واجد شرایط برای خانه آزادی زندانیان باقی می ماند در آتلانتا زندان فدرال

در حالی که بیش از 700 فدرال زندانیان در سراسر کشور منتشر شده بود به خانه حبس در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus مردان در آتلانتا اردوگاه زندان هستند و هنوز در انتظار نوبت خود را.

همانطور که از پنج شنبه شب با توجه به اداره زندانها سخنگوی آتلانتا زندان بود و هنوز هم “بررسی زندانیان برای دیدن اگر آنها مناسب برای خانه خود بردهاند.” “وجود دارد هیچ برنامه تعیین شده برای هر موسسه” سخنگوی گفت.

>> AJC پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

در داخل زندان حداقل امکانات امنیتی واقع در سایه زندان فدرال مجرم که با معیار برای خانه آزادی می گویند آنها می دانند که چرا آنها زندانی باقی می ماند. آنها در گفتگو با مجله آتلانتا قانون اساسی در وضعیت آنها ناشناس باقی می ماند و از ترس اقدامات تلافی جویانه از مقامات زندان.

“آنها در حال قرار دادن زندگی ما در خطر فقط برای نگه داشتن زندان در حال اجرا گفت:” یک زندانی سابق مدیر صندوق پرچین محکوم تجارت خودی. او مدعی تقریبا 140 مردان در اردوگاه مجبور به کار در شرایط نا امن در زندان و حتی پس از ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر دستور داد یک مستند محدود زندانیان در سلول های خود را با محدود استثنا.

“ما حتی نمی توانید ماسک تا این دوشنبه گذشته گفت:” سابق مدیر صندوق پرچین. در حالی که همه آنها کار کرده ام در مجاورت نزدیک به سپاه پاسداران و زندانیان انجام همه چیز از تخلیه زباله به خدمت به وعده های غذایی به زندانیان است.

مربوط به: ‘هیچ اضافی صابون’: گرجستان زندانیان می گویند زندان های آماده برای COVID-19

داخلی جزئیات ایمیل ‘نیاز’ به صورت ضد عفونی کننده در فدرال قلم

با توجه به زندانها اداره 11 زندانیان و سه نفر از کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

مجرم که صحبت با AJC گفت: تعداد کسانی که در پاییز به خوبی از واقعیت است. تنها تعداد انگشت شماری از زندانیان تست شده اند پس هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه بسیاری از آلوده شده اند.

“بیشتر شبیه به 25 زندانیان و 19 کارکنان” گفت: سابق پزشکی حرفه ای در خدمت سه سال برای تقلب. این چیزی است که آنها شنیده ام از این بیشتر accomodating اصلاحات افسران یا شنید از مقامات آنها به عنوان تکمیل کارهای روزمره خود را.

“ما از شنیدن آمبولانس رفتن در داخل و خارج هر شب او گفت:” در حالی که با توجه tented تریاژ واحد راه اندازی شده است در زندان زمینه.

سابق حرفه ای پزشکی گفت: او احساس خوش شانس هنوز هم سالم باشد هر چند او هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا او آلوده.

او با تمام معیارهای اصلی انتشار. او در اواخر 60s دچار فشار خون بالا و به عنوان یک غیر خشونت آمیز مجرم محسوب نمی شود یک تهدید است.

شایعه است او را در میان 16 زندانی تایید شده برای خانه حبس شاید اوایل جمعه.

یک چند در حال حاضر آموخته از آزادی آنها شد اما انتظار اجباری دو هفته ای قرنطینه برای صرف شود در حداکثر امنیت زندان در کنار درب.

“شما نمی توانید با خیال راحت قرنطینه افراد در زندان که در آن ویروس است که در حال حاضر در حال حاضر گفت:” ex-پزشکی حرفه ای است.

هنوز هم اصلی, زندان, به احتمال زیاد خواهد شد امن تر از اردوگاه.

طراحی شده برای قابلیت باز, طرح اردوگاه چهارم زندگی خانه حدود 40 تا 50 زندانیان در سه واحد. هر یک دارای یک جمعی سرویس بهداشتی و دوش.

در اوایل این ماه, AJC به دست آمده در یک ایمیل داخلی از یک آتلانتا فدرال رسمی عملا التماس مستقل تامین کننده ضد عفونی کننده برای راش تحویل. این اردوگاه در “نیازمند” این ایمیل به عنوان خوانده شده.

در پاسخ به این ضد عفونی کننده کمبود BOP با ارسال بیانیه ای به AJC گفت: یک انبار ساخته شده است و این سازمان دیگر نمی خواهد باید به تکیه بر مستقل تامین کنندگان. اعضای خانواده می گویند در این شرایط این انتظار طولانی برای خانه آزادی است به ویژه بی رحمانه است. “آنها تا کنون هشت توپ باور نکردنی است” گفت: از حرفه ای پزشکی.

او به شوهرش در گوشی در هر روز است. او می شنود و ترس را در صدای او یک نگرانی او را نمی خواهد زنده ماندن بسیار طولانی در “که ظرف پتری آنها او را در حال حاضر.”

تعداد کمی از زندانیان واجد شرایط در اردوگاه زندان گفته شده است که آنها در حال رفتن به منتشر خواهد شد. اما از جمعه آنها هنوز در انتظار به قرنطینه شود.

“نه او را قرنطینه در اینجا اما beggars can’t be choosers,” پیامک دختر 71 ساله اهل بیت برگزار شد در جرم کلاهبرداری.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im