“Eichhörnchen!”

@eerrriiicaa: “لطفا به من بگویید شما شرم آور داستان سکس بنابراین من احساس می کنم بهتر است. من فقط فکر کردم در مورد زمان چند سال پیش هنگامی که یک مرد رفت بر من و ما از تماس با چشم و دست تکان می دهم برای برخی از دلیل” و @RealFionaO پاسخ داد: “یک fella من سوار شد گفت:” بابا شما چه کسی است?’ و من گفتم: پدرم نام “Eamonn” و وجود دارد بیشتر…

@mschoonover15: “من از دست دادن بکارت من در حالی که تماشای فیلم زنبور وجود دارد که”

@lentilslut: “یک بار من شنود گذاشته نوک آن را مانند یک میکروفون گفت: “این چیزی است؟” مانند مایک wazowskie در monsters inc, و پس از آن به من توضیح داد که مرجع او رفت شل”

@solaslover69: “من از دست رفته من بکارت مقعد با استوارت کوچولو بازی در پس زمینه”

@Rhymanimal: “برداشت ضد عفونی کننده دست به جای روغن و سخاوتمندانه اعمال آن در تاریکی”

@_dakotadean: “به عنوان او آمد و او فریاد زد: “بیش از بازی” در یک بازی ویدئویی صدا سپس به سمت چپ.”

@chloerhause: “شخص بود hittin آن را از پشت و سپس متوقف کردم تا با استفاده از استنشاقی و سپس رفت و برگشت به آن را مانند هیچ چیز اتفاق افتاده است”

@gabymolko: “بنابراین یک زمان من باکره بود و من تا به حال این تاریخ. من را به خانه اش رفت و ما شروع به کردن, اما من نمی خواهم من اولین بار بود که. از ناامیدی من به او گفتم من فکر می کردم با داشتن یک حمله قلبی. او مرا به بیمارستان است. ما صرف 6h وجود دارد.”

@taryntalks: “من یک بار بود و سنگین با یک شخص اما متوقف به نقطه در خبط خود را و می گویند من بهترین urkel صدای “که من انجام دهید؟””

@Tamuclaire: “یک بار به خاطر من نپرداخته است. من در مورد به من بدهید سابق سر اما تصمیم گرفتم که کمی چت با ویلی اولین بار در بهترین Gollum صدا و آن را به نام “من ارزشمند است.” او خوشحال نیست.”

@mmmmmmmorgs: “این مرد رفت در من یک بار بود و من فوق العاده خواب آلود بنابراین من خوابش برد و farted در چهره اش و او jerked برگشت و فریاد زد “omg من احساس باد””

@maleahisabela: “زمانی که من از دست رفته من بکارت او حتی نمی توانید آن را در من او, رابطه جنسی با تخت من و حتی متوجه آن نبودم اما من دوست داشتم او را پس از من به او اجازه دهید در ادامه با تخت من و گفت: هرگز او”

@imarockyy: “هنگامی که من در آشپزخانه بودم که کوه در می رم چیپس و او… انجام چیزی. من به پایان رسید تا کوبیدن سر من روی اجاق گاز دریچه و آغاز خونریزی را به صورت من.. همه جا. اما من نمی سوزاندن چیپس”

@baddestmamajama: “ما در یک b&b و اتاق ما بود ناتوانی سازگار تا حمام بزرگ بود و تا به حال بریزید نیمکت در آن است که ظاهرا شما نباید دو منظوره مرد در مگر اینکه شما می خواهید آن را به سقوط در شما و ایجاد سر و صدا تا با صدای بلند کل کارکنان مسافرخانه به نظر می رسد در درب خود را”

@jonahcarroll_: “یک زمان سابق من و من اواسط فیلم. او پاسخ تلفن (رئیس خود را به نام) متوقف نمی شود آنچه که او بله می دانم انجام می دهند….و درآمد حاصل را به می گویند: “من فقط به فکر شما!!!”….من بلافاصله لباس ها”

@lazylichen: “یک بار پس از ما به پایان رسید در اتاق نشیمن, نیمکت, این مرد در تمام جدیت سیلی به طرف بازو و گفت: “بازی خوب” پس رفت کردم و powerade در آشپزخانه”

@MikeTakesman: “من با داشتن اتومبیل در مقابل خانه همسایه و هفتم همسایه دچار حمله قلبی پس 911 نامیده می شد. اواسط متوسط پمپ های آمبولانس و ماشین پلیس پرواز کردن خیابان و احاطه ماشین من. من به او شست به عنوان او در gurney رهبری به بیمارستان. او جان سالم به در برد”

@ohhoneysenpai: “من در حال لمس در حمام با شمع و من بر سر من بیش از حد دور برگشت و من در آتش و آن زمان من بیش از من می خواهم به اعتراف است که راه حل این بود که فقط غرق شده در وان حمام”

@kayceegilcrease: “یک نفر از من پرسید که چگونه من احساس در طول آن و به من گفت: “بسیار خوب” در یک borat صدای. من حتی هرگز دیده می شود borat”

@hiitsmecarlie: “آن زمان من گفت: من نام خود در حادثه درست است که ما هر دو climaxed”

@RainbowRevRAE: “Idk اگر آن را بیشتر شرم آور و یا cringy اما زمانی که من برای اولین بار شروع به داشتن رابطه جنسی من یک کرک در بحث کثیف و آن را خالی از سکنه من همیشه از. من به او گفت: (در مورد انزال زودرس) “من از همه شما خیلی چیزها” من هیچ لعنتی سرنخ چرا به من گفت: آن را مانند است که وجود دارد اما از آن است که…”

@sammgifford: “یک بار یک پسر انگشتی من بعد از انجام یک غذا با چالش بسیار داغ بال. این پسر هیچوقت دست خود را بشویید و سه گانه اتمی سس داغ در مهبل (واژن). من هرگز چنین احساس درد پایین وجود دارد.”

@Morgan_Jenae: “یک بار یک m*n قدردانی سینه من در طول فیلم گفت: “شما نمی دانید که چگونه این” و من گفتم: “با تشکر کردم آنها را از مادر””

@kpcantweet: “یک بار یک پسر در آمد مانند 30 ثانیه و من به سمت چپ و به او پنج بالا و گفت: “شما اونا دفعه بعد ببر””

@mattbzc: “مشغول به کار در یک سینما & صفحه اصلی را می تواند کیسه های مانده از پاپ کورن. قلاب تا با این دختر زدم و یک کیسه پر کردن سمت قفسه و بر روی پشت خود را. من نمی تواند متوقف خنده ما تمیز تا آنجا که ما می & دوباره آغاز شده است. 20 ثانیه در من گرفتن او فقط lowkey وعده شگفت انگیزی بر روی پاپ کورن”

@mimixtran: “من به قلاب تا با پرت کردن اتاقی و در وسط آن مرد می رود “شما می دانید, آن را به خوبی با شنیدن این صداها که از شما از طرف من از دیوار به جای خود””

@poormanskesha: “پسر من تا به حال یک شب ایستاده با فکر که باد سخت به دهان من بود ، همه آن را صدمه دیده بود گوش من و چشم من آب است. او همچنین نگهداری لیس جلوی من دو دندان”

@celibitchh: “اولین بار دادن سر من را گرفت و آن را از دهان من و گفت: “داور یک زمان””

@weandourwords: “این اولین بار بود که همیشه و من برای اولین بار در 3 سال داشتن رابطه جنسی. پس از او آمد و آن را بی دست و پا برای ما هر دو. من هنوز هم نمی دانم چرا جهنم من این کار, اما من فشرده من انگشت اشاره را در برابر او و گفت: “دینگ دونگ””

