:شکلک: ️:شکلک::شکلک:: چگونه کوچکترین ارتباط برقرار استفاده از Emoji

“یک زن و شوهر از سال پیش, NPR خبرنگار لولو میلر توییتی یک سوال. او می دانست که 5 ساله بود که پیام کوتاه به طور انحصاری در emoji و تعجب اگر وجود دارد هر گونه مطالعات در مورد کودکان و نوجوانان بیش از حد جوان به عنوان خوانده شده که با استفاده از از emoji برای برقراری ارتباط است. مردم را متوقف نمی tagging من در این موضوع اما ما نمی تواند پیدا کردن هر گونه مطالعات موجود است, بنابراین من تصمیم به اجرای یک نظر سنجی و ایجاد یک جسم از خود من است.” گرچن McCulloch نویسنده به دلیل اینترنت: آشنایی با قوانین جدید زبان: کودکان با استفاده از Emoji به صورت دیجیتال-سن یادگیری زبان (سیمی).
ارسال شده توسط MonkeyToes (3 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
هنگامی که خواهر زاده من بود 5-6 او را به نوشتن این شکلک های متنی و tbh من ترجیح آنها بیش از تقریبا هر متن دیگر است که من دریافت کرده است. برای شروع من هرگز مضطرب و یا نا امید با خواندن این (حلال پیام):

🤡🤓😻🖤😼🙀😾🤝👁️👀🤝👏🤝🤜🤚👌👊🤵🤶🧙🦹👩⚕️👩🏭👩✈️👩🔧🤶🤵🤵👩👩👦👦👩👩👧👦👨👩👦👩👩👧👧👨👩👧👩👩👦👦👨👨👧👦🌃🌍🌟☄️🌗🌥️🌙🌦️⛈️💧🌘🌔🌘🐆🦖🐮🦛🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄
ارسال شده توسط کانون برای تجزیه و تحلیل در 3:33 PM در جولای 29 [2 علاقه]

من 50 چیزی yo gf گاهی اوقات به من می فرستد رشته emojis و این 55+ yo هیچ ایده آنچه که او صحبت کردن در مورد. من فقط پاسخ, “من شما را دوست دارم بیش از حد” است و به نظر می رسد به کار.

من فکر می کنم آن است که جذاب به سعی کنید به درک اگر یک کودک در برقراری ارتباط چیزی خاص. همان چیزی که زمانی که نوزاد زبان اشاره شد یک چیزی.
ارسال شده توسط AugustWest در 3:44 PM در جولای 29

من تقریبا 10 سال پیر دختر که اپل از قبل از او می تواند صحبت می کنند قطعا ابلاغ مثل این که او 5-6. شاید یک جهان به دنبال مانند یک میلیارد emojis.

برخی از نمونه های جهان واقعی:

🐎🐎🐎🐶🐶🐣 👩🏻👨🏻🌹🌺❤️🍀🍉🐶🐎🍇💜☄☀️💕💝👨🏻👩🏻🐥🐣💗💛💙💚💋💎💞💖💘♥️♦️🌷🌸😘😅من چه گریه سلام😭😪

EVA🍀🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💎🌸🌺🌹🍀❤️💜💎🌸🌺🌹❤️💜💎🌸🌺🌹🍀❤️💜💎🌸🌺🌹🍀❤️💜💎🌸🌺🌹🍀❤️💜💎🌸🌺🌹❤️💜🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌷🌹🌷🌹🌹😻💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🐶🐶

سپس, زمانی که او 7ish وجود دارد در مورد 50/50 کلمات/emojis:

پدر من دعوت به یک بستنی در حزب به خاطر من گذشت من آر هدف و شما می توانید آمد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🍨🍨🍨🍨🍨🍨🍨🍨🍨🍦🍦🍦‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃که من🎭🎭🎭🎭

وجود دارد و سپس یک Animoji دوره که در آن او ساخته شده هر یک از شخصیت از پری دریایی کوچک و فرستاده من یک اجرا یا نمایش مجدد این فیلم در 30 ثانیه یا هر بازه.

اگر چه او به عنوان را بدست همسر او را دگرگون و به بیشتر های قدیمی از مد افتاده متنی با فرمت. او حتی فعال صفحه کلید ژاپنی بر روی iPad خود را به طوری که او می تواند به راحتی ارسال kaomoji مسائل مانند (◕‿◕)♡ و (╥_╥) به دوستان خود.

چیزهای شبیه به این, در پاسخ به من گفت: او تا به حال صبر کنید تا هفته آینده برای دریافت برخی از بازی او می خواست:

اما هنوز هم..اگر یک دختر کوچک به توله سگ چشم ؟ (✿◕‿◕✿)
(✿◕‿◕✿)
(✿◕‿◕✿)
(✿◕‿◕✿)
(✿◕‿◕✿)
(✿◕‿◕✿)
… x100
ارسال شده توسط استقلالی در 3:48 PM در جولای 29 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de