الیزابت وارن خروجی ما ریاست مسابقه

او در بالا تا او نبود و در حال حاضر او. الیزابت وارن به پایان رسید مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری امروز بدون حمایت یک نامزد باقی مانده. او را ترک میراث به عنوان معتبر و نامزد این زمینه فقیر بدون صدای او اما من ترک هر گونه نظر دیگر برای MeFi.
ارسال شده توسط lon_star (85 کل نظرات) 8 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
Dammit. من امیدوارم که او را دوباره امتحان کنید.
ارسال شده توسط تا هیولا در 6:30 بعد از ظهر در مارس 5 [19 علاقه]
احتمالا بزرگترین جمهور آمریکا تا به حال هرگز.
ارسال شده توسط گلوله کمانه دار زدن بیسکویت در 6:34 PM در مارس 5 [81 علاقه]
شاید او را دوباره امتحان کنید اما شاید نامزد او را معاونت و یا قرار دادن او در کابینه. او ایده ها – و او می تواند با سیاست های آن است. احتمالا شایان ذکر است که هر نامزد است که می تواند در ترویج وحدت از جمله او و برنی جایی در دولت است. که می تواند به اثبات می شود با ارزش در کل.
ارسال شده توسط cybrcamper در 6:38 ب. ظ در 5 مارس [10 علاقه]
من امید او را برای یک وحشی AG قرار می دهد که ترس از آتش دوزخ به شرکت های بزرگ.
ارسال شده توسط kokaku در 6:39 PM در مارس 5 [28 علاقه]
من واقعا می خواستم او را به رئیس جمهور بعدی ما, اما در حال حاضر من آماده شدن برای رای دادن به عنوان سخت به عنوان من می توانم برای هر کس که می شود نامزدی در حالی که خواب در مورد یک اسکندریه Ocasio-کورتز پیروزی در 2024.
ارسال شده توسط کریستی در 6:45 ب. ظ در 5 مارس [11 مورد علاقه]
او خروج است که با توجه به زن ستیزی و خستگی از شایستگی.

آن شده است می تواند زیبا و امریکا.
ارسال شده توسط سروان. رنو در 6:45 ب. ظ در 5 مارس [59 علاقه]

بزرگترین سوء ظن در مورد وارن به عنوان نامزد بودند که او واقعا می درخشد به عنوان یک مزاحم در سنا و من فکر می کنم ما نیاز به استعداد او وجود دارد. آیا او می رود به یک نقش در قوه مجریه یا نه من احساس اعتماد به نفس او را همچنان به انجام خوب برای کشور است.
ارسال شده توسط biogeo در 6:46 PM در مارس 5 [17 علاقه]
شما می دانید چه ؟ این یکی را بشویید. بیایید پاک کردن سرور و راه اندازی مجدد از ابتدا.
ارسال شده توسط Scattercat در 6:48 ب. ظ در 5 مارس [7 علاقه]
اما من به دنبال به جلو به بسیاری از رسانه های ایالات متحده نشان می گویند, تصاویر جدید رئیس جمهور در یک پايه بلند كن بادي با بایدن و عنوان مانند “دوم-رتبه دموکراتیک امیدوار جو بایدن در کنار برخی از زن است.”
ارسال شده توسط pompomtom در 6:48 PM در مارس 5 [3 علاقه]
من خریدم وارن حیاط علائم پس از او eviscerated بلومبرگ. آنها می رسند و بعد از این تعطیلات آخر هفته و dammit من هنوز هم قرار دادن آنها و ترک آنها را.
ارسال شده توسط RakDaddy در 6:51 PM در مارس 5 [23 مورد علاقه]
من می خواهم به نوشتن خود را با تشکر از شما نامه ای از طرف خودم و پدر و مادرم. این چیزی است که هنوز هم می تواند انجام شود ؟ ما خیلی غم انگیز است.
ارسال شده توسط آشپزخانه جادوگر در 6:51 PM در مارس 5 [13 مورد علاقه]
تئوری من: وارن منتظر برای تایید تا دوشنبه, آوریل 9th, دقیقا یک روز قبل از بزرگ بعدی مقدماتی. او سپس تایید برنی در رسانه مهم است لحظه ای به او حرکت اضافی.

من شرط می بندم او بسیار بسیار برای چند روز آینده.

به عنوان یک gray industries این است که همه دختران مسابقه اسب مزخرف برای من تا من نیز ممکن است افراط در صندلی quarterbacking
ارسال شده توسط chuntered inelegantly از تحرک موقعیت در 6:53 PM در مارس 5 [3 علاقه]

شنبه دموکرات در خارج از کشور استرالیا در حال اجرا اولیه خود را, و من همه را به رای دادن Warren. در حال حاضر آن را اشتباه و یا Grampa Shouty. من هنوز هم می خواهید مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است.
ارسال شده توسط lipservant در 6:53 PM در مارس 5 [5 علاقه]
من رای دادند برای او روز شنبه حتی اگر او نمی باید یک شات از او تنها نامزد (حتی بیشتر از برنی من فکر می کنم) که صنعت مالی در واقع به نظر می رسید مشروع ترس از برنده شدن است.