@Ms_flickk: “یک پلیس, گیر افتاد, هاردکور, bf در ماشین لب به لب برهنه در پارکینگ کلیسا. تا به حال در شرم و به او گفت در مورد شخص او به دنبال آن بود (سرقت پایین خیابان) تا به حال فرار گذشته ما. به عنوان او (در نهایت) بردند او گفت: “بلندگو “عیسی است” و خندید”

@lu_cranberry: “این مرد از من خواست به داد او در آلمان در وسط و من دست پاچه و گفت: “eichhörnchen” و او گفت: “aw yeah baby که گرم است” و”

ارسال شده توسط Wordshore (28 نظرات کل) 25 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

eichhörnchen, برای کسانی مثل من که نمی دانم آلمانی یک نوع از سنجاب.
ارسال شده توسط Bella Donna در 3:38 ب. ظ در تاریخ 11 مارس [21 مورد علاقه]
اما من نمی سوزاندن چیپس #اولویت
ارسال شده توسط Greg_Ace در 3:43 PM در مارس 11 [8 علاقه]
همچنین برخی از این بچه ها هیچ حس شوخ طبعی ندارند.
ارسال شده توسط Greg_Ace در 3:44 ب. ظ در تاریخ 11 مارس [1 علاقه]
I dunno من دختر را دوست دارد به حاشیه نوشتن آن را مانند یک اسب مسابقه گاهی اوقات و در حالی که آن را عینی آن را خنده دار می کند جور من را به خارج از این لحظه شما می دانید ؟
ارسال شده توسط Silentgoldfish در 3:46 PM در مارس 11 [5 علاقه]
Fuck yeah. چرا که نه ؟ آن را رایگان پاپ کورن.
ارسال شده توسط sexyrobot در 3:46 PM در مارس 11 [12 علاقه]
“omg من احساس باد” است که اوج جامعه ما است.
ارسال شده توسط OnTheLastCastle در 3:57 ب. ظ در تاریخ 11 مارس [3 علاقه]
I dunno من دختر را دوست دارد به حاشیه نوشتن آن را مانند یک اسب مسابقه گاهی اوقات …

“…و او را بر روی مانع پریدن نهایی و به خانه مستقیم اما این یک مسابقه طولانی و او را خسته کننده کمی در حال حاضر و با وجود تنها سه furlongs برای رفتن است اما نگاه کنید که در آینده روی ریل…”

این است که نزدیک ؟ من هیچ ایده واقعی در اینجا…
ارسال شده توسط Wordshore در 4:05 ب. ظ در تاریخ 11 مارس [6 علاقه]

/whacks Wordshore در پشت

بازی خوب!
ارسال شده توسط mwhybark در 4:09 ب. ظ در تاریخ 11 مارس [8 علاقه]

صبح روز بعد از برادرش عروسی ما غرق در lovey-dovey vibes که ما به نوعی به ترجمه بیایید سعی کنید برای داشتن رابطه جنسی مقعدی برای اولین بار! اما ما تا به حال و نه در آینده برنامه ریزی شده برای lube وضعیت و به نوعی در ما hungover نیاز مقعدی در حال حاضر دولت از ناامیدی تصمیم گرفت که کرم های ضد آفتاب ما بود بهترین گزینه (کرم های ضد آفتاب!!) و عجیب و غریب بخشی است که ما آنقدر شاخدار و هیجان زده برای اولین بار است که به نظر می رسید به کار خوب مثل من butthole واقعا باز در روح عشق واقعی است که صبح و تا به حال چند طیف حفاظت بوت
ارسال شده توسط youarenothere در 4:12 PM در مارس 11 [13 مورد علاقه]
پس از اولین شب مرد به من می گوید: “شما باید یک يو. آن را طول می کشد, مانند, پنج دقیقه, تاپ.”

