال شما احتمالا می تواند یک خانه خرید. اتحادیه های کارگری. این نوع از مشاغل از بین رفته اند.

هنگامی که آنها می گویند, کالج, چه آنها چیست ؟ PoliSci? فلسفه ؟ هنر ؟ هنرهای لیبرال به طور کلی ؟ و یا انجام آنها چیست CS پرستاری و یا آنچه که در اصل معامله ؟ چهار سال دانشگاه ارزشمند است اگر شما می خواهید برای ایجاد گرد و تفکر افراد در یک رابطه ممکن است جهان با تاسیس آموزش هنرهای. اما من فکر نمی کنم که نوع آموزش و پرورش است که مورد احترام کنه یا نه.

تکنولوژی از بین بردن مشاغل. دوره. هیچ چیز جایگزین کردن آنها را. بازگشت به سال 1850 یا پس مارکس گفت که تکنولوژی را از بین بردن نیاز به کار و آزادی ما را به انجام آنچه ما می خواهیم. به جای تکنولوژی را حذف کرده است توانایی برای زنده ماندن در یک اقتصاد که در آن مزایای تکنولوژی محدود به صاحبان گفت: تکنولوژی و هر کس دیگری است که از چپ به دفع کردن برای خود. خیلی بد بقیه از ما عمدتا فاقد دانش و ابزار کمک خواهد کرد که ما از طریق دیدن مزخرف طبقه حاکم. شاید که آنچه در آموزش و پرورش است ؟
ارسال شده توسط njohnson23 در 10:17 AM در فوریه 9 [2 علاقه]

> آیا ما را در تجارت تمایل بچه ها اقامت در خارج از بازار کار برای 4 سال در حالی که ما صرف پول برای آنها تدریس نیمی از چیزهایی که آنها آموخته اند که در حال کار ؟

این undersells یکی از مزایای اصلی از آموزش و پرورش: آن را به طور بالقوه می تواند نگه داشتن مردم از نیروی کار برای 4 سال. این یک چیز خوب به دو دلیل: یکی برای پرداخت بد است و مردم نباید به صرف بهترین سال زندگی خود آن را انجام می دهند, دو, با در نظر گرفتن مردم از نیروی کار آموزش و پرورش, کاهش عرضه و در نتیجه افزایش تقاضا برای نیروی کار است که می تواند درایو دستمزد برای همه.

> من فکر شده اند که به تازگی راه کار آن این است که بیشتر مردم کار خود را, اثرات پول بیشتری به شما دریافت

این خط استدلال اغوا کننده است اما بهتر است اجتناب شود. در عمل هیچ ارتباطی با آنچه بین تعداد زیادی از مردم کار خود را تاثیر می گذارد و به شما پرداخت برای آن را دریافت. به جای پرداخت خود را مشخص و خود را از قدرت سیاسی. این است که چرا بهترین بدهند “شغل” نیست در همه. راه را برای دریافت پرداخت می شود مقدار زیادی در سرمایهداری نیست به کار می کنند اما در عوض به برگزاری یک ادعا بیش از سرمایه. قوانین و بازارهای در حال ساخته شده برای پاداش دادن به افرادی که خود را همه چیز برای یک زندگی بیش از افرادی که کار برای زندگی. این نیست که “کار” از صاحبان آثار بیشتر مردم آن را به دلیل ساخت موثر ادعای مالکیت بیش از کمیاب کالا هر دو منبع قدرت سیاسی و وسیله ای برای گسترش بیشتر قدرت سیاسی است.

کارگران — من معنی واقعی کارگران نه افرادی که خود را همه چیز برای یک زندگی — چه کسانی پرداخت می شود حداقل به شدت تحت سرمایه داری هستند و مردم با چند نسبتا نادر مهارت (مهمترین برنامه نویسی کامپیوتر) که می توانید با استفاده از کمبود مهارت های کسانی که به صورت اهرم و در نتیجه تقاضای دستمزد زندگی می کنند. این مثبت هیچ ربطی به چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر این کار برنامه نویسان کامپیوتر — آن را در مورد وسعت تاثیر آن را در مورد چگونه با داشتن مهارت های کمیاب بهترین چیز بعدی به داشتن به جای کار برای زندگی.