من دوست دارم او به عنوان AG یا ثانیه. از خزانه و یا چیزی. بایدن امر می تواند عاقلانه برای شامل او در دولت او در یک نقش عمده را به پل شکاف در درون حزب و استفاده از او بسیار زیاد دانش که در آن مشکلات هستند.
ارسال شده توسط downtohisturtles در 6:55 PM در مارس 5 [6 علاقه]

بنابراین در حال حاضر آن را فقط یک سوال که قدیمی ترین whitest mannest مرد ما قرار داده تا در جیغ مسابقات در برابر تهمت بعدی با این حال بسیاری از ماه های کسی که فکر می کند برابری اقتصادی حل نژادپرستی و یا کسی که فکر می کند نژادپرستی است که در حال حاضر حل شد چرا که برخی از بهترین روسای جمهور هستید ،

من نمی خواهم که این ایده از وارن به عنوان اولین زن رهبر اکثریت سنا ،

و این است که احتمالا آنچه من برای شروع در واقع داوطلب برای رتبه-انتخاب رای گیری غیر انتفاعی در دولت است. چون من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که اگر ما تا به حال رتبه بندی در رای گیری برای انتخاب اولیه او می خواهم که برنده آن در یک پیاده روی. او وحدت نامزد شده است.
ارسال شده توسط solotoro در 6:57 PM در مارس 5 [16 مورد علاقه]

من هم برای او رای دادند چون او سیاست, طرح های ساخته شده هر کس دیگری شبیه مداد خط خطی روی قصاب کاغذ. من فکر می کنم آن را مایه تاسف است که نه مجلس و نه ساندرز تصمیم گرفته اند تا فقط مستقیم کردن برنامه های خود را زیرا آنها جامد.
ارسال شده توسط tclark در 7:00 PM در مارس 5 [15 علاقه]
قطعا مورد علاقه من سیاستمدار دهه گذشته ، من آرزو می کنم این کشور مکیده کمتر است.
ارسال شده توسط OHenryPacey در 7:01 PM در مارس 5 [9 علاقه]
من نوشت او را در به صورت اولیه در سال 2016. من بر این باور و اعتقاد در حال حاضر او خواهد بود یکی از مهمترین اگر نه بیشتر و موثر روسای جمهور این کشور بوده اند.

من برای پیدا کردن آن به خصوص الهام بخش چگونه بسیاری از اعمال او تا به حال در زندگی خود. آن را هرگز خیلی دیر شده برای شما را حرفه ای و یا زندگی در یک مسیر جدید است. به اشتراک گذاری هدیه خود را با دیگران و اجازه دهید خود را کار سخت شما را به مکان های پیش بینی نشده.
ارسال شده توسط sallybrown در 7:02 PM در مارس 5 [17 علاقه]

وارن است که بسته بندی یک معامله از یک مصاحبه در Rachel Maddow را نشان می دهد در حال حاضر در زمانی که او لعنت به خوبی سزاوار بود مست و تخت با یک تجزیه و تحلیل دقیق از هر دو متزلزل اقتصادی و بهداشت عمومی وضعیت پیدا کنیم و خودمان را در, چگونه دو تقاطع و آنچه که ما نیاز به انجام است. به عنوان Maddow فقط با قرار دادن آن در انتهای بحث (اندکی تفسیر در این نقل قول): “این شگفت انگیز خواهد بود اگر ما تا به حال یک رئیس جمهور که درک همه که یک بار و می تواند فواره زدن اب بر روی آنها را بالای سر خود و بدون یادداشت و بدون هشدار من که قرار بود برای پرسیدن در مورد آن است.”

آره. که می شده اند شگفت انگیز است.

همچنین بیلی پوشیدن CFPB یقه آمد در طول شکست تجاری خوردند و برخی از Maddow یادداشت, ادامه تنش خوردن از burrito pup زودتر به سرقت برده.
ارسال شده توسط zachlipton در 7:03 PM در مارس 5 [22 مورد علاقه]

من مانند الیزابت وارن اما من واقعا دوست داشتم او در اوایل مرحله از مبارزات انتخاباتی او در سال گذشته (و قبل از آن). او تا به حال واقعا پیشرو پلت فرم, اما در برخی از نقطه به نظر می رسد مانند کارکنان خود و دیگران است که تا به حال گوش او تحت فشار قرار دادند و او را بیشتر به سمت مرکز. یعنی با او جزئی پس گرد در مدیکر برای همه, که بسیار مهم بود اشتباه IMHO. ترقی خواهان نگاه ساندرز’ تزلزل موقعیت M4A, شانه ای بالا انداخت و گفت: ما چوب با مؤمن واقعی در این است. برای میانه و راست متمایل به دموکرات ها کافی نبود; آنها حمایت “ما نمی توانیم آن را انجام دهد” نامزدهای مانند Klobuchar و Buttigieg. برای من که زمانی که وارن خود را از دست داده موجو و هرگز واقعا آن را به عقب. این شرم آور–من می خواهم با خوشحالی برای او رای دهد و من امیدوارم که هر کس رئیس جمهور می شود به او می دهد آلو موقعیت در کابینه.
ارسال شده توسط zardoz در 7:03 PM در مارس 5 [6 علاقه]
(اگر من او, من بپرسید برای نامزدهای ریاست جمهوری به دنبال حمایت من خواهد بود منجر به انتقال و برخی از بتن کنترل قرار ملاقات. وارن می داند که چقدر سیاست ساخته شده است در چاپ های کوچک است.)
ارسال شده توسط sallybrown در 7:04 ب. ظ در 5 مارس [7 علاقه]
شما فقط می توانید می گویند ‘،’
ارسال شده توسط 99_ در 7:04 ب. ظ در 5 مارس
من به دل شکسته و من حتی یک آمریکایی. آن را شریک من که رفتن به نگه داشتن نفس خود را و رای بایدن در این پاییز. خدا چه زباله.
ارسال شده توسط jokeefe در 7:05 ب. ظ در 5 مارس [4 علاقه]
وجود دارد برخی از راه برای پرش به جایگزین جهان با وارن/کاسترو بلیط ؟ چرا ما باید همه چیز خوب?
ارسال شده توسط eotvos در 7:05 ب. ظ در 5 مارس [11 مورد علاقه]
شما می دانید همه بحث در مورد رای گیری قلب خود را در مقدماتی? قلب من همیشه با برنی اما دل و روده من بود با وارن. برنی من الهام, اما من همیشه احساس وارن را بهتر جمهور در تقریبا در هر اندازه گیری. دولت من نیست رای برای چند ماه, بنابراین من نمی باید به تصمیم گیری, اما اگر آن را به حال به آن آمده آن شده اند که یک سخت.
ارسال شده توسط بروک اسب در 7:07 ب. ظ در 5 مارس [4 علاقه]
چرا الیزابت وارن از دست دادن حتی به عنوان سفید حرفه ای او را دوست دارم – “بسیاری از grads کالج در حال زندگی در وارن حباب.” مت Yglesias, Vox
ارسال شده توسط مرد از تاب و چرخش در 7:08 PM در مارس 5 [4 علاقه]
او یک سناتور و من نمی خواهم این ایده از کشیدن D را در خارج از مجلس سنا. آن است که بعد از همه کنگره که پیش نویس قوانین و مجموعه سیاست های عمومی.
ارسال شده توسط sjswitzer در 7:08 PM در مارس 5 [5 علاقه]
من گوشی banked برای وارن کمپین و آن ترین متفکر ساختار همدلانه سیاسی داوطلب تجربه من تا به حال. به عنوان تلفن بانکداران ما با توجه به ساختار آموزش و آموزش شامل دستورالعمل به انتقاد دیگر Dem نامزدهای; به گوش دادن بیش از صحبت ما; واقعا بخواهید و به دنبال درک چرا رای دهندگان بود/پشتیبانی نمی کند وارن; و برای اتصال شخصا. وجود دارد یک بخش از آموزش که در آن ما تمرین گوش دادن فعال با یکدیگر است. ما حتی تماشای یک ویدیو از وارن انجام phone بانکی به ما نشان می دهد چگونه آن را انجام می شود!