وجود ندارد یک شب دوم.
ارسال شده توسط کنتس النا در 4:18 PM در مارس 11 [4 علاقه]

سابق من استفاده می شود به Ambien و یا به من بگویید نه و یا در مورد آن دروغ اگر از من خواست او را به طور مستقیم. بنابراین هر جنسی روبرو می شوند ممکن است شروع نرمال و سپس به طور ناگهانی عجیب و غریب. گاهی خنده دار و گاهی اوقات وحشتناک اما همیشه عجیب و غریب.
ارسال شده توسط انگل نهان در 4:19 PM در مارس 11 [8 علاقه]
“زمانی که من از دست رفته من بکارت او حتی نمی توانید آن را در من او, رابطه جنسی با تخت من و حتی متوجه آن نبودم اما من دوست داشتم او را پس از من به او اجازه دهید در ادامه با تخت من و گفت: هرگز او”

من خبر خوبی در مورد بکارت خود را?
ارسال شده توسط Mr. دانشنامه در 4:21 PM در مارس 11 [25 مورد علاقه]

شاید دور دو با هدف بهتر?
ارسال شده توسط شیب فلش در 4:23 PM در مارس 11 [3 علاقه]
من مطمئن هستم که وجود دارد و امیدوارم آن را لذت بخش تر از “humoring او در حالی که او fucks در رختخواب من”
ارسال شده توسط Mr. دانشنامه در 4:26 PM در مارس 11 [4 علاقه]
همسر من یک بار rickrolled من اواسط beej از طریق زمزمه. ما هر دو تقریبا به اتمام برساند از خنده.
ارسال شده توسط: عمو در 4:32 ب. ظ در تاریخ 11 مارس [13 مورد علاقه]
MetaFilter: omg من احساس باد
ارسال شده توسط GenjiandProust در 4:46 PM در مارس 11 [3 علاقه]
من فکر می کنم من این ذکر در اینجا قبل از اینکه اما در دبیرستان من در قدمت یک مرد بود که این خواننده برای انت نو جوان گروه مرگ فلزی و یک زمان در بستر او مرگ وحشتناک فلزی voice to talk dirty to me; من فریاد می زد با چنین وحشت شورش متحیر ترس که او متاسفانه فکر می کردم داشتن نوعی از افق رویداد و اقدام به انجام این کار هر زمان که ما تا به حال سکس تا حدود یک هفته بعد وقتی که من فقط آغاز شده آشکارا دوستیابی کسی دیگری چون توضیح این وضعیت بود فقط بیش از حد داغ بی دست و پا به تامل.
ارسال شده توسط poffin boffin در 4:48 ب. ظ در تاریخ 11 مارس [13 مورد علاقه]
هنگامی که شما مسن تقریبا هیچ چیز شرم آور است به فکر می کنم. من آرزو می کنم بیشتر از مردان بود قدردانی من حس شوخ طبعی هر چند. سرگرم کننده است ،
