ESPN استخدام جیک جیک جونز برای ‘چهارشنبه شب بیس بال’

در هفت سال پس از بازنشستگی خود را سابق بریوز سوم baseman جیک جیک جونز تفننی است در صدا و سیما ساخت به طور منظم بازدیدکننده داشته است به تلویزیون غرفه. در سال 2020 جونز است و آن را رسمی. ESPN استخدام سالن Famer به پخش 20 بازی به عنوان یک رنگ تحلیلگر در طول “چهارشنبه شب بیس بال” پخش می شود.

جونز جایگزین دیوید راس سابق بریوز گیر که در سمت چپ این موقعیت در ESPN به عنوان مدیر توله شیکاگو.

“بسیاری از مردم نمی دانند که این, اما اگر من تا به حال بازی بیس بال, اگر من تا به حال رفته به من میخواندم ارتباطات گفت:” جونز بود که شماره 1 به طور کلی انتخاب این پیش نویس توسط بریوز در سال 1990. “من می خواستم به یک پخش کننده. من واقعا سرگرم کننده صحبت کردن در بازی. من احساس می کنم باید چیزی برای بیان بر مردم تنظیم و من از انجام آن لذت ببرید. من این شانس را به آن را انجام دهد احتمالا بزرگترین مرحله شما می توانید شاید در کنار ‘یکشنبه شب بیس بال’ (on ESPN).”

سالن از شهرت hitter وظیفه به دست آورده شهرت خود را در میان بریوز هم تیمی های برای تقریبا “نورد تخت” و گرفتن دو بازدید در یک بازی. این استخدام های مشابه احساس. جونز کار کرده دو بازی در یک پخش غرفه تا کنون یک بار در سال گذشته برای ESPN و یک بار سال گذشته برای بریوز منطقه ای برای پخش Fox Sports – اما خود را در هوا حضور بسیار جلا که “رهبر در سراسر جهان در ورزش” در زمان اطلاع.

“اگر من تا به حال به نشستن در ESPN غرفه و بحث در مورد دین و یا سیاست و یا اخترفیزیک بدیهی است که من می تواند از عنصر” جونز گفت.”اما این چیزی است که من زندگی کردم تمام زندگی من است. من ایستاده بود و 60 فوت و 6 اینچ از بهترین در جهان است و من به بازی سوم پایه برای دو دهه و من یک مقدار زیادی از ورودی و تعداد زیادی از دانش در مورد این موضوع. من می دانم که آن را طول می کشد یک چیزی کمی قادر به دریافت نقطه خود را در سراسر اما که نمی ارعاب من. …

“من قصد ندارم به نشستن در اینجا و می گویند که راه من راه است, اما من احساس می کنم مثل من می تواند انجام بسیاری مانند Smoltzy (جان Smoltz) و Glav (تام Glavine) و Frenchy (جف Francoeur) و آن دسته از بچه ها که تبدیل شده اند خیلی خوب در هنر و صنعت خود را در تلاش برای دریافت در سراسر آنچه آن را مانند به در این بازی باشد.”

ESPN کردم طعم جونز’ بالقوه سال گذشته زمانی که از او دعوت شد به آن “چهارشنبه شب بیس بال” غرفه در طول پخش در آتلانتا توسط راس و play-by-play man Jon “Boog” Sciambi. Sciambi استفاده می شود برای انجام بازی-بازی بازی های کوچک, بازی با Letsgowarriors و FSN جنوبی از 2007-09.

در طول پخش در سال گذشته Sciambi و جونز به حال خنده دار ارز مورد زمانی که جونز هنگامی که پا را از جعبه خمیر را به تابش خیره کننده در Sciambi در غرفه در وسط یک بریوز, بازی, بیش از یک سوال Sciambi از او خواسته بود تا در مورد نوسانی در زمین شد. کلیپ ساخته شده دور در یوتیوب و توییتر.

حداقل برای بخشی از بازی در سال 2020 جونز کار خواهد کرد در کنار Sciambi.

“او خیلی خوب” جونز گفت. “او فقط كم شما و سپس شما به منعکس کننده تجربه کنید.این که مشکل نیست. شما فقط کردم به صحبت با Boog و چشم پوشی است که میلیون ها نفر از مردم در حال گوش دادن.”

جونز گفت: چالش خود را در آشنایی خود با تیم های از سراسر بیس بال.

“بسیاری از بازی های من انجام شده است بریوز, بازی” جونز گفت. “بنابراین بدیهی است که دانستن آن ها و شناخت سازمان و دانستن این تیم که در درون ما بخش بهترین – که کمک می کند. بنابراین برای رفتن به یک کمی بیشتر از مشق شب درگیر در این تلاش است. من قصد دارم که به بیمار می شود. من قصد دارم به باید سخت کوش و انجام مشق شب من و صدا مانند یک ادم سفیه و احمق وقتی که من در هوا.

“این بازی خود را تغییر نداده اما بازیکنان و آشنایی با برخی از دیگر بازیکنان و تیم است. من قصد دارم به انجام برخی تحقیقات در آن است.”

به عنوان بخشی از برنامه های خارج از آتلانتا نیز بخشی از آنچه باعث می شود این نقش جدید هیجان انگیز جونز گفت.

“شجاع من تمام زندگی من هرگز بدست تجربه بودن در ballpark را با یانکی ها-Red Sox یا داجرز-غول یا توله-واتیکان – برخی از رقابت های درون بازی” جونز گفت. “من در تمام کسانی که در استادیوم, اما من هرگز دم در می ایستد و به تماشای بازی در این استادیوم که در حال رفتن به چیزی است که من واقعا به دنبال به جلو به.”

پس از بازنشستگی خود را از بازی در سال 2012 جونز بوده است قاطعانه در مورد قادر بودن به صرف بیشتر از زمان در خانه. جونز پدر هفت پسر, زندگی در کانتون با همسرش, تیلور. که مانع او از در نظر گرفتن هر گونه بیش از یک نقش مشورتی دارند با بریوز.

در حال حاضر که او را پذیرفته است این موقعیت با ESPN جونز دیگر خواهد بود به کار گرفته شده توسط بریوز. هنوز هم وجود دارد امکان او را نشانه به انجام برخی از کار در بریوز منطقه ای telecasts در Fox Sports به عنوان او در فصل گذشته زمانی که او ساخته شده ظاهر در pregame و postgame را نشان می دهد و به نام یکی از بازی از ChopHouse با تراشه Caray و Francoeur.

“اگر من به کار گرفته شود توسط بریوز به حدی که من واقعا احساس می کنم مثل من می تواند تاثیر من رفته از خانه بیش از حد” جونز گفت. “این اجازه می دهد تا من قادر به بود رفته یک تا دو شب در هفته در طول فصل بیس بال. بچه ها من می توانید لحن در و دیدن من در تلویزیون اما من نه رفته مقدار زیادی از زمان است که من هنوز هم نمی تواند به بازی بیس بال و رانندگی بچه ها به مدرسه و کمک با مشق شب و همه آن نوع از مسائل. باقی مانده است که مهم ترین به من.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de