ESPN می پرسد استعدادهای برتر را به 15 درصد کاهش پرداخت

ESPN درخواست شده است که آن بالا پرداخت می شود در هوا استعداد قبول داوطلبانه 15 درصد کاهش پرداخت برای سه ماه آینده و بسیاری از بزرگ نام بنا به گزارش رسانههای پذیرفته کاهش در روز دوشنبه.

نیویورک پست گزارش داد که در میان کسانی که مورد توافق برای قطع شد Stephen A. Smith, Scott Van Pelt, کیر, حیاتی, Mike Breen مارک جکسون و جی Bilas.

در یک بیانیه ESPN اظهار داشت: “ما می خواهیم در مورد 100 از ما مفسران به پیوستن با ما مدیران و موقت کاهش حقوق و دستمزد. این بار به چالش کشیدن و ما همه در این با هم.”

حرکت ساخته شده بود در پاسخ به ضرر و زیان مالی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ورزشی کسب و کار مجله ESPN گزارش داد که معاون اجرایی رئیس جمهور که قبلا در زمان 30 درصد کاهش پرداخت در حالی که معاون ارشد رئیس جمهور در زمان 25 درصد کاهش حقوق و دستمزد و معاون رئیس جمهور رو 20 درصد کاهش پرداخت.

با توجه به پست اسمیت به تازگی به توافق یک معامله به ارزش حدود 8 میلیون دلار در سال در حالی که Van Pelt باعث می شود “چند میلیون است.”

مارک شاپیرو رئیس جمهور از تلاش که مشتریان شامل اسمیت گفت: پست “بی سابقه بار تماس به صورت بی سابقه ای فداکاری و مانند ما نیروی کار جهانی نشان داده است که ورزش استعداد ما نمایندگی فکری می داند که هستند و استقبال از درخواست.”

سندی Montag مدیر عامل شرکت Montag که نشان دهنده Van Pelt, حیاتی, Breen جکسون و Bilas گفت: پست “من مشکلی ندارم با این درخواست است.”

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im