تنها چیزی که من فکر می کنم که واقعا واقعا شرم آور این است: زمانی که من در زندگی ما, من هرگز نمیفهمد دوستیابی چیز. این فقط خیلی متفاوت از آنچه که من استفاده می شود به در اروپا است. بنابراین یک روز من خیلی نا امید با هیچ جنس وضعیت که من تصمیم گرفتم فقط بیرون رفتن و پیدا کردن کسی که به قلاب تا با. من تصمیم گرفتم که یک کتابفروشی یا کتابخانه و خواهد بود چرا که حداقل در آن است که فرد احتمالا با سواد. در راه تمام رفت و برای اولین بار در. من با کسی اروپایی و شیک پوش در روز خود را خاموش. وجود دارد کوکتل و رابطه جنسی و اگر چه این بد است که چیزی است که اتفاق می افتد برای بهترین مردم است. او همچنین انت فرد که من باید شناخته شده (اما هی بنابراین من در این وضعیت است. نه سرزنش کسی اینجا). اما من یک تازه کار اشتباه و با توجه به او شماره تلفن واقعی و در وسط شب من تصمیم به دزدکی حرکت کردن بعد از بازیابی کاغذ با شماره من از شلوار جین خود را که دروغ گفتن بر روی زمین. که رفت واقعا بد او بیدار شد و فکر کرد که سرقت از او را.
من بدون پلیس درگیر بودن اما به طرز مرموزی مرد به من زنگ زد چند بار (چرا؟؟؟). این بود که قبل از تلفن-های همراه, بنابراین گاهی اوقات roomie من جواب نمیده و من تا به حال به اعتراف تمام شرم آور داستان به او. من آرزو می کنم که هرگز اتفاق افتاده است.
ارسال شده توسط mumimor در 4:51 PM در مارس 11 [5 علاقه]
من فراموش کرده ام که آن را در اینجا بود که یک بار گفت: داستان هولناک یک زن او را بسیار به طور خلاصه به تاریخ که فورا مدفوع بر اوج بدون هیچ گونه اخطار قبل از ولی خدا. چه درآورد. چه درآورد.
ارسال شده توسط poffin boffin در 4:56 PM در مارس 11 [2 علاقه]
من از دست دادن بکارت من برای تلفن های موبایل از یک جری Seinfeld امینی ویژه مطمئن باشید اگر من باید افتخار یا شرم در چقدر من خندید.
ارسال شده توسط درد شدید و ناگهانی در 4:57 PM در مارس 11 [2 علاقه]
مدتی در 90s یک زن به نام به loveline و توصیف او و پس از ساخت شد سالسا شروع به عشقبازی و ارتباط بین دهان و آلت تناسلی خود را به خوبی به پایان نمی
ارسال شده توسط brujita در 4:59 PM در مارس 11 [1 علاقه]
من xwife استفاده می شود به نفرت زمانی که من می خواهم با نفس بریده بریده در هنگام رابطه جنسی. که قابل درک است اما من خوشحالم من با داشتن سرگرم کننده خوب خود را به خنده!