در تمام مبارزات دیگر من داده شده مختصر و مفید اسکریپت به تکرار و آن. آزادسازی در نامزدها است نمایشگاه بازی و یا حتی تشویق شود. نه وارن سبک رهبری. حتی کارکنان خود شدند واقعی و دوستانه و واقعا احترام از داوطلبان (این اغلب اتفاق نمی افتد!).

تجربه به من حتی بیشتر احترام وارن. او یک سیاستمدار او رهبر من خیلی bummed که فقدان او را از سیاستمدار بودن به این معناست که او نمی تواند ملت ما را رهبر است. من از آنها بدم میاید که آن را مانند به نظر می رسد بایدن خواهد بود که نامزد حتی اگر من را در مبارزات انتخاباتی برای کسی که به اسم. من امیدوارم که ما چند سال بیشتر از وارن ساختن جهان به مکانی بهتر.
ارسال شده توسط rogerroger در 7:13 PM در مارس 5 [50 علاقه]

من رای دادند برای او دانستن آن در حال حاضر بیش از.

من خوب با برنی اگر نه فوق العاده هیجان زده است. اقدام به مسح از بایدن این است که من بیمار است.
ارسال شده توسط snuffleupagus در 7:15 PM در مارس 5 [7 علاقه]

که Vox مقاله معادل بوش (سابق الکلی) است و یک پسر من می تواند یک آبجو و یا مغلوب ساختن پیشی جستن یک تاجر بزرگ است… فقط یک bs راه به فقط-پس چرا زنان هوشمند (هوشمند و نامزدها به طور کلی) نیست درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی در حالی که نادیده گرفتن تبعیض جنسی و یا نژاد پرستی است که در اقیانوس که در آن ما شنا.
ارسال شده توسط kokaku در 7:16 PM در مارس 5 [11 مورد علاقه]
وارن احتمالا هنوز هم بدست خام معامله تحت رتبه بندی انتخاب (از IRV) رای گیری به دلیل از بین بردن آنها نامزدها با شروع از پایین بر اساس چگونه بسیاری از انتخاب اول رای آنها را دریافت کنید. در مقابل در تایید سیستم رای گیری (انتخاب یک یا چند نامزد) من فکر می کنم او ممکن است که در واقع شده است نامزد.
ارسال شده توسط en forme de poire در 7:21 PM در مارس 5 [2 علاقه]
او در مصاحبه با Maddow امشب واقعا خوب بود و بیلی باعث می شود ظاهر! من رای دادند برای او در تگزاس هستم و خیلی سر در گم نا امید در ما Dem رای دهندگان.
ارسال شده توسط Burhanistan در 7:22 PM در مارس 5 [2 علاقه]
من تصور شده اند چه آن را مانند به حال ساندرز قرار داده و نفس خود را کنار کاهش یافته است پس از حمله قلبی و کارگردانی همه مردم او را بسیج در طول چند سال گذشته به حمایت وارن. اما البته نیست (نگاه کنید به نفس بالا). از آن بدتر است. بله او باید قربانی جاه طلبی خود را برای حمایت از نامزد بهتر فقط به عنوان وارن است که خواسته به حمایت تحتانی نامزد در حال حاضر. من واقعا امیدوارم که او حاضر به تایید هر کدام از آنها; بایدن وحشتناک و ساندرز است unelectable.
ارسال شده توسط jokeefe در 7:23 PM در مارس 5 [14 مورد علاقه]
من واقعا bummed. من فکر نمی کنم او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اما من فکر نمی کنم هر حزب دموکرات چپ در مسابقه در حال رفتن به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بنابراین من آرزو می کنم من می تواند او را تماشا امتحان کنید. مشروع وجود دارد انتقادات از تاریخ بومی تخصیص بودجه اما برخی از قدرتمند ترین افراد در کشور در حال وحشت زده از او و این که به اندازه کافی خوب برای من است.
ارسال شده توسط muddgirl در 7:26 PM در مارس 5 [3 علاقه]
تا حدودی خوش بینانه را از 538: که گفت: مبارزات انتخاباتی او اهمیت در راه است که بسیاری از دیگر موفق 2020 نامزدهای نیست. … به عبارت دیگر مهم نیست که آیا نامزدی می رود به ساندرز یا بایدن بسیاری از وارن ایده ها ممکن است تا پایان “برنده” حتی اگر او نمی تواند.
ارسال شده توسط en forme de poire در 7:27 PM در مارس 5 [9 علاقه]
.
ارسال شده توسط potrzebie در 7:29 ب. ظ در 5 مارس [2 علاقه]
من خوشحالم که او نیست عجله به تایید هر کسی.

