انگل سه-اجرای شات حمل White Sox گذشته Royals


محتوای مقاله

آدم انگل سه-اجرای هومر در ورود دوم ارائه تمام جرم برای Chicago White Sox در 3-2 پیروزی در کانزاس سیتی در روز جمعه باعث خرابی سلطنتی خانه بازکن.

دالاس Keuchel و ناشی از خست شیکاگو اغل گاو یا حشم نگه داشته سلطنتی در خلیج.

Keuchel (2-0) مشغول به کار در خارج از مشکل تمام شب طولانی است. جانباز left-hander بازنشسته سلطنتی در نظم که در تنها زمین باز یافته اما او فقط اجازه دو اجرا می شود در هفت بازدید در 5 1/3 نوبت. او راه می رفت یکی زده و دو.

جیمی کردرو به دنبال با 1 2/3 بدون گل نوبت و اوان مارشال خالی سلطنتی در هشتم. الکس Colome انداخت مناسب نهم به رکورد اول خود را نجات دهد.

کریس Bubic ساخت خود را در لیگ برتر برای اولین کانزاس, شهرستان حل و فصل کردن پس از یک لرزان شروع می شود. او سه بار مجاز به اجرا می شود (دو به دست آورده) در سه بازدید و با یک پیاده روی و سه strikeouts. Bubic (0-1) همچنین آمار جیمز مک کین دو بار با رزین.

Bubic او فرار جم در اولین ورود قبل از جوراب سفید او را لمس کرد برای سه اجرا می شود در دوم. یک خطای مجاز الی Jimenez برای رسیدن به قبل از او بازنشسته شد در یک صحرا نورد را انتخاب کنید. Bubic سپس ضربه McCann با یک پیچ و انگل راديال 2-2 changeup به White Sox را اغل گاو یا حشم در سمت چپ میدان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de