این یک زمان من احساس می کنم کاملا عجیب و غریب احساس… من یخ و سپس شروع به در حال مرگ را با خنده. Shes سر در گم دنبال پس از آن به طور فزاینده ای مرگبار و من در تلاش برای انتقال از طریق انفجار خنده که او را درک خواهد کرد زمانی که من می تواند توضیح دهد و او را برای رفتن به خنده بیش از حد…

معلوم است بچه گربه او را تا به حال اجرا و headbutted من لکه دار ساخته شده غمگین و اشتباه کوچک merf سر و صدا و نقش برآب کردن
ارسال شده توسط Jacen در 5:16 ب. ظ در تاریخ 11 مارس [11 مورد علاقه]

و من حدس می زنم آن شده است به اندازه کافی طولانی از آنجایی که من برای اولین بار آن را ارسال کرده است که برخی از شما ممکن است به عنوان خوانده شده در مورد این روبرو می شوند.
ارسال شده توسط انگل نهان در 5:18 ب. ظ در تاریخ 11 مارس [3 علاقه]
یک بار یکی از دوستانم سرگرم کننده بود یک زن نجیب تماس گیرنده بر روی نیمکت و اواسط محوری shrieked مانند یک کودک پرتاب را به یک چوب جیک جیک کردن, به دنبال یک تصادف و بسیاری از خشمگین پارس. من و دوست پسر من و هم اتاقی من و دوست او همه درها را از اتاق ما در آماده باش به هر شیطان ظاهرا قتل او, اما معلوم شد که سگ من تا به حال inquisitively گیر خود یخی سرد و مرطوب بینی به طور مستقیم بر دوست من لکه دار کردن در یک بسیار حساس لحظه باعث ناراحت از میز قهوه از دست دادن یک takeout تراشه butty و خیلی لذت بخش (مخصوص سگ) ضرب وشتم.
ارسال شده توسط poffin boffin در 5:26 ب. ظ در تاریخ 11 مارس [9 علاقه]
اوه خدا! من نمی تمایل به unironically استفاده از اصطلاح “احساس می کند” چرا که من حدس می زنم من ترجیح می دهم به مشخص تر می شود و یا اجازه دهید صادقانه پرگو. این exxxcellent FPP مناسب است به من همه از احساس در آن تغییرات به یاد ماندنی, شناسایی, لطفا-let-me-فراموش شدنی و بسیار خنده-از-با صدای بلند و حکایات. پست بزرگ, بزرگ گزینش و نظرات بزرگ بیش از حد. پرچم به عنوان فوق العاده!
ارسال شده توسط من هستم همیشه احساس آبی در 5:54 PM در مارس 11
بازگشت در روز (مانند 80s) زنان بیشتر نیست اصلاح پایین. اگر شما با داشتن یک کودک پرستار را اصلاح شما و یا گاهی اوقات یک زن ممکن است به عنوان یک درمان خاص برای او شریک است که چگونه من به پایان رسید تا با من قاپ زنی, اصلاح کرده, طاس در تصادفی از شنبه بعد از ظهر. مرد من و من تا به حال سرگرم کننده ما و سپس فقط حل و فصل در به تماشای یک فیلم زمانی که من سرفه و احساس درد شدید در سمت من.

من در تلاش برای آن را نادیده گرفت اما در عرض چند ساعت درد را بدست کرده بود تا شدید من دو برابر بیش از پس او به من در زمان به ER. من دروغ گفتن در gurney در هیچ چیز اما من لباس بیمارستان هنگامی که یک پرستار در آمد. سنگ کلیه مشکوک شد به طوری که او نیاز به نگاهی به من بانوی بیت است. او کشیده تا من شب شد و من تازه-اصلاح snooter نگاهی به او و سپس او به عقب نگاه کرد تا به من و نگاه در چهره خود را بی بها بود. شما می توانید او را ببینید روند فکر بازی کردن: “چرا او… او فقط یک آه.” من فوت کرده اند از شرم اگر من تا به حال هر.
ارسال شده توسط Serene ملکه کونش در 5:57 PM در مارس 11 [1 علاقه]

و من حدس می زنم آن شده است به اندازه کافی طولانی از آنجایی که من برای اولین بار آن را ارسال کرده است که برخی از شما ممکن است به عنوان خوانده شده در مورد این روبرو می شوند.

این بهترین قسمت رفتن به بازگشت به عنوان خوانده شده این بود که نه فقط داشتن من را فراموش کرده همه چیز در مورد آن و در نتیجه با بهره گیری از داستان نو, اما پس از آن دیدن و در نهایت پایان “[پرچم]” (به عنوان فوق العاده).
ارسال شده توسط اگزوژن در 6:11 PM در مارس 11

همچنین به طور خاص یک رابطه جنسی-داشتن داستان اما وقتی که من punctal شمع در چشم, دکتر, آنها را نگه داشته در حال سقوط پس از چند روز و او در نهایت جایگزین آنها را با شمع 2 اندازه در حالی که توضیح “ما ممکن است به اندازه تا بعدا دوباره گاهی اوقات سوراخ فقط کشش بعد از مدتی.” و من احمق ابله من به صورت کامل روشن ناگهانی با تفاهم و گفت: “آه! بود…آه” و پس از آن متوقف خودم صرف میلی ثانیه قبل از اینکه با هیجان اعلام “مانند رابطه ته!” اما من چشم پزشک می دانستند. او می دانست. چشم ما ملاقات ناشیانه و با وجود به رسمیت شناختن. درک. یک توافق ضمنی به صحبت می کنند هرگز از آن دوباره.

این چیزی است که punctal شمع نگاه خواهم در مورد شما بدونم
ارسال شده توسط poffin boffin در 6:22 PM در مارس 11

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im