راه دیگر برای ایجاد کار برای زندگی خورد کمتر در مقایسه با داشتن یک زندگی است به گروه همراه با دیگر کارگران به استخر خود را از قدرت سیاسی است. با هم آمدن در یک اتحادیه و سپس با هم در یک حزب کارگران و پس از آن شاید در آینده هم به عنوان شبه نظامیان برای به دست گرفتن ابزار تولید از مالکیت کلاس با زور و در نتیجه رسیدن به کارگر قدرت. نیازی به گفتن نیست که مردم همه چیز خود را برای یک زندگی وحشت زده هستند حتی متوسط در مراحل اولیه این فرایند — آن را بسیار بهتر به خود همه چیز برای یک زندگی نسبت به به کار بعد از همه — و پس از صرف زن و شوهر از قرن ها تلاش خود را damnedest به سرکوب هر چیزی که حتی بوی کارگر سازمان است.

اگر ما تمام شد برنامه نویسان کامپیوتر, اگر ما تمام شد کارشناسان فن است که می تواند این مهارت کمتر کمیاب و در نتیجه حذف بالقوه خود را به عنوان یک منبع از اهرم. پس در واقع این نوع از آموزش و پرورش ما نیاز سیاسی آموزش و پرورش است. آموزش و پرورش در این راه از قدرت و راه برای به دست گرفتن قدرت برای خودمان. نیازی به گفتن نیست که این نوع از آموزش است که افرادی که فشار لیبرال آموزش-درمان-همه حزب خط در حال صحبت کردن در مورد.
ارسال شده توسط درجا رمان نویس Thomas Pynchon در 10:17 AM در فوریه 9 [7 علاقه]

njohnson – با اضافه دشواری است که اقتصاد ما بستگی به هزینه های مصرف کننده کالا و اما این (حداقل در شکل فعلی آن) معلوم می شود ناسازگار با پایداری طولانی مدت از زیست کره.

دولت می تواند در نهایت برون سپاری توسط نظارتی فیات اما که نمی خواهد حل پایداری مشکل است.
ارسال شده توسط Wretch729 در 10:20 AM در فوریه 9

در مورد مقاله بزرگترین مشکل من با این تجزیه و تحلیل است که این کاملا deracinated نگاهی به تاریخچه سفید طبقه کارگر معنا ندارد. Geoghegan می گوید که:

> “طبقه کارگر حوزه را به ویژه از دست داده و جایگاه خود را در حزب دموکرات—در بخشی به دلیل آنها نمی اخلاقی ما نگرانی های ما و یا خود را روشنفکر ارزش مانند باز کردن مرز برای مهاجرت. و ما دموکرات مالیدن آن در جشن این سلب مالکیت—از آنجا که به عنوان حزب آموزش و پرورش ما حزب است که باعث می شود مردم احساس بد در مورد خود است.”

اما بزرگترین دلیلی که چپ تقسیم با طبقه کارگر (و آن را آموزنده به یاد داشته باشید مکان های که در آن Geoghegan قطره “سفید” مثل اینجا) بود نه به خاطر باز کردن مرزهای آن بود که چپ آغاز شده و به آغوش ایده باز کردن سفید دولت رفاه به جمعیت اقلیت. Geoghegan حتی اذعان می کند این پویا وجود دارد مانند دو پاراگراف بعد در حالی که صحبت کردن در مورد راه که downstate ایلینوی همواره رای مخالف منافع خود (بدون صحبت کردن در مورد درجه آن است که کاملا وابسته به نژادی نگرش در مورد شیکاگو) و پس از آن فقط نیمه…زوم همراه با بحث در مورد دموکراسی محل کار و آموزش مادام العمر. اما محل کار دموکراسی آغاز به مردن وقتی که سفید طبقه کارگر متوجه شد که آن را به شامل بودن در دموکراتیک برابری با نیروی کار. سفید طبقه کارگر آغاز رای گیری برای به صراحت ضد کارگری سیاستمداران زیرا آنها ارزش خود را از سفیدی بیش از وضعیت خود را به عنوان کارگران. Handwaving دور 400 سال از تاریخی نژادپرستی در لود به دلیل آن پیچیده و یا وقت خود را مورد مسخره است.

