مصر خاموش الازهر مسجد و کلیسا بیش از coronavirus نگرانی

قاهره — مصر الازهر مسجد یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مساجد و کلیساها دستور داده شد تا به درهای بسته خود را بیش از coronavirus نگرانی

الازهر مصر بالا مسلمان سنی قدرت را تعطیل تاریخی آن مسجد در قاهره شروع از شنبه “برای ایمنی از نمازگزاران و تا پایان کرونا بیماری همه گیر” این در بیانیه ای گفت. مسجد متوقف نخواهد شد آن نماز تماس از طریق میکروفن.

هیچ تصمیم گیری شده است در مورد دیگر در این کشور صدها نفر از هزاران نفر از دیگر مساجد. بسیاری در رسانه های اجتماعی با انتقاد از دولت برای لغو این هفته نماز جمعه.

مصر تا کنون ثبت شده 285 تایید coronavirus موارد از جمله هشت مرگ و میر.

این کشور در کلیسای ارتدکس قبطی در روز شنبه دستور داد تمام آن کلیساها به درهای بسته خود را و تعلیق توده ها به مدت دو هفته بیش از coronavirus نگرانی آن در بیانیه ای گفت.

کلیسا نیز ممنوع بازدیدکننده داشته است به صومعه و بسته تسلیت سالن متصل به کلیساهای آن اضافه شده است. هر محله را نام تنها یک کلیسا برای مراسم تشییع جنازه نماز و خطبه های نماز خواهد بود محدود به خانواده مرحوم.

مسیحیان نشان دهنده حدود 10 درصد از 100 میلیون جمعیت مصر با توجه به غیر رسمی تخمین می زند. اکثریت قریب به اتفاق کشور را مسیحیان ارتدوکس.

قبطی کلیسای کاتولیک به دنبال همین رویکرد و دستور پیروان آن در روز شنبه به دعا کردن در خانه تا اطلاع ثانوی. آن کلیساها را باز درهای خود را برای مراسم تشییع جنازه و نماز تنها خواهد شد که محدود به اعضای خانواده.

(گزارش شده توسط محمود مراد ویرایش توسط لوئیس آسمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>