اوان کول برای انتقال به یوتا دره از Georgia Tech

پس از سه فصل در Georgia Tech, Evan کول خود را كامل خواهد کالج حرفه ای در یوتا دره دانشگاه. کول اعلام کرد تصمیم خود را روز شنبه از طریق حساب توییتر خود را.

پس از اعلام قصد خود را برای ترک فناوری به عنوان یک گرادیان انتقال مارس 9, کول هولناک با سراسر کشور ارائه می دهد. یوتا دره یکی از 11 تیم است که او تا به حال تنگ خود را انتخاب و به همراه بوستون کالج ایالتی اوهایو و واشنگتن در میان دیگران با توجه به یک صدای جیر جیر از CBS Sports’ جان Rothstein.

کول از جورجیا و جنوب فورسیت بالا گفت: او را ترک, در بخشی به دلیل او به دنبال بیشتر سازگار نقش و دقیقه. در تکنولوژی, او با بازی 12.6 دقیقه در هر بازی این فصل اگر چه در طول مدت حضور خود را بطور قابل توجهی متفاوت. او به طور متوسط 4.4 امتیاز و 3.6 پرتاب ریباند. او را متمایز خود با hard-nosed بازی و پرخاشگری در رفتن به سبد خرید.

این قابل تصور است که با خروج از مرکز جیمز بانک ها و تنها موسی رایت بازگشت در frontcourt (اگر چه مربی جاش Pastner دو سال اول مردان بزرگ امضا و مرکز رادنی هوارد را انتقال از گرجستان) کول می تواند داشته بزرگتر نقش به عنوان یک ارشد.

کول تصمیم زده تکنولوژی دستیار مربی اریک Reveno در یک راه منحصر به فرد. به عنوان دستیار مربی در دانشگاه استنفورد در میان مردان که او کمک کرد تا توسعه برای NBA شد Mark Madsen که فقط به پایان رسید فصل اول خود را در ایالت یوتا دره.

“آنها هر دو خوب آنها در هر دو نوع از مردم شما می خواهید به صرف زمان با آنها هر دو نفر لذت بردم برخورد با” Reveno گفت: AJC. “و من خوشحال هستم برای اوان به این فرصت را دارید و من خوشحال هستم برای مربی مدسن که او را برای رفتن به این بازیکن خوب و پس از آن خوب است.”

Reveno گفت که Madsen رسیده به او در مدت کوتاهی پس از کول قرار داده و نام خود را به انتقال پایگاه داده. