اموری به ماشین آلات است که می تواند مالش دادن حجم بالایی از دنده محافظ

دانشگاه اموری و سیستم مراقبت های بهداشتی در حال دستیابی هفت پیچیده عقیم سازی ماشین آلات برای گسترش زندگی تنها با استفاده از دنده محافظ مانند ماسک تنفسی به بیمارستان در سراسر کشور مبارزه با کروناویروس دست و پنجه نرم کردن با کمبود بحرانی منابع.

جدید Bioquell ماشین آلات با استفاده از بخار هیدروژن پراکسید برای ضدعفونی تجهیزات پزشکی در حدود دو ساعت است. اموری است که برای اولین بار با استفاده از ماشین آلات به الودگی به اصطلاح طراحی شده هوا-تصفیه تنفسی هود (PAPR) و تست دستگاه ها به الودگی N95 ماسک, انزوا, لباس و یکبار مصرف بلندگو.

بیمارستان ها و درمانگاه ها به طور کلی استفاده از تک استفاده از تجهیزات حفاظت فردی با هر بیمار برای کمک به جلوگیری از گسترش میکروب های مضر. اما COVID-19 که بسیار مسری نیاز به سنگین سطوح دنده محافظ و سیل بیماران نیاز به بستری شدن و ایجاد یک عرضه بحران برای N95 ماسک, ماسک روپوش و دستکش و در صورت سپر.

“شما می توانید تصور کنید که در طول زمان از مراقبت های بهداشتی بحران هنگامی که ما مجبور به پوشیدن این مطلب ما به اندازه کافی ندارند” گفت: دکتر کالین کرافت استادیار در بخش پزشکی بخش از بیماری های عفونی در دانشگاه اموری دانشکده پزشکی. “چگونه ما تداوم آن ؟ چگونه می تواند ما را در گسترش زندگی از آنچه که ما داشته باشد؟”

پول برای دستگاه های جدید است که از 5 میلیون دلار کمک مالی از James M. Cox بنیاد خیریه دست از Atlanta-بر اساس شرکت کاکس.

“مبارزه با این بیماری همه گیر نیاز همه ما انجام آنچه ما می توانیم برای حمایت از خط مقدم ما کارگران گفت:” کاکس رئیس جیم کندی. “ما هیجان زده برای کمک به با این تکنولوژی جدید برای فعال کردن بیمارستان ها به استریل کردن و استفاده مجدد از تجهیزات حیاتی است که در چنین تامین کوتاه مدت. ما نگران آن است که برخی از کسب و کار ممکن است قبل از موعد مقرر و خواهیم دید سنبله در مورد ساخت نیاز به تجهیزات PPE حتی بیشتر مهم است.”

اموری در ابتدا شروع به استفاده از اشعه ماوراء بنفش عقیم سازی روش با خیال راحت به گسترش زندگی از N95 ماسک برای تا چهار استفاده می کند.

اما در روزهای اخیر اموری سرنشین جدید عقیم سازی با استفاده از روش بخار هیدروژن پراکسید است. اموری استفاده می شود همان گاز به تمیز کردن اتاق بعد از درمان بیماران ابولا در سال 2014.

کرافت گفت: اموری تیم می تواند استریل 700 ماسک در یک زمان در طول یک چرخه — یا به اندازه کافی ماسک به صورت یک شیفت در بیمارستان — با چرخه های متعدد انجام شده در هر روز.

ماسک و هود و دیگر دنده های آویزان شده از قفسه در یک اتاق با دقت مهر و موم شده حاوی گاز است. جریمه غبار بخار هیدروژن پراکسید دمیده شده است در اطراف یک ضد عفونی اتاق نافذ و بهداشتی داخلی و خارجی از تجهیزات.

کرافت گفت: پس از عقیم سازی فرایند وجود دارد هیچ خطر به گسترده تر محیط زیست و یا به ارائه دهندگان خدمات از خارج از کشتار با گاز, بر خلاف برخی از روش عقیم سازی مانند اکسید اتیلن.

“ما فکر می کنیم آن را تا به بسیاری از وعده” کرافت گفت.

دیگر پول از Cox اهدای بود که اعلام کرد در ماه مارس به اموری جدید کروناویروس تجهیزات تست. جدید عقیم سازی ماشین آلات قادر خواهد بود به سرعت پاکسازی هود که کادر پزشکی پوشیدن زمانی که اداره COVID-19 آزمون کرافت گفت.

The Atlanta Journal-Constitution است که یک بخش از شرکت کاکس.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de