اتحادیه اروپا حرکت می کند برای شروع عضویت در گفتگو با آلبانی N. مقدونیه -پیش نویس

بروکسل — اتحادیه اروپا را شروع مذاکرات برای عضویت در اتحادیه با آلبانی و شمال مقدونیه با توجه به پیش نویس یک تصمیم به اتفاق آرا توسط بلوک 27 عضو آن دیده می شد رویترز در روز دوشنبه است و انتظار می رود نهایی این هفته است.

دو بالکان غربی امیدوار بود دیده امید خود را نقش برآب بارها و بارها در سال های اخیر به عنوان فرانسه و هلند صدا شک و تردید بیش از سوابق خود در دموکراسی و مبارزه با فساد ترس از اجازه دادن به اعضای جدید در در زمانی که بلوک انسجام در حال حاضر آسیب دیده توسط Brexit.

اما پاریس و لاهه باید کاسته اعتراض خود در هفته های اخیر و فشار به دست آورده حرکت اروپا با وجود مصرف بیش از چین در جهان به عنوان شدید ترین coronavirus شیوع این ماه است.

یونان بود و هنوز هم در هیئت مدیره قبل از آخر هفته با این تصمیم که نیاز به اتفاق تمام اعضای اتحادیه اروپا اما منابع دیپلماتیک گفت: آتن داده است تصویب آن پس از آخرین پیش نویس شامل زبان قوی تر در حفاظت از اقلیت های ملی در آلبانی.

اگر هیچ کشوری اشیاء تصمیم گیری است و انتظار می رود به طور رسمی تایید اواسط هفته منابع اضافه شده است. (گزارش شده توسط گابریلا Baczynska; ویرایش توسط کاترین ایوانز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im