ضروری کار: Underpaid و در راه آسیب است

“Coronavirus وحشتناک است اما بیشتر وحشتناک برای امریکا طبقه در حال حاضر تعریف نه فقط به عنوان فقیر و به حاشیه رانده شده اما کسانی که تلقی “ضروری”—و نه به درمان بیمار اما عمدتا برای فعال کردن بقیه از ما به موفقیت پناهگاه در محل.” “ضروری” کارگران در حال مرگ هستند (Slate) “ما نمی خواهد به نظاره نشست و اجازه حمل و نقل کارگران رفتار شود مانند گوشت دم توپ’
به عنوان تلفات مانت به نمایندگی از اتحادیه کارگران حمل و نقل در شهرهای بزرگ تقاضا دنده محافظ. (ملت) “به عنوان بیمارستان در سراسر شهر نیویورک در حال پر کردن با بيماران نفس نفس زدن برای هوا, سلامت, مراقبت از مدیران استفراغ تهوع سفارشات در کارگران خود را برای کنترل این روایت در میان coronavirus بیماری همه گیر.” (Politico) ما نمی برای ثبت نام در این: آمازون کارگران در خط مقدم (NYT) چالش بزرگ بودن ‘ضروری’ کارگر در جهانی همه گیر
(TAYLOR) “به عنوان همه گیر بدتر می شود تحویل کارگران را مریض – و به احتمال بسیار زیاد بعضی از ما خواهد مرد. در چه نقطه ای آن را تبدیل به بیش از حد؟” (نگهبان)
ارسال شده توسط ناپدید (3 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من در یک انبار که لوازم خودرو تعویض شیشه به نصب و همراه چیزهای برای انجام نصب. ما اصلا ارتباط برقرار کردن با مردم; ما عمده فروشی تنها به نصب. ما کار نمی کنند در مجاورت نزدیک ترین زمان و حتی برای ما تحویل رانندگان وجود دارد کمی نیاز برای تعامل نزدیک. بسیاری از ما تحویل راه شب راه که تحویل پس از ساعت, به هر حال.

بنابراین ما ظاهرا یک کسب و کار ضروری است و ما همچنان به کار در این زمان. انبار ما در حال انجام یک کار خیلی خوب با جریان مایع در طول روز. من خوشحالم که یک کار و یک چک و اشغال شده در طول روز است. من کمی اذیت چقدر من به در اما من انجام آنچه که من می تواند برای محافظت از خودم.

آن را کمی عجیب و غریب چقدر دفتر پارک را خالی پارکینگ و یقه آبی, کسب و کار مناطق پر از ماشین است. من حدس می زنم شاید این یک بیت از یک درس برای همه است.
ارسال شده توسط hippybear در 10:28 AM در مارس 4 [3 علاقه]

بهداشت و درمان کارگران شد و در حال حاضر کشیده به شکستن نقطه قبل از این بحران با ساعت های طولانی و نامناسب پرداخت. یکی از اولین چیزهایی که من فکر می کردم زمانی که ویروس آمار ما این بود که صرفنظر از خود بیماری و مرگ ممکن است از ویروس من می توانم تصور کنید که چگونه آنها می رویم به آن را نگه دارید با هم ذهنی و جسمی و حتی ساعت های طولانی و حتی فقیر شرایط کار. پاسخ البته این است که آنها نمی. آنها انسان — بسیار قوی آنهایی که به طور کلی — اما انسان با اینحال وجود دارد و تنها تا آنجا که آنها می توانید.

من می دانم این برای تلفن های موبایل اما این است که من به دنبال در تمام این ویدئوها از مردم تشویق در بهداشت و درمان کارگران و آواز آهنگ برای آنها و از جمله راه من فکر می کنم در مورد خالی “با تشکر از شما برای خدمات خود را در” حرکات سوی اعضای نیروهای مسلح. در حالی که وجود دارد بدون شک برخی از صداقت در پشت آن آن را نیز در نظر گرفته شده برای تبرئه ما از گناه ما بیش از هرگز انجام به اندازه کافی برای این افراد قبل و قطعا انجام نمی دهد به اندازه کافی در حال حاضر.
ارسال شده توسط tonycpsu در 10:52 AM در مارس 4

احساسات من شنیده ام بیان هستند “با تشکر برای کف زدن اما اگر شما در واقع صادقانه هرگز محافظه کار رای/جمهوری خواه دوباره.”
ارسال شده توسط seanmpuckett در 11:01 AM در مارس 4

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im