الی لیلی به تاخیر مطالعات جدید با توجه به شیوع کروناویروس

ایالات متحده داروسازی الی لیلی و شرکت در روز دوشنبه گفت: این امر تاخیر شروع مطالعات جدید و مکث ثبت نام در حال انجام مطالعات به عنوان آن به نظر می رسد به آزاد کردن امکانات بهداشتی و پزشکان به حضور رو به رشد تعداد COVID-19 بيمار.

این تصمیم باعث می شود لیلی بزرگترین داروسازی به تاخیر بالینی به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 14,600 مردم در سراسر جهان است.

این حرکت را “سهولت بار در شرکت امکانات بهداشتی و اجازه می دهد تا پزشکان به تمرکز بیشتر تلاش خود را در مبارزه با COVID-19,” لیلی افسر ارشد پزشکی تیم Garnett گفت.

این شرکت اعلام کرد تصمیم خود را ممکن است به تاخیر قبلا ابلاغ جدول زمانی به صورت مداوم در اواخر مرحله مطالعات تجربی آن را گوارشی درمان بیماری mirikizumab.

لیلی را نشان نداد مشابه با تاخیر در حال انجام در اواخر مرحله کارآزمایی بالینی است.

سازمان غذا و دارو هفته گذشته خواست تعویض به مجازی بازدیدکننده داشته است بیمار به جای فرد برای نظارت بر مطالعات بالینی آن را به عنوان پیش بینی وقوع خواهد مختل بالینی.

ایالات متحده بر اساس Iveric Bio Inc ثبت نام با تاخیر در محاکمه از آن بیماری های چشم با مواد مخدر در هفته گذشته دو روز پس از Provention زیستی متوقف مطالعه آن داروی ضد دیابت اما اجازه محاکمه بیماران برای تکمیل دوره خود را.

لیلی گفت: این امر ادامه محاکمه که در آن بیماران در حال حاضر ثبت نام.

آن اضافه شده که در آن پیش بینی نشده است و هر گونه تغییر در آن سال هوا به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس. (گزارش شده توسط معناس Mishra در بنگلور; ویرایش توسط Shinjini Ganguli)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im