من اصلی غذای آماده از چهار سال گذشته است که هر کسی که می خواهد به حمایت از من برای هر چیزی لعنت خوبی است برای به دست آوردن آن است. بیش از اینکه guilted به propping تا platforming و برخی از شخص چون “او کسی است که می تواند آن را به اتفاق می افتد” به ویژه هنگامی که این ارزیابی بر اساس امتیاز و “بالقوه” به جای هر نوع پیشینه ثابت.

من امیدوارم که وارن در فکر راه همان است. او هنوز هم قدرت دارد و من امیدوارم که او برخوردار از آن عاقلانه.
ارسال شده توسط rpfields در 7:39 PM در مارس 5 [7 علاقه]

رهبر اکثریت سنا الیزابت وارن دارای یک حلقه زیبا به آن. شاید ما می تواند اتفاق می افتد که جای.
ارسال شده توسط cheshyre در 7:42 ب. ظ در 5 مارس [14 مورد علاقه]
من کاملا مخالف وارن را اجرا کنید. او باهوش است او قادر است و او یک صدای قوی در سنا است. او بدون سوال بهترین نامزد برای رئیس جمهور, اما او را به خدمت در این کشور به عنوان رئیس جمهور ، و اگر به من امید دموکرات به سنا او را شیر.
ارسال شده توسط SPrintF در 7:44 ب. ظ در 5 مارس [3 علاقه]
🕯️
ارسال شده توسط clavdivs در 7:45 ب. ظ در 5 مارس [2 علاقه]
من تو را دیدم بسیار زیبا صدای جیر جیر در مورد چگونه ما همیشه قادر خواهد بود به یاد داشته باشید بلومبرگ به عنوان یک بانک است که او دولتی.
ارسال شده توسط رفتن به مین در 7:52 PM در مارس 5 [23 مورد علاقه]
تئوری من: وارن منتظر برای تایید تا دوشنبه, آوریل 9th, دقیقا یک روز قبل از بزرگ بعدی مقدماتی. او سپس تایید برنی در رسانه مهم است لحظه ای به او حرکت اضافی.

من شک دارم او را تایید بایدن ، اگر او قرار بود به او می خواهم آن را انجام داده اند در حال حاضر. من فکر می کنم او هر دو نشستن بقیه مسابقه و تایید برنده و یا دیگری او را مذاکره چیزی از ساندرز و سپس تایید او. من امیدوارم که این دومی شخصا چون در حالی که او را به سختی در یک “پادشاه ساز” موقعیت از نظر نمایندگان او حمایت می تواند کمک به نوسان برخی از مردمی که احساس کمی دارای لیت و لعل زیاد در مورد Sanders.
ارسال شده توسط tobascodagama در 7:52 PM در مارس 5 [4 علاقه]

مرسی
ارسال شده توسط Stonestock بی امان در 7:57 PM در مارس 5
او بهترین نامزد ریاست جمهوری از من با عمر است. (من 46.) درخشان بی باک, مشخص, متفکر همدلانه زن که می داند که چگونه به جلو و اهرم قدرت است.
ارسال شده توسط Mavri در 7:57 ب. ظ در 5 مارس [2 علاقه]
[زن و شوهر از نظر حذف شده است. آن را بزرگ خواهد بود اگر این موضوع در مورد وارن ترک نمی کند تبدیل به یک موضوع مورد ساندرز یا مفهوم (که من فکر می کنم یک نظر بود) که وارن حامیان ضد سامی.]
ارسال شده توسط LobsterMitten (کارکنان) در 7:59 PM در مارس 5 [8 علاقه]
این خیلی ناامید کننده است. او مطلقا بهترین نامزد (که دیگران در اینجا باید گفت). من تا به حال زمان سخت شدن از رختخواب در روز گذشته ، خنده دار ترین چیزی که من فکر می کردم رای من بود بیشتر عملگرا من رای دادن نیست چون من می خواهم یک زن در کار و یا چون من او را دوست دارم (که هر دو درست هستند) اما از آنجا که او قصد دارد برای همه چیز. که می دانست در این مرحله که در واقع من تا به حال قلب من در آن است.
ارسال شده توسط evilDoug در 8:01 PM در مارس 5 [3 علاقه]
بنابراین در حال حاضر آن را فقط یک سوال که قدیمی ترین whitest mannest مرد ما قرار داده تا در جیغ مسابقات در برابر تهمت بعدی با این حال بسیاری از ماه های کسی که فکر می کند برابری اقتصادی حل نژادپرستی و یا کسی که فکر می کند نژادپرستی است که در حال حاضر حل شد چرا که برخی از بهترین روسای جمهور هستید ،

به عنوان یک فرد از رنگ که فقیر اجازه دهید من برای اولین بار به شما بگویم که در حالی که برابری اقتصادی را حل نمی کند نژادپرستی قطعا آن خیلی طول می کشد نیش خارج از آن.

