امبرائر کسب و کار جت واحد می شود $97 میلیون متحده EXIM وام بانکی تضمین


محتوای مقاله

واشنگتن — ایالات متحده در بانک صادرات و واردات گفت: در روز پنج شنبه خود در هیئت مدیره تصویب $97.2 میلیون سرمایه در گردش وام تضمین برای برزیل هواپیمای ساز امبرائر ایالات متحده مبتنی بر کسب و کار جت تابعه.

فدرال صادرات اعتبار آژانس گفت: برای تضمین یک ساله گردان, سرمایه در گردش تسهیلات از اپل بانک برای پس انداز خواهد حمایت حدود 800 مشاغل آمریکا عمدتا در امبرائر هواپیما اجرایی کارخانه در ملبورن فلوریدا.

EXIM گفت: وام تضمین نیز به حمایت از زنجیره تامین شغل در آریزونا, کانکتیکات, گرجستان, تنسی و تگزاس.

امبرائر شده است تلاش برای هنر و صنعت جدید در آینده پس از شرکت بوئینگ لغو آن $4.2 میلیارد دلار تصاحب برزیل jetmaker را به هواپیماهای تجاری کسب و کار در ماه آوریل است.

EXIM گفت: تضمین مورد نیاز بود چون امبرائر اجرایی هواپیما مشتریان را با تاخیر تحویل کسب و کار جت با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس برش این شرکت درآمد.

“علاوه بر بخش تجاری است که به طور قابل توجهی محدود در آن ظرفیت وام دهی با توجه به همه گیر و توانایی خود را به وام جدید شده است کاهش می یابد” EXIM گفت.

بوئینگ به طور سنتی به EXIM بزرگترین مشتری تنها با استفاده از آژانس برای تامین مالی jetliner فروش به بسیاری از خطوط هوایی خارجی. (گزارش شده توسط David Lawder; ویرایش توسط ریچارد Pullin)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im