اموری, Hazelden بتی فورد teaming تا برای مبارزه با اعتیاد, نجات جان

دانشگاه اموری و Hazelden بتی فورد بنیاد باید امضا نامه ای از قصد برای ایجاد اعتیاد اتحاد گرجستان تلاش با هدف پیشگیری و درمان اعتیاد به, بهبود, بهبود نرخ و صرفه جویی در زندگی در سراسر دولت است.

اعلام جدید خود را با مشارکت در یک بیانیه مشترک گفتند تلاش در حال حاضر در جریان است به امن بشردوستانه حمایت داد.

اینجا بیشتر بخوانید.

اتحاد آنها اضافه خواهد شد تمرکز بر روی مبارزه با اعتیاد به الکل و مواد مخدر و دیگر مواد و فرم همکاری با گروه های دیگر به ارائه “جامع درمان و بهبود پشتیبانی برای هر دو بیمه شده و محروم مردم در آتلانتا و در سراسر گرجستان است. اموری و Hazelden بتی فورد نیز با هم کار کنند برای پیشبرد اعتیاد مربوط به آموزش و پژوهش است.”

Hazelden لوایح خود را به عنوان بزرگترین کشور غیر انتفاعی درمان اعتیاد ارائه دهنده.

The Atlanta Journal-Constitution اولین گزارش در ماه آوریل که اموری و Hazelden شد بی سر و صدا به برداشتن گام به سوی teaming. همکاری خود را رشد از ماه جلسات شامل ده ها تن از رهبران جامعه نگران مواد مخدر بحران است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>