جهانی بهداشت و درمان و آموزش و پرورش برنامه های نامتناسب به نفع مردم رنگ به دلیل چگونه بین نسلی نابرابری اقتصادی می رود دست در دست با بین نسلی سفید برتری.

من خوشحال هستم برای حمایت از نامزدی که دعوا که بدون در نظر گرفتن لیبرال نماد که رئیس جمهور هویت است. شما نمی توانید پرداخت صورتحساب بیمارستان و یا وام های دانشجویی با لیبرال نماد.
ارسال شده توسط: Ouverture در 8:02 PM در مارس 5 [17 علاقه]

بسیاری از مردم گفت که او نیاز به یک زرق و برق کمتری نقش قوی در پشت مرد خوب طول می کشد که همه از اعتبار و سوء استفاده از او در کار است. بسیاری از زنان محروم تبلیغات به همین دلیل: آنها اسب های کاری آنها مورد نیاز آنها هستند که در آن آنها تا قادر به در پس زمینه انجام يومان کار است. چه بسیاری از زباله.
ارسال شده توسط k8lin در 8:02 PM در مارس 5 [32 علاقه]
من رای دادند برای او دانستن آن در حال حاضر بیش از.

من بیش از حد و من پشیمان نیستم که رای دادن در همه. او بهترین بود توسط یک مایل — شاید بهترین نامزد (بدیهی است که او به عنوان حذف کردن) اما دور و دور بهترین پتانسیل جمهور.

در این نقطه من پشتیبانی خواهد کرد هر کس که برنده اصلی; من واقعا امیدوارم که هر دو بایدن و ساندرز آن را نگه دارید مدنی و حرکت به سمت وحدت posthaste.
ارسال شده توسط شیب فلش در 8:02 PM در مارس 5 [5 علاقه]

من شک دارم او تایید کسی تا قرعه کشی مقدماتی ، اگر برنی یا بایدن می کشد جلو و کاری ادامه داده اند تا نامزدی و سپس او حمایت را بی اهمیت خواهد بود. اگر نه نامزد می کشد در اکثریت نمایندگان و سپس او را تایید خواهد خیلی مهم است.

حمایت برنی در حال حاضر نیست دست آوردن هر چیزی خود را در سیاست عاقلانه و اگر برنی شعله های آتش بیرون او را تنها به دست آورده اند دشمنی از “هر کسی اما برنی” جمعیت است. حمایت بایدن در حال حاضر او باز می شود تا به “فروش” اتهامات از سمت چپ پهلو و نمی توان تاکتیکی حس زیرا او نمی خواهد بود قادر به استخراج حداکثر سیاست سازش از بایدن.

من بریزید کمی برای مبارزات انتخاباتی خود را. او تا به حال رای من در آیووا چرا که من هرگز دیده می شود یک نامزد که تراوش نشانهای ادراک و توجه به جزئیات مانند او انجام داد.
ارسال شده توسط Al 8000 در 8:07 ب. ظ در 5 مارس [2 علاقه]

وارن وانمود به سازمان ملل.
ارسال شده توسط Yowser در 8:08 PM در مارس 5 [4 علاقه]
من هم برای او رای دادند چون او سیاست, طرح های ساخته شده هر کس دیگری شبیه مداد خط خطی روی قصاب کاغذ.

چرا هر کسی باید ریاست جمهوری به تصویب سیاست های مانند مدیکر برای همه ؟ یا رایگان دانشکده تحصیلات? اگر هر چیزی شما باید حتی کمتر قدرت به دنبال آن است که دستور از کاخ سفید است. تنها چیزی که من به یاد بیاورید از مبارزات انتخاباتی او که واقعا تکیه بر قدرت ریاست جمهوری بود و به قول مستقیم وزارت دادگستری به شکستن بزرگ با تکنولوژی. که دقیقا نمی گران او را به هر کسی در اینجا.
ارسال شده توسط pwnguin در 8:13 PM در مارس 5

وارن گفته شد یک خانواده افسانه ای است که او بر این باور – شاید ابلهانه. که تظاهر – و آن را ناخالص را قرار داده است که در این موضوع.
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis در 8:15 PM در مارس 5 [21 مورد علاقه]
پدر و مادر من به من گفت اصل و نسب من. پدر و مادر او به او گفت که اصل و نسب خود را.
ارسال شده توسط NotLost در 8:21 PM در مارس 5 [1 علاقه]
بزرگترین سوء ظن در مورد وارن به عنوان نامزد بودند که او واقعا می درخشد به عنوان یک مزاحم در سنا و من فکر می کنم ما نیاز به استعداد او وجود دارد.

یک مثالی از یک سناتور بود و هری رید اما او قطعا یکی دیگر در ذهن من است.
ارسال شده توسط atoxyl در 8:21 PM در مارس 5

یکی از چیزهایی است که در مورد زندگی در بهبهان است که در زمان ما مقدماتی آمده اطراف وجود ندارد خیلی از چپ به رای و به جز یک یا دیگر از این دو رقیب باقی مانده. من دوست داشتم به رای وارن. در حال حاضر آن را به دو dudes که اصلا تحریک من برای دلایل مختلف. من رای آبی مهم نیست که, اما نه به این دلیل که من عاشق نامزد شده است.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 8:23 PM در مارس 5 [1 علاقه]
که دقیقا نمی گران او را به هر کسی در اینجا.

