مردم در حال گرفتن رنگارنگ خالکوبی که شبیه دوزی روی پوست (من مدرن Met): “از موضوع نقاشی برای آزاد stitchers باید بسیاری از گزینه های که آن را می آید به ساخت تصاویر با موضوع. گلدوزی خالکوبی از ویژگی های دو غالب روش ها هستند که با الهام از تمرین باستان: صلیب کوک و crewel. صلیب کوک, خال کوبی, اولین محبوب ساخته شده توسط اوا Karabudak است طرح تشکیل کوچک “X” مارکس در حالی که crewel رویکرد شبیه ساتن کوک بر روی پوست است.” برزیل Duda Lozano است استاد از پچ تو. ارسال شده توسط not_the_water (10 نظر کل) 14 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
بسیاری از کسانی که باور نکردنی!

من بسیار تعجب می کنم که چگونه آنها را سن ، یک دسته از مسائل شما می توانید با انجام خالکوبی به نظر می رسد یک ماه بعد از شما آن را قرار داده و مانند زباله در 10 سال.
ارسال شده توسط ژوستین در 5:26 PM در فوریه 17 [4 علاقه]

گلدوزی دیوانه است. Srsly.
ارسال شده توسط Glinn در 5:38 PM در فوریه 17
بله این زرق و برق دار هستند اما من هم تعجب می کنم که چگونه به خوبی آنها را سن. حتی تتو که با کیفیت بالا و مراقبت از تمایل به تیرگی کمی و آن را درک من این است که برخی از colorwork تار بیشتر بدون یک طرح کلی (اگر چه من می تواند به اشتباه وجود دارد).

من می دانم که بیشترین خالکوبی را می توان لمس کرد اما خوب خط اول بروید.

(من یک صلیب کوک فن, اگر چه, و من دوست دارم برای دیدن بیشتر برنامه های کاربردی مدرن از صلیب کوک بنابراین من نگاه عشق.)
ارسال شده توسط darksong در 5:49 PM در فوریه 17 [1 علاقه]

3d اثرات باور نکردنی و قابل باور است.
ارسال شده توسط jacquilynne در 6:15 PM در فوریه 17 [1 علاقه]
اینها دیوانه زیبا!!
ارسال شده توسط kimberussell در 6:54 PM در فوریه 17
برخی از اینها واقعا خوب! من هم تعجب می کنم چگونه برخی به سن اما این هم درست است از همه خالکوبی, به ویژه هنگامی که مردم در حال تلاش تکنیک های جدید. من یک زن و شوهر که در حال حاضر ~30 سال و من میل چگونه آنها را نشان می دهد نشانه هایی از سن درست مانند من انجام دهد. واضح و شارپ جدید خالکوبی زیبا هستند اما من نیز مانند دیدن و گاهی اوقات واقعا تار خالکوبی بر مردم است و سابقه تصویری از یک زندگی.

من چند cross-stitch خالکوبی در سال گذشته; من نیز دیدن بیشتر و بیشتر فیبر-هنر الهام گرفته از خالکوبی به طور کلی. این یک روند من دوست دارم که آیا یا نه آن را به پایان می رسد تا مدت است.
ارسال شده توسط شیب فلش در 7:12 PM در فوریه 17 [4 علاقه]

این بطرز شگفت انگیزی زیبا و من اصلا نگران چگونه افراد دیگر خالکوبی را نگاه کنید در طول زمان است.
ارسال شده توسط 23skidoo در 7:54 PM در فوریه 17 [1 علاقه]
من می خواهم به عشق پچ خالکوبی, اما من نمی توانم اجازه دهید به که دانستن این که چگونه گلدوزی انجام شده است – شما را پر کنید در جامد رنگ زمینه با ترکیبی از متناوب و بخیه را به یک مخلوط صاف نگاه شما انجام نمی موازی ردیف از همان رنگ دوخت با آشکار خندق بین آنها است. پچ خالکوبی کسی ایده از چگونه گلدوزی انجام شده است. آیا این صدا nit-ضربه زننده? خب من حدس می زنم… اما اگر شما در حال رفتن به تقلید از هنر دیگری فرم نظر شخصی من این است که شما باید برخی از مرتب کردن بر اساس از عبور از آشنایی با چگونه که هنر شکل ساخته شده است. در غیر این صورت شما در معرض خطر داشتن embroiderers انقباض غیر ارادی ماهیچه کمی در داخل زمانی که آنها را ببینید و پس از آن ما را به تحسین.
ارسال شده توسط مری الن کارتر در 9:02 PM در فوریه 17 [1 علاقه]
من فکر می کنم کسانی که پچ خالکوبی بیشتر به صورت تجاری بخیه تکه های شما ممکن است خرید از یک خیابان vender یا هر جا. آنها نگاه کاملا مانند کسانی که انواع قابل برنامه ریزی ماشین سریع ساخته شده از تکه های به من که در حال انجام نداده و حتی به عنوان به خوبی به عنوان طلایه دار تکه های آن بسیار بیشتر از نوع دوخت شما در حال صحبت کردن در مورد.

به نظر می رسد به یک انتخاب آگاهانه است و حتی اگر از آن درست نیست به چه واقعی تکه دوزی شده انجام می شود آن است که بسیار خاطره انگیز (و اجازه می دهد تا به صورت سیاه و سفید ترسیم که مورد نیاز است را به تو عمق و trompe l’oeil اثر است.
ارسال شده توسط hippybear در 9:24 PM در فوریه 17

بیشتر من می توانم آن را به عنوان یک نوع از bargello کوک, اما یکی وجود دارد که در آن احتمالي طولانی شناور خطوط منحنی در طراحی. نیاز به یک مانع احمق-از-چشم در.
ارسال شده توسط گلوله کردن در 10:11 PM در فوریه 17

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de