واشنگتن — به عنوان آیووا دموکرات وارد حزب خود را در قفقاز روز دوشنبه شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات بود که در بالای ذهن خود را که با توجه به کدام نامزد برای حمایت از این حزب در سال 2020 نامزدی ریاست جمهوری, با توجه به یافته های اولیه توسط ملی انتخابات استخر (NEP).

این NEP یک کنسرسیوم متشکل از سازمان های خبری از جمله رادیو فردا اجرا می شود که انتخابات در روز رای گیری از طریق تحقیق ادیسون, بر ترین های پارلمانی را برانگیخت شد به سادگی به دنبال یک برنده به جای کسی که موافق با آنها در مسائل.

در اینجا برخی از نکات برجسته از ورود نظرسنجی بر اساس مصاحبه با 745 آیووا دموکرات ها به عنوان آنها به رهبری به قفقاز. نتایج به روز خواهد شد به عنوان بیشتر مصاحبه ها جمع آوری می شوند.

— شش در 10 جلسه را برانگیخت گفت: آنها به دنبال یک نامزد دموکرات که آنها فکر می کنم می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. حدود چهار در 10 گفت: آنها می خواستند یک نامزد که موافق با آنها در مورد مسائل عمده.

— سه در 10 گفت: آنها از حضور در آیووا قفقاز برای اولین بار است که به نظر می رسد به شرح زیر است که از سال 2016. چهار سال پیش 44 درصد از مردم از حضور در آیووا قفقاز گفت: آنها در انجام این کار برای اولین بار. در سال 2008 57 درصد گفت: آنها به آیووا قفقاز.

— نزدیک به یک سوم از دموکرات ها گفت: قبل از ورود به قفقاز که آنها برداشت خود را نامزد در چند روز گذشته. که به نظر می رسد به بالاتر از تعدادی از اواخر deciders در سال 2016. چهار سال پیش 16 درصد از حزبی را برانگیخت گفت: آنها تا به حال ساخته شده است انتخاب خود را در ماه گذشته و یا قبل از آن.

— بهداشت و درمان شد و این مسئله ای است که اهمیت بسیاری برای آیووا حزبی را برانگیخت. حدود چهار در 10 گفت که موضوع آنها مراقبت بیشتر در مورد زمانی که فکر کردن در مورد چیدن یک نامزد. دو در 10 گفت که آب و هوا یکی دیگر از دو در 10 گفت که نابرابری درآمد و یکی در 10 گفت که سیاست خارجی.

— ورودی های نظرسنجی ها همچنین خواسته دموکرات ها در مورد که نامزد آنها برای حمایت از نامزدی. انتخاب نیست و پیش بینی از نتیجه با توجه به اینکه بسیاری از دموکرات ها را با تغییر تنظیمات خود را اگر انتخاب خود را نامزد برنده نیست به اندازه کافی پشتیبانی در قفقاز.

ادیسون یک سامرویل, New Jersey مبتنی بر خروج نظرسنجی شرکت ارائه شده است روز انتخابات سنجی داده ها به یک کنسرسیوم متشکل از سازمان های خبری از طریق انتخابات استخر از سال 2004.

(گزارش شده توسط کریس کان; ویرایش توسط پیتر کونای)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im