آن را کاملا محبوب من به او. در میان هر چیز دیگری من احساس آن فوق العاده باهوش و فقط ساده و هوشمند است.

وارن کردم من رای دادن و حمایت مالی که خانواده می تواند ارائه دهد. من بر این باور در او. و من گریه کردم او با تشکر از شما/signoff پیام. او کسی است که من می خواهم به عنوان یک رهبر در دولت: هوشمند و متفکر و دلسوز و آماده برای شروع است. من نگه داشتن بینی و رای و جو دلایل آشکار باید آن را به آمده است که اما الیزابت وارن سزاوار بهتر است چرا که همه ما سزاوار بهتر است.

LFG.
ارسال شده توسط hijinx در 8:25 PM در مارس 5 [7 علاقه]

برای تمام برنامه های خود را و بهترین بودن بالقوه رئیس جمهور تا کنون وارن رو برخی از مهم headwinds. او به طور مداوم نظرسنجی بدتر از بایدن و ساندرز در سر-به-سر انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن. با وجود مشخصات بالا تاییدیه او تلاش برای حمایت از رای دهندگان از رنگ (و تلاش برای حفظ او PoC کارکنان در نوادا).

و سپس وجود دارد تست DNA است که هنوز هم فوق العاده شرم آور و ننگین برای من به خصوص با توجه به آن یک نتیجه از سقوط برای مغلوب ساختن پیشی جستن چرخش از همه چیز است. این یک افسرده هیچکدام خطا برای کسی است که به وضوح به طوری هوشمند در بسیاری از حوزه ها.
ارسال شده توسط: Ouverture در 8:27 PM در مارس 5 [1 علاقه]

دولت من ندارد اولیه آن هنوز پس من حتی به رای دادن برای او. من را ویران کرد. من نمی خواهم برنی یا بایدن و باید به رای دادن برای هر کدام یک آن را می سازد.

او خیلی منطقی و هوشمند و عادی.
ارسال شده توسط affectionateborg در 8:28 PM در مارس 5

قطعا مورد علاقه من سیاستمدار دهه گذشته ،

سمت راست وجود دارد با تو. من نه آمریکایی اما من زندگی می کنند در سایه. چهار سال پیش من در زمان یک روز از تعطیلات در نیویورک به تلفن بانک برای هیلاری. اگر چیزهایی که تا به حال انجام می شود بهتر است این زمان در اطراف من می خواهم به طور خاص به داوطلب برای وارن مبارزات انتخاباتی.
ارسال شده توسط گلوله کمانه دار زدن بیسکویت در 8:33 ب. ظ در 5 مارس [2 علاقه]

پتانسیل حرکت صعودی می بینم این است که او ممکن است پلوسی جانشین. و ما نیاز به یک کسی قادر است. اگر چه من می شده اند خوب با کامالا انجام است که با یک رئیس جمهور وارن.

من می دانم این است فوق العاده داغ و اما: من بیشتر عادی سفید و من واقعا می خواستم برای دیدن یک زن در بالای بلیط این سال است. من نمی توانم تصور کنید که چگونه زنان احساس.
ارسال شده توسط snuffleupagus در 8:35 ب. ظ در 5 مارس [2 علاقه]

من به اشتباه فکر کردم من حالت اولیه شد و بعد از آن من خواهد بود به عقب وجود دارد در زمان اما هفته گذشته متوجه شدم در آن بود اتفاق می افتد! در حال حاضر! عمیقا متاسفم سناتور. من به دنبال به جلو به رای گیری برای شما.
ارسال شده توسط TWinbrook8 در 8:37 ب. ظ در 5 مارس
وارن شگفت انگیز است. بسیار نا امید در مورد این.

برنی هیچ شانسی در جهنم است. بایدن یک شات اما من صفر شور و شوق برای او.

با تشکر برای انجام بهترین خود را, خانم وارن.
ارسال شده توسط SoberHighland در 8:37 PM در مارس 5 [1 علاقه]

من فرستاده و من CA رای گیری برای Warren. مادر من واقعا به دنبال به جلو به رای دادن به او در CT اما قصد ندارم به اتفاق می افتد در حال حاضر. من واقعا نمی مراقبت از کسی که او را تأیید بایدن یا برنی و ترجیح می دهند او فقط نگه دارند و به قول حمایت از نامزد. آنچه که من واقعا دوست دارم برای دیدن است برای او را به بیرون رفتن و کمک به برخی از Ds در حال اجرا برای سنا به طوری که او می تواند رهبر اکثریت. خیلی بیشتر راه برای به دست آوردن چیزهایی که انجام می شود که او می خواهد به انجام است.
ارسال شده توسط: Gotanda در 8:41 ب. ظ در 5 مارس [2 علاقه]
من عاشق وارن من شده اند بسیار خوشحال شد POTUS اما مردمی لطفا به حداقل رساندن توقف نژاد پرستی. او نه تنها باور یک خانواده افسانه او تصمیم گرفته در سال گذشته برای دریافت یک تست DNA – چیزی قبایل بارها و بارها گفت: باعث, مسخره, پس از عضویت قبیله ای است که در مورد DNA – و بوق و کرنا نتایج. آن را سرد کنید و آن را خنک می گویند که آن را سرد.
ارسال شده توسط splitpeasoup در 8:57 ب. ظ در 5 مارس [2 علاقه]
گفت: خانواده افسانه ای است که او بر این باور – شاید ابلهانه.

من واقعا درک نمی کنم که چگونه این امکان پذیر است. وارن بسیار خوبی تحصیل کرده شده است و از لحاظ سیاسی فعال در بیشتر مترقی کنار سیاست برای سال های بسیاری است.

