ضروری کارگران بحث در مورد چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد آنها را

مراقبت های بهداشتی کارگران فروشگاه مواد غذایی کارکنان حمل و نقل رانندگان و تحویل مواد غذایی کارگران در میان کسانی که مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان برای ارائه بسیار مورد نیاز خدمات در میان COVID-19 بیماری همه گیر. کانادا پرس صحبت می کرد به مردم که کار تلقی شده است ضروری توسط دولت های استانی درباره چگونه سلامت عمومی اورژانس تحت تاثیر قرار زندگی خود را:

Lhamo Dolkar, پرستار

به عنوان به زودی به عنوان Lhamo Dolkar به خانه می آید از او شیفت 12 ساعته به عنوان یک پرستار در جراحی قلب و عروق کف تورنتو بیمارستان او شروع می شود و 40 دقیقه روال پاک کننده.

حتی قبل از ورود به خانه او در Whitby, Ont., Dolkar نوار پایین در گاراژ و تغییر لباس. او برای سر و مالش خودش را پاک قبل از حذف هر دو مجموعه از لباس در لباس های شسته شده به شستشو با آب داغ و مایع سفید کننده.

“این حماسه,” او گفت:.

یکی از بزرگترین عوامل استرس زا در طول همه گیر شده است و خطر افشای خود و با گسترش خانواده اش به COVID-19, او گفت:. او 65 سال و هم به زندگی با شوهرش و چهار پسر.

“من تنها کسی که در حال بیرون رفتن گفت:” Dolkar که آثار چهار روز در یک ردیف و سپس پنج روز ، “هیچ کس می خواهد به در آغوش من است.”

مردم در محل کار نگران هستند در مورد این بیماری با وجود اقدامات حفاظتی در محل قرار داده, او گفت:.

“ما فقط در حال انتظار برای هجوم به اتفاق می افتد,” او گفت:. “ما مشکوک آن را به اتفاق می افتد در دو هفته آینده به دلیل از مردم می خواهد که دوباره از شکستن بهار.”

وجود دارد بیش از حد, عدم تماس فیزیکی سخت است برای تنظیم به او گفت.

“من تا به حال بیماران در آغوش من تمام زمان قبل از این و من مثل بغل کردن,” او گفت:. “در حال حاضر من نمی تواند انجام دهد که… من باید به معنای واقعی کلمه مقاومت در برابر خودم — مانند فکر می کنم هر زمان “این است (که) من قصد دارم برای دریافت آلوده’.”

Dolkar گفت: او به تازگی برای توضیح به بیمار که بستگان نمی تواند مراجعه کنید حتی اگر که یک تازه وارد که تا به حال هرگز شده است به دور از خانواده اش.

“من تا به حال برای قرار دادن من پا کردن زمانی که آن را آمد به بازدید کنندگان و او که قرار بود برای دور زدن” او گفت:. “من تا به حال او پس از عمل جراحی و همچنین, بنابراین من مرتب برای تماس تصویری بر روی گوشی من به طوری که او می تواند اتصال و صحبت با خانواده اش است.”

“ما نمی توانیم از دست دادن انسانی که سمت پرستاری فقط چون ما می ترسم اما ما باید آن را انجام دهد بسیار با احتیاط,” او اضافه شده است.

هر شب Dolkar و خانواده اش شده اند بیرون رفتن به درب قابلمه و ماهی تابه به عنوان بخشی از یک گسترده تر جنبش قدرشناسی نسبت به کارگران ضروری.

او گفت: مراسم کمک می کند تا او را نگه می دارد با انگیزه و خوش بین به عنوان انجام اعمال کوچک از مهربانی های انجام شده توسط مردم در سراسر شهرستان.

امانوئل سامسون تنفسی درمانگر

اضطراب در مورد سلامتی خود را تبدیل به بخشی از کار برای امانوئل سامسون به عنوان او خود را صرف کاری در کنار تخت بیماران با COVID-19 به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که مشکوک به داشتن عفونی ریه بیماری است.

دوستان و خانواده نیز در مورد خود بودن در طول 12 ساعت شیفت در بخش های مراقبت ويژه سلطنتی کلمبیایی بیمارستان در New Westminster, B. C. به عنوان بیشتر و بیشتر بیماران بستری برای درمان.

سامسون, 45, می گوید او هنوز هم به نظر می رسد به جلو به بودن در محل کار با همکاران خود و کمک به بیماران تنفس با مدیریت مصرف خود را از اکسیژن و حذف دی اکسید کربن. استفاده از ونتيلاتور آخرین رفت و آمد مکرر و درمانگران تنفسی به طور بالقوه می تواند مدیریت چهار به پنج بيمار در اصطلاح دستگاه تنفس.

“قطعا وجود دارد احساس اضطراب فقط به این دلیل که اطلاعات این کمی تند و زننده ویروس تغییر روزانه در نظر ما چگونه با آن مقابله است,” او گفت:. “نیز وجود دارد کمی از تنهایی در ارتباط با آن است.”

سامسون به تنهایی زندگی می کند و می گوید او copes با ماندن عملا در ارتباط با خانواده و دوستان است.

در حالی که او نمی خواهد می گویند اگر بیمارستان به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی او گفت: این کار شده است ramping تا میان رشد آگاهی از آنها coronavirus مؤثر است.

“ما دوست داریم به آن می گویند مردم 60 و یا تنها سالمندان و ضعف سيستم ايمنی. و آن را نه. بودن در بیمارستان, من دیده ام این چیزی دست اول تحت تاثیر قرار دهد طیف گسترده ای از سنین به طور بالقوه از جمله نوزادان جمعیت است.”

استرس و نگرانی که تمام مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند و احساس آنها را به رهبری ارزش یکی دیگر از مشاغل که آیا آنها در درمان بیماران مبتلا به حمل و نقل آنها و یا پاک بیمارستان سامسون گفت: “سلسله مراتب” پاک شده.

“در این بیماری همه گیر وجود دارد که.”

به حمایت از کارگران مراقبت های بهداشتی ساخته شده است که تفاوت زیادی در روحیه او و همکاران او سامسون گفت.

در ونکوور و در جای دیگر مردم شده اند نشان دادن قدردانی خود را از طریق یک روزانه 7 p. m. تشویق و یا گلدان-کوبیدن مراسم در خارج از خانه خود را به عنوان پلیس و آتش نشانان عضویت در توسط وافغان خود sirens.

“چه یک راه برای آوردن یک جامعه با هم در حالی که ما در حال تلاش برای از هم جدا ماندن” سامسون گفت.

Jeya Nadarajah, عفونی, متخصص بیماری های

دکتر Jeya Nadarajah استفاده می شود به کار ساعت های طولانی و حفظ آرامش تحت فشار شدید و مهارت او را برای قرار دادن به استفاده از به عنوان بخشی از تیم ارشد رهبری COVID-19 پاسخ و آماده سازی در انتاریو مرخم Stouffville بیمارستان.

هر روز Nadarajah بررسی آخرین دستاوردهای علمی ادبیات و کمک می کند تا به روز رسانی بیمارستان سیاست های آن را به عنوان پاسخ به همه گیر در حالی که ارائه راهنمایی برای پزشکان و مدیران در سراسر تسهیلات.

آن را در واقع تلاش همه را به یک “شبه crash course” در 15 سال ارزش آموزش و پرورش و دانش او گفت:.

حتی برای کارشناسان کنترل عفونت در این قلمرو ناشناخته, او گفت:.

“احتمالا سخت ترین چیز در مورد این تمام چیزی است که ما در حال تصمیم گیری هستند که بسیار بی سابقه,” او گفت:. “وجود ندارد و یا سیاه و سفید و یا پاسخ درست یا غلط برای بسیاری از چیزها یا نه.”

بیمارستان در مدیریت نیروی انسانی در سطوح با دقت برای اطمینان مردم نامیده می شود اگر وجود دارد افزایش در COVID-19 موارد و در تلاش برای جلوگیری از فرسودگی شغلی است.

