بحرانزده هنری شهرستان OB-GYN تحت تعقیب متهم به طور غیرقانونی توزیع meds درد

یک استوک بریج متخصص زنان بازداشت شده در پاییز گذشته و متهم به توزیع, درد, دارو برای بیمارانی که نمی نیاز به آن را تحت تعقیب پنج شنبه در 58 فقره دادستان گفت.

دکتر جان پاتریک Schilling دستگیر شد در ماه سپتامبر و متهم با توزیع غیر مجاز و تقدیر از داروهای تجویزی, مقامات گفت.

دستگیری او پس از یک مشترک بررسی توسط اداره مبارزه با مواد مخدر ، هنری شهرستان کلانتر دفتر و هنری شهرستان دفتر دادستان منطقه با توجه به دا سخنگوی مگان Matteucci.

روز پنج شنبه یک هیئت منصفه مجرم شناخته دکتر در 58 فقره از نوشتن غیر ضروری نسخه از hydrocodone سوابق نشان می دهد. اتهامات بنیادی از نسخه Schilling گفته می شود نوشت در سال 2018 اما این معلوم نیست که دقیقا چه بسیاری از بیماران دریافت دارو درد.

69 ساله متخصص اجرا می شود Schilling مرکز زنان در معدن سنگ جاده اما او به طور داوطلبانه خود را تسلیم پروانه پزشکی در اوایل این ماه با توجه به سوابق به دست آمده از گرجستان کامپوزیت هیئت پزشکی.

در علاوه بر این به اتهامات جنایی حداقل یک بیمار را متهم به دکتر از نظر جنسی آزار او در طی یک روش لوازم آرایشی و بهداشتی.

به اتهام حمله گزارش شد به Henry County پلیس در ماه آوریل سال 2018 با توجه به حادثه گزارش. در این صورت بیمار به افسران گفت: که Schilling نامناسب او را لمس کرد و دو بار بعد از او با توجه به یک بی حسی موضعی برای او روش.

وجود دارد یک پرستار در اتاق در آن زمان بیمار پلیس گفت اما او ادعا کرد که Schilling او را لمس نامناسب زمانی که پرستار بود توجه نمی کند. او گفت ماموران او سعی کرد به دکتر بگویید که برای جلوگیری از اما که او قادر به صحبت می کنند زمانی که او نقل مکان کرد ،

Schilling شده است متهم در ارتباط با اتهام حمله Henry County police سروان. شیدا لی تایید کرد.

او باقی می ماند رایگان در $25,000 اوراق قرضه.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>