من راستش پیدا کردن آن غیر قابل درک است که کسی که با تجربه خواهد بود و نه آگاه از استعمار آمریکا تاریخ نیز به سرقت رفته زمین ساخته شده است در نسل کشی از راه های که در آن مهاجران همچنان به تلاش و از بین بردن حق صاحبان زمین های خود را. چرا که نمی خواهد با احتیاط و فکر طولانی و سخت در مورد چگونه شخصا درگیر در این فرایند مداوم از استعمار.

من در تلاش برای تماس وارن دروغگو. اما به نظر می رسد مانند ابلهانه است چیزی از کتمان حقیقت به من. مردم هستند نه داشتن این مکالمات به طور منظم ؟ مردم در سمت چپ در اوکلاهما یا Massachusets نه بحث در مورد این واقعیت است که آنها فعال هستند footsoldiers از مستعمره? چقدر عمیق می کند این مشکل به اجرا در ما باقی مانده است ؟

شما لازم نیست برای باز کردن یک جلسه سیاسی در اینجا بدون جزئیات زمین که شما در آن هستید و ساخت یک نقطه که decolonisation نمی تواند صرفا یک شعار همه سیاسی عمل و گفتار باید تشخیص دهند که یا کسانی که اعمال سیاسی را بی ارزش. من شوخی نیست. ما آن را خیلی جدی تر از هر کاتولیک من می دانم که تا به حال گرفته گفت: گریس قبل از غذا خوردن. اگر کسی رفت و در برابر آن خط و یا موفق به انجام این کار بارها و بارها این امر می تواند دلیلی برای مداخله فوری اگر نه شکایت/سوء روند.
ارسال شده توسط اسید کمونیست در 9:04 PM در مارس 5 [1 علاقه]

ببخشید دوستان آمریکایی. *زوزه به طور خلاصه به خالی* اجازه دهید امید از دست دادن نیست.
ارسال شده توسط Coaticass در 9:05 ب. ظ در 5 مارس
من واقعا می خواستم برای دیدن یک زن در بالای بلیط این سال است. من نمی توانم تصور کنید که چگونه زنان احساس.

Unsurprised.
ارسال شده توسط jenfullmoon در 9:06 PM در مارس 5 [6 علاقه]

شما می دانید که زبان به عنوان یک adoptee – در سفارش برای من می دانم که من آرایش ژنتیکی در نهایت من
تو را به بهار برای یک. (که شده است یک سوء ظن از پزشکان و اعضای خانواده به طور یکسان – من خاص نشانگر) را که به معنی من هستم نژادپرستانه برای داشتن بدست یکی است ؟ او اشتباه بزرگ در انتشار damn thing و من موافقت می کنم که خنگ به عنوان جهنم است. اما او صادقانه اعتقاد یک خانواده legend – که نیست که او یک عضو قبیله ای – که جد بوده و بومی. و اگر من به یاد بیاورید آزمون را ثابت کند که. (برای همه است که DNA می تواند ثابت کند هر چیزی – مسابقه ساخت و نسب آزمایشات DNA به طور جدی ناقص).
او ساخته شده یک اشتباه – و در حال حاضر او را برای رفتن به رئیس جمهور.
چرا بازگشت به این خوبی ؟
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis در 9:06 PM در مارس 5 [4 علاقه]
.
ارسال شده توسط webmutant در 9:08 PM در مارس 5
من واقعا می خواستم برای دیدن یک زن در بالای بلیط این سال است. من نمی توانم تصور کنید که چگونه زنان احساس.

چه سیاره شما زندگی می کنند ؟
ارسال شده توسط کترا در 9:10 ب. ظ در 5 مارس [2 علاقه]

وارن بسیار خوبی تحصیل کرده شده است و از لحاظ سیاسی فعال در بیشتر مترقی کنار سیاست برای سال های بسیاری است.

این چیزی است که او گفت: در مورد خانواده اش به عنوان یک کودک نه برخی از ایده بد او ضامندار بر روی در کالج.
ارسال شده توسط snuffleupagus در 9:11 PM در مارس 5 [2 علاقه]

او نه تنها باور یک خانواده افسانه او تصمیم گرفته در سال گذشته برای دریافت یک تست DNA – چیزی قبایل بارها و بارها گفت: باعث, مسخره, پس از عضویت قبیله ای است که در مورد DNA – و بوق و کرنا نتایج. آن را سرد کنید و آن را خنک می گویند که آن را سرد.

بسیاری از آمریکایی ها گفته شده آنها در “هند” به عنوان بخشی از خانواده هاو روایات قومی. مردم نیست و به دنبال قبیله ای عضویت, اما آنها کنجکاو برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه حقیقت به خانواده شایعات. مورگان فریمن در , که آیا شما فکر می کنم شما هستند ؟ انتظار می رود برای پیدا کردن مادری DNA. (او نیست.) بنابراین من فکر نمی کنم آن را در تمام غیر معمول برای مردم به دنبال به DNA و یا پاسخ.

که گفت:, من فکر می کنم وارن تست DNA او را گمراه شد. هنوز هم من رای دادند برای او در روز سه شنبه.
ارسال شده توسط shoesietart در 9:12 PM در مارس 5 [2 علاقه]

من راستش پیدا کردن آن غیر قابل درک است که کسی که با تجربه خواهد بود و نه آگاه از استعمار

خوب من متاسفم که ما در سیستم آموزش و پرورش وجود ندارد – در کالیفرنیا به عنوان یک کودک این چیزی بود که من به خوبی آموخته اند – با توجه به وارن سن نکات دقیق وظریف در مورد این موضوع بود احتمالا چیزی نیست که او آموخته جوان در انگلستان است. آن را خوب خواهد بود اگر همه ما به آموزش به عنوان شما استرالیا.
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis در 9:12 PM در مارس 5 [1 علاقه]

من از بازگشت به این خوبی چرا این کاملا جدایی ناپذیر در واقع دستیابی به چیزهای خوب در سیاست است. تنها چیز بد رشد خواهد کرد از مستعمره.