“این رفتن به یک مسافت های طولانی و آن را بسیار عاطفی” Nadarajah گفت. “من بوده ام گفتن ما کارکنان و بیمارستان های ما که برای ماه گذشته برای آماده سازی خود را برای سخت گیری و آماده سازی خود را برای آشفتگی عاطفی و آماده سازی خود را به غم انگیز است.”

در حال رشد در یک منطقه جنگی در سریلانکا و بعد از خدمت نزدیک به یک دهه در کانادا ارتش آموزش داده اند Nadarajah برای مقابله با استرس در راه او پیش بینی می کند در خواهد آمد دستی به عنوان اورژانس گستراند.

او مکانیسم های مقابله ای شامل تمرین و یا اجرا کنید. “من بسیار خوب تحت فشار از نظر درک که در آن مردم می آیند.”

شوهر او همچنین با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی به عنوان یک مدیر برای دراز مدت مراقبت از خانه و مشغول به کار از خانه در حالی که تماشای بیش از چهار فرزند خود را, او گفت:. او شده است دست زدن به بسیاری از مواد غذایی خرید.

بچه ها در ضمن, “انعطاف پذیر” و به نظر می رسد به تنظیم خوبی برای یادگیری در خانه, او گفت:.

مردم باید به یاد داشته باشید تاثیر بالقوه بر بستگان خود را اگر آنها چشم پوشی بهداشت عمومی اقدامات دکتر گفت.

“صبح وقتی که من ترک و من با دیدن ترکیب تیم خارج می بینم مردم هنوز راه رفتن در گروه و راه رفتن سگ خود را در گروه” او گفت:. “این فقط باعث می شود من بسیار غم انگیز است چرا که همه من می دانم این است که من خواهد شد از دیدن پدربزرگ و مادربزرگ خود در ICU در یک هفته.”

مت مارشال, مددکار اجتماعی

مت مارشال بوده است حمایت از خانواده از COVID-19 بيمار در بخش اورژانس و مراقبت ويژه سلطنتی جشن در بیمارستان ویکتوریا جایی که او کار کرده است به مدت هفت سال.

خانواده ها در انزوا نمی تواند دیدار عزیزان خود را به طوری مارشال صحبت می کند با آنها به طور منظم توسط تلفن به عنوان بخشی از مراقبت بحرانی تیم که شامل پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی و فیزیکی و کاردرمانی.

“آن یک لایه از استرس برای مردم,” او می گوید از احساس اضطراب توسط کسانی که ولع مصرف اطلاعات در آن در بیمارستان است.

“من هم برای مردم صحبت کنید و مطمئن شوید که آنها در حال نظارت بر علائم خود را به درستی که آنها می دانند که چگونه به برای کمک تماس بگیرید اگر همه چیز بدتر و مطمئن شوید که آنها در حال تنظیم برای مواد غذایی است.”

خانواده ها نگرانی اصلی در حال تمرکز بر “چه مسیر برای این بیماری در حال رفتن به مانند چگونه می خواهند قادر به زنده ماندن و آنچه که به مانند نگاه,” او می گوید.

کار با تلفن از بیمارستان به جای داشتن چهره به چهره تعامل با خانواده ها شده است راحت تر از مارشال رود.

“من کمی نگران در مورد ارتباط با مردم از طریق تلفن اما من در بر داشت مردم واقعا پذیرای برقراری ارتباط در هر راه که آنها می توانند و داشتن که ارتباط اجتماعی است که واقعا برای آنها مهم است و قادر به صحبت کردن با مردم است که واقعا مهم است.”

مارشال مقابله با استرس با صرف زمان با خانواده در خانه و اتصال مجدد عملا با مردم او نیست در ارتباط با بوده است در حالی که در برخی از موارد برای سال.

او همچنین از زمان او در حال حاضر باید در خانه صرف.

“حیاط من به نظر می رسد واقعا خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>