اموری بیمارستان آماده برای ‘سوپر موج’ از COVID-19 بيمار

اموری است کادر پزشکی در حال انجام است آنچه در آن می تواند به دنده تا برای یک “سوپر موج” است که در آینده در حدود سه هفته یکی از آن رئیس پزشکان روز جمعه گفت.

بیمارستان ها در سراسر کشور در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم با کاهش مقدار دنده محافظ برای کارکنان و فضای تخت برای بیماران مبتلا به بیمار با COVID-19. در عین حال تعدادی از بیماران است که انتظار می رود برای حفظ ساختمان به سمت “سوپر موج” به عنوان دکتر کالین کرافت توصیف آن در آوریل 22, زمانی که موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی برآورد گرجستان بیمارستان را کمبود 755 تعداد تخت.

“من فکر می کنم بسیاری از آنچه ما انجام می دهند — علاوه بر این فقط زیرساخت های شخصی, تجهیزات حفاظتی — نیروی انسانی است” گفت: کرافت کاردانی افسر ارشد پزشکی در بیمارستان. “و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال آموزش هستند مردم ما دوباره استقرار و ما مطمئن شوید که همه ایفای نقش کرده است و می داند چه است نقش خود را به عنوان ما به این زمان است.”

بیشتر: پوشش کامل: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

کرافت ساخته شده نظرات خود را در طول یک جلسه برگزار شده توسط دانشگاه اموری در بیمارستان به رسانه ها دسترسی به کارشناسان پزشکی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تعداد COVID-19 مرگ و میر در گرجستان را به اوج در آوریل 23, با حدود 84 مردم در آن روز با توجه به پیش بینی از IHME.

اضافی ها رو به کاهش منابع کرافت گفت که او و همکارانش نیز در برخورد با غم و اندوه و اضطراب است.

“ما همه به صورت جمعی و به صورت جداگانه از طریق رفته است که غم و اندوه چرخه,” او گفت:. “آنچه که من دیده ام حداقل شخصا در روز هنگامی که من احساس نمی بهترین وجود دارد کسی وجود دارد برای بلند کردن من.”

کرافت گفت: دسترسی به منابع چالش برانگیز است “در هر روز است.” اموری بیمارستان است که بیشترین نیاز به یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد لباس و هر نوع ماسک.

Georgia Tech, او گفت:, در حال آمدن است به کمک آتلانتا جامعه پزشکی با استفاده از پرینتر 3D و برش لیزر ماشین دنده محافظ.

کرافت گفت: بیمارستان در حال حاضر قادر به انجام تمام خود را در خانه آزمایشگاه کار می کنند و می تواند به نوبه خود در اطراف تشخیصی نتایج آزمون در 24 ساعت. کارکنان اولویت تست برای بیماران بستری به بیمارستان از طریق اورژانس و کارکنان با علائم او گفت:.

کرافت که بخشی دانشگاه و بیمارستان درمان ابولا تیم در سال 2014 گفت: اموری کارکنان انجام شده است و آنچه در آن می تواند به آزاد کردن فضای تخت در آماده سازی برای آینده افزایش.

حدود نیمی از بیمارانی که به بخش اورژانس در اموری بیمارستان با COVID-19 علائم در حال رفتن به واحد مراقبت های ویژه, او گفت:. “ما شاهد بسیار زیادی از ذات الریه.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im