و در کمی شخصی تر این-است-که-من-زندگی نقطه وحشی به من که کسی در شیکاگو است که شناور این تجزیه و تحلیل تاریخی به این دلیل که دستگاه در اینجا شکستن نیست وقتی شیکاگو جهانی شد دانش مرکز آن شکست در صراحت نژادی خطوط در ’80s در زمانی که مردم سیاه و سفید در شیکاگو خواستار شدند نوع نمایندگی و حمایت مادی دستگاه همیشه ارائه شده به قومی سفید گروه هایی که از آن حمایت کرد. نبود دانش کارگر در مقابل دستی کارگر تقسیم شد: کارگران در بورلی که متنفر بودم این ایده که سیاه کارگران در چتهم ممکن است همان نوع سیاسی به نفع آنها لذت می برد و برای چند دهه. اگر شما در حال رفتن به بازی شیر یا خط کردن کلمات قصار در مورد Lightfoot بودن ساختگی چون شما Chicagoan و او را از اطراف در اینجا خوب است که یک دیرین شیکاگو سنت است. اما جفت شدن که با این نوع از جهل تاریخی در مورد شهرستان فوق العاده نفرت انگیز.
ارسال شده توسط protocoach در 10:21 AM در فوریه 9 [11 مورد علاقه]

صبر کنید خود داستان است که دموکراتیک نخبگان تحت فشار قرار دادند طبقه کارگر سفیده از شهرستانها داخلی? طبقه کارگر سفیده فرار به حومه و همه ما می دانیم چرا. به این خاطر نبود که نخبگان دموکرات تحت فشار قرار دادند آنها را.

من با دیدن آن جمهوری جدید خانه contrarianism.
ارسال شده توسط JackFlash در 10:38 AM در فوریه 9 [5 علاقه]

این همپوشانی با برخی از دلمشغولیهای من در تجربه من افرادی که معتقدند آموزش و پرورش است راه حلی برای فقر و نابرابری هستند یا مردم برای کسانی که با آن راه خود را به یک زندگی بهتر و یا متولد نخبگان که فقط handwaving برای متقاعد کردن خود وجود دارد را پاسخ آسان و نه در مورد آن واقعا فکر کردن در یک سطح اجتماعی.

بیشتر اوباما و من و شما مشتری جلب کردن کالج, بیشتر ما متعهد به این پروژه از هل دادن تا که حق بیمه برای توجیه کالج آموزش و پرورش—و به زندگی چشم انداز از کار مردم حتی بدتر است.

آن را احساس می کند مانند او را ترک کردن چیزی اینجا ؟ نتیجه گیری منطقی از اجرای “کالج-برای-همه-ism” در مدت طولانی اجرا بدون تغییر هر چیز دیگری است که کالج می شود ، که است که می گویند نه تنها نسبی نقطه ضعف از تکمیل آن را افزایش می دهد – در اینجا من فرض است که در واقع ما موفقیت در یک راه یا دیگری در اعطای اکثریت مردم یک مدرک دانشگاهی – که مطلق اقتصادی پاداش از تکمیل آن را نیز کاهش دهد. من نمی در واقع بسیاری از دوستان که هرگز به کالج رفت, اما من می دانم که کاملا چند که درجه و به پایان رسید تا در خدمات و یا مشاغل یقه آبی و بدون واقعی هیچ رشته متصل سرمایه گذاری ملی در مردم درجه است. داشتن تعداد زیادی از این افراد ممکن است از لحاظ نظری می تواند خوب برای “ملی رقابت” اما آن را به انجام گه در مورد تقسیم بین بسیار بالا و هر کس دیگری.
ارسال شده توسط atoxyl در 10:54 AM در فوریه 9

این ایده که یک کارگر می تواند “منسوخ” است که واقعا فقط منسجم در موارد خاص تکنولوژیک مانند اپراتورهای تلفن یا یخ برش. بقیه هم آن را به مراتب مفید تر به فکر می کنم در مورد عرضه و تقاضا و قدرت.

نگاهی به صنعت تولید. تولید و اشتغال در آمریکا تعیین شده است در واقع دو چیز است: چگونه گران قیمت هستند و کارگران خارجی نسبت به داخلی کارگران و چه گران تر است, اتوماسیون نسبت به کارگران خانگی. در بسیاری از موارد این “منسوخ” کارگران کارخانه تنها منسوخ شده چرا که وجود دارد این است که کسی در جایی دیگر مایل به کار برای کسری از دستمزد خود را.

نخبگان “اقتصاد دانش” اجماع پس حداقل 90s شده است که ما باید واقعا تلاش و رقابت برای “low-مهارت” شغل به دلیل آن را فقط ارزان تر اگر ما خرید این محصولات از خارج از کشور. من فکر می کنم این مقاله درست است که این اتحاد هزینه دموکرات ها; حتی اگر نفتا آغاز شده بود تحت خار من از حزب دموکرات متعلق به آن را تحت کلینتون. (و من فرض کنید شما می توانید می گویند که جمهوری خواهان پرداخت برخی از مرتب کردن بر اساس قیمت در قالب تهمت محبوبیت)

به هر حال من نکته اصلی این است که در ما دنبال واقعا انت نسخه upskilling بود که 1. فوق العاده مخل چون ما رها/offshored کل صنایع به جای تلاش برای افزایش بهره وری و رقابت در محاسن (ع آلمان بود). آن را نیز 2. تا حد زیادی به بخش خصوصی واگذار شده و قرار میلیون ها نفر از مردم به بدهی غیر قابل تحمل برای درجه از ارزش مشکوک. (تضاد منافع اقتصادی از کسی بازآموزی برای یک کار در یک صنعت می دانند که تقریبا هیچ چیزی در مورد با یک شرکت پرداخت برای آموزش آنها می دانند که آنها می توانید استفاده کنید). 3. این “اقتصاد دانش” به نظر نمی رسد قادر به در واقع ارائه توده اشتغال احتمالا با توجه به اقتصاد مقیاس احتمالا به دلیل رقابت از خارج از کشور احتمالا به دلیل محدودیت عرضه.

روشن ترین راه حل در کتاب من است که فقط به مطمئن شوید که این انحصار سود/درآمد ناشی از صنعت فن آوری (و سرمایه گذاری, بهداشت و درمان و غیره…) توزیع گسترده تر و یا منقبض شده از طریق رقابت و یا مقررات و یا ساختمان کارگر قدرت. ما هنوز هم نیاز مردم را به انجام یک تن از کار در بسیاری از موارد این درست است که کسانی که شغل نمی شود زیرا این کارگران ندارد و به اندازه کافی قدرت چانه زنی.

به طور خاص در نظر دبیرستان آموزش و پرورش بسیاری از افرادی که فارغ التحصیل دبیرستان می توانند یاد بگیرند که بیشتر از آنچه مورد نیاز است برای هر چیزی در دنیای کسب و کار داده می شود زمان کافی و انگیزه برای یادگیری چیزی. این سوال که آیا ما کارگران به عنوان یک هزینه یا سرمایه/سرمایه گذاری. بدیهی است که اگر سرمایه در حال اجرا است چیزهایی که آنها در حال رفتن به آن را به عنوان سابق به عنوان کوته بینانه است که به عنوان ممکن است.
ارسال شده توسط ropeladder در 10:57 AM در فوریه 9 [1 علاقه]

چه اتفاقی خواهد افتاد اگر با یک ضربه محکم و ناگهانی از انگشتان دست سفید نژاد پرستی در امریکا بودند به ناپدید می شوند ؟ این ممکن است که سیاه و لاتین طبقه کارگر خواهد بود رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

این خیلی گنگ آزمایش فکری هر چند چون اگر سفید نژادپرستی بودند به ناپدید می شوند تهمت خواهد نگاه کاملا متفاوت است. در حال حاضر اگر سوال شما این است – اگر یک پوپولیستی شکل در اطراف آمد که قادر به متحد کردن طبقه کارگر در سراسر نژادی, خطوط, خواهد غنی لیبرال پیدا کردن یک راه برای رد آن… من می خواهم به می گویند شانس هستند خوب است.
ارسال شده توسط atoxyl در 11:01 AM در فوریه 9 [1 علاقه]

کشیدن در عرضه/تقاضا نیروی کار رایگان…بازار سرمایه و عاشق این ایده از بازارهای تنظیم قیمت همه چیز – به جز نیروی کار. سپس آنها همه چیز را در قدرت خود را برای کاهش دستمزد: h1b, credentialism نرخ بهره (دستمزد هرگز به بالا). من آن را دیوانه کننده و غیر ممکن است به این آدرس. این ‘نخبگان’ از هر دو حزب نمی بینم خود را همدستی در این shitshow. این ” و “خالق” در خانواده من است برای همیشه لطفا برای صحبت گه در مورد کارکنان خود را. او می بیند هیچ مسئولیتی را به کسی پا. اگر یک کارمند می خواهد بیشتر آنها به انجمن خوش آمدید ترک و به دنبال آن است. آنها. هستند. خون آشام ها. اتحادیه های کارگری با تمام خود را کثیف عوارض هستند تنها راه برای prole به افزایش قدرت سیاسی خود. /بیهوده گویی
ارسال شده توسط j_curiouser در 11:09 AM در فوریه 9 [1 علاقه]
اما بزرگترین دلیلی که چپ تقسیم با طبقه کارگر (و آن را آموزنده به یاد داشته باشید مکان های که در آن Geoghegan قطره “سفید” مثل اینجا) بود نه به خاطر باز کردن مرزهای آن بود که چپ آغاز شده و به آغوش ایده باز کردن سفید دولت رفاه به جمعیت اقلیت.

خدا بله. چرا ما هنوز این “‘کارگر’ = ‘white’ البته ما ‘از دست رفته’ طبقه کارگر که antiracism مهم تر شد” فرض تعبیه شده در این نوع از تجزیه و تحلیل است که فراتر از من (نه واقعا). برای نود و babillionth زمان هیلاری کلینتون برنده هر دو sub-$30K و زیر$50K دموی در سال 2016. ما واقعا نیاز به مبارزه با این نوع از اعتقاد به دلیل آن است که اساسا یک تکیه گاه برای خواستار به پرتاب تمام nonwhite (و دیگر به حاشیه رانده شده) جمعیت زیر اتوبوس. دلیل آن را نیز بدان معنی است که ما صرف منابع ما در تلاش برای تهیه کردن به یک گروه است که تنها باید کمتر و کمتر رای رفتن به جلو.

وجود دارد مقدار زیادی از مهارت های تدریس شده در دانشگاه است که اکثریت قریب به اتفاق جمعیت می تواند از بهره مند شوند اما (یک) آنها دشوار است برای تدریس به جز در یک منبع فشرده راه اندازی است که هیچ کس را به مردم فقیر این روزها و (ب) یادگیری آنها را ندارد شغل مربوطه ظاهر می شود. در حال حاضر به خوبی پرداخت می شود حرفه ای می توانید انجام برخی از چیزهایی که کامپیوتر نمی تواند در عین حال که می تواند اهرمی برای کسی پول است. یک کالج خوب آموزش و پرورش را به شما کمتر احتمال دارد به همه چیز اعتقاد دارم که آنها به شما بگویم در Facebook, اما آن را نمی خواهد تولید بیشتر از تقاضا برای آن دسته از توانایی های خاص.

در عین حال هر زمان که ما سعی می کنید برای قرار دادن در یک طبقه به طوری که افراد مشغول به کار در قهوه خانه ها هنوز هم می تواند یک زندگی مناسب و معقول وسط کلاس فوران در خشم چون خدای ناکرده آنها صرف بیست و پنج سنت بیشتر برای قهوه خود را و نه آنها و نه فرزندان خود را تا کنون بر روی آن بستگی دارد ،
ارسال شده توسط praemunire در 11:20 AM در فوریه 9

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>