ادواردز فقط 14 امتیاز در Bulldogs’ از دست دادن به Gators

اما پس از آن کل وجود دارد بقیه بازی به بازی این تیم در خانه نبود به خصوص تیز کسانی که دیگر 35 دقیقه. Gators های خود را برای اولین بار منجر شود تا 11:45 علامت از نیمه دوم پس از آن برگزار کردن یک درهم و برهم گرجستان تلاش بقیه راه برای 68-54 پیروزی.

گرجستان مربی تام Crean همه اما مطمئن باشید از دست رفته NCAA بازی مسابقات برای دومین مستقیم فصل سرزنش آن در دفاع ضعیف.

“اگر نایک ساخته شده 50 پوند کفش یک زن و شوهر از بچه ها ما تا به حال آنها را در” Crean گفت.

Gators شات 54 درصد در نیمه دوم از جمله 7-of-13 از 3 نقطه محدوده. گرجستان را از دست 26 از آن گذشته 39 عکس پس از شروع به گرم است.

این یک یادآوری برای Bulldogs’ سه سالمندان – و افسانه دانشجوی سال اول Anthony Edwards – به بیرون رفتن در خود را نهایی بازی خانگی این فصل است. Tyree Crump اردن هریس و Donnell گرشام به رسمیت شناخته شد قبل از بازی.

ادواردز بود به سختی متوجه شده است.

آنچه که انتظار می رود شده اند ادواردز’ نهایی صفحه اصلی بازی به عنوان یک بازیکن قابل ملاحظه ای عادی است. او تنها 10 عکس و نمی توان یک سوم از آنها. او به پایان رسید و با 14 امتیاز بیشتر از او به ثمر رساند که از خط ناپاک در فینال بی معنی دقیقه است. او همچنین تا به حال سه کمک سه گردش و سه پرتاب ریباند.

ادواردز پروژه به عنوان یک بالا-3 انتخاب در NBA پیش نویس در نیویورک در ماه ژوئن. اما 6-پا-5 گارد از آتلانتا اصرار داشت از آن یک نتیجه گیری است که او را ترک می کند. بر اساس سال گذشته پیش نویس که به معنی تبدیل پشت خود را در یک قرارداد فرمانده 20 میلیون دلار پول را تضمین شده.

“من نمی هرگز آن نگاه مانند آن را من آخرین بازی” گفت: ادواردز که آمد به شب به عنوان برتر کشور اول گلزن در 19.8 امتیاز در هر بازی. “هیچ کس تا کنون می داند آنچه که من انجام می دهند, بنابراین من فقط می گویند که.”

با Bulldogs (15-15, 5-12 ثانیه) در حال حاضر مطمئن باشید که یکی از پایین-چهار دانه در مسابقات SEC و از دست رفته در NCAA tourney بازی برای دومین مستقیم فصل Crean پرسیده شد که آیا او در نظر گرفته آن را “تلف سال” با یک نسل بازیکن مانند ادواردز در فهرست.

“من آن نگاه نکنید که” Crean گفت. “من می دانستم که ما تا به حال 10 بازیکنان جدید است. ببینید من اینجا هر روز و من می دانم آنچه که ما را. من می دانم که آنچه که ما در حال کار با این معنا از آنچه که ما را به ساخت.”

The Bulldogs قرار دادن تا فصل به طور منظم در جاده ها شنبه در LSU. آنها را باز SEC مسابقات بازی بعدی شنبه شب در نشویل در یکی از این دو “بازی در” بازی.

با دو شکل پیروزی در فلوریدا (19-11, 11-6) نوردد فصل سری و بیشتر باعث افزایش NCAA tournament چشم انداز. Gators بازی میزبان را به کنتاکی شنبه خود را به طور منظم فصل آخر.

Keyontae جانسون رهبری Gators با 18 امتیاز و دوم گارد نوح لاک آمد زمین را به سه به موقع 3-اشاره گرها و پایان با 17 امتیاز. فلوریدا شد 0-for-10 از پشت قوس در نیمه اول.

“بدیهی است که هنگامی که ما در حال تیراندازی توپ از 3 در سطح بالا هستیم کاملا متفاوت تیم گفت: دانشجوی سال اول Scottie لوئیس که شکست خشکسالی سه دقیقه به نیمه دوم.

Rayshaun Hammonds تا به حال 12 برای Bulldogs اما تنها چهار در فینال 35 دقیقه از بازی. 6-9 junior نیز تا به حال هفت نفر از گرجستان 16 گردش. سه سالمندان در ترکیب 11 امتیاز هریس پیشرو با هفت.

فلوریدا به نظر می رسید که همه از حرکت از پایان نیمه اول به نیمه دوم. اما ادواردز دوباره انرژی خود را در هر دو تیم و sellout خانه جمعیت با یک صاعقه وار یک دست رانندگی غوطه دادن از جناح چپ در 8:53 خوانده شده را علامت. که به ارمغان آورد و Bulldogs بازگشت به درون یکی از آنها می خواهم دوباره سرب یک دقیقه بعد یک تای Fagan لیآپ کردن Sahvir چرخ خوراک.

اما این امر نشان دهنده آغاز و پایان گرجستان حلقه برجسته. پس از در نظر گرفتن که منجر به Bulldogs متعهد متوالی گردش همه آنها را در سفر تماس. فلوریدا پس از گل هر کس در راه به یک 10-0, نتیجه-تصرف اجرا شود.

Hammonds’ پنجم گردش آمد و در 5:30 علامت و منجر به رانندگی غوطه دادن توسط جانسون و گرجستان هرگز تهدید دوباره.

The Bulldogs led 30-28 در حاصل کار دو تیم اما آنها کار بسیار سخت خود را به نگه داشتن فلوریدا در این بازی است.

گرجستان افتتاح شد با تقریبا کامل شروع می شود. به جز از دست رفته پرتاب آزاد توسط ادواردز در آن بود. The Bulldogs نخستین بار پنج عکس از این بازی – از جمله دو 3-اشاره گرها توسط Hammonds – و به ضرب گلوله به 19-6 سرب در پنج دقیقه اول بازی.

اما که شد نه متوالی بدون گل اموال به اجازه فلوریدا را به برخی از حرکت. اجرا می شود بخشی از این بازی اما بیشتر از آن بود که گرجستان را انجام از طریق گردش و نابخردانه عکس.

“ما احتمالا کمی کشش وجود دارد شروع به فکر کردن در مورد خود ما جرم واقعا جای فکر کردن در مورد چه مقدار از آن نیاز به حرکت” Crean گفت. “و این نارسی از این تیم می آید که در زمان هنگامی که ما منجر شود. ما رو به رشد از طریق آن. که بخشی از ساخت این برنامه است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im