شاید در حال حاضر که وارن در اولیه ما می توانید به این فکر کنید نه به عنوان یک وارن اسمیر اما بزرگ گم شده راه پله در پلت فرم تقریبا همه.

هر کس را نگه می دارد گفت: او گفته شد آن را به عنوان یک کودک ؟ و پس از آن در برخی از نقطه او رفت و در طریق زندگی و انجام افتضاح بسیاری از چیزها است. او تا به حال هیچ دوست برای قرار دادن مربع در این موضوع کل این زمان ؟ همین دلیل است که من میخواهم. آیا این واقعا چیزی نیست که بخشی از دستور کار سیاسی در بسیاری از مکان وارن می شده اند فعال است ؟
ارسال شده توسط اسید کمونیست در 9:15 PM در مارس 5

چرا که نمی خواهد با احتیاط و فکر طولانی و سخت در مورد چگونه شخصا درگیر در این فرایند مداوم از استعمار.

مطمئنا که می شده اند یک کیسه مخلوط از احساسات برای او که هر دو coloniser و colonisee? اکثر آمریکایی ها بر این باورند آنچه که خانواده خود را به آنها می گوید در مورد ریشه های خود را به عنوان خواهد من گمان می کنم بسیاری از افراد در سراسر جهان است. آن را بسیار غیر معمول نوع فرد است که فکر می کند “nah, مامان و دختر اشتباه من احتمالا از مریخ!”
ارسال شده توسط اصل در 9:15 ب. ظ در 5 مارس [2 علاقه]

آیا این واقعا چیزی نیست که بخشی از دستور کار سیاسی در بسیاری از مکان وارن می شده اند فعال است ؟

آره! آن را نه! باید آن را! اما آن را اغلب نه! و که شما نمی دانید که این بدان معناست که شاید شما باید بیشتر در مورد چگونه بسیار عمیق سیاست آمریکا هستند قبل از اینکه شما نظر خود اعمال صالح در سیاست آمریکا موضوعات.
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis در 9:18 PM در مارس 5 [4 علاقه]

همچنین اگر آن را به شما احساس بهتر Homo neanderthalensis, توسط حافظه من هیچ مدرسه رفتم به در یا خارج از استرالیا تا به حال یک برنامه مناسب و معقول در استعمار. یک زن و شوهر از تاریخچه کتاب درسی و منابع آلوده پتو اساسا.

به همین دلیل است که این چیزی است که سمت چپ است به فوق العاده فعال در آموزش خود و هر یک از دیگر در.
ارسال شده توسط اسید کمونیست در 9:20 ب. ظ در 5 مارس

شده است گفت: این ماه در حال حاضر — بایدن/وارن هوشمند بلیط. راستش من نمی بینم ما از دست دادن با آن بلیط. وارن آن را می داند به همین دلیل است که او را نگه داشتن در حمایت. من می دانم که بسیاری از مردمی نیست دقیقا عشق بایدن اما من شخصا بسیار دامن زده برای VP وارن!
ارسال شده توسط پاناما جو در 9:21 PM در مارس 5 [1 علاقه]
آیا این واقعا چیزی نیست که بخشی از دستور کار سیاسی در بسیاری از مکان وارن می شده اند فعال است ؟

آن را بخشی از دستور کار سیاسی راست لعنتی در حال حاضر. چگونه همه چیز باد در ایستاده سنگ ؟

آن را به حال پاها به دلیل تهمت به نام او Pocohontas که بود و نه بیشتر سزاوار سرزنش از هر عاقل چشم انداز فرهنگی اما بسیاری از کلیک و رتبه بندی.
ارسال شده توسط snuffleupagus در 9:22 PM در مارس 5 [1 علاقه]

من فکر می کنم VP بدترین محل برای Warren. VP دارای هیچ قدرت.
ارسال شده توسط NotLost در 9:22 PM در مارس 5 [1 علاقه]
وارن بسیار با ارزش تر در سنا است. یا شاید در دادگاه است.
ارسال شده توسط snuffleupagus در 9:23 PM در مارس 5
[اسید کمونیست اگر شما می خواهید به بحث در مورد مشترک آمریکا دانش در مورد استعمار به جلو و ایجاد یک تاپیک جداگانه ای برای آن است. این موضوع به طور خاص در مورد وارن رها کردن امروز.]
ارسال شده توسط LobsterMitten (کارکنان) در 9:24 ب. ظ در 5 مارس [2 علاقه]
Yeah, she’s gotta be چندین پایین در بایدن لیست به هر حال. من فکر بوکر در حال رفتن به بایدن را به معاونت انتخاب کنید (با فرض ساندرز نمی گرفتن نامزدی).
ارسال شده توسط Burhanistan در 9:24 PM در مارس 5
من فکر می کنم VP بدترین محل برای Warren. VP دارای هیچ قدرت.

Na, VP می شود به زمانی که رای سنا روابط. بنابراین مانند یک زمان از یک میلیون نفر است. است که مطمئن شوید که به نظر می رسد کمتر از 1 بار در 1 سناتور وارن را توسط کاهش است.
ارسال شده توسط pwnguin در 9:27 PM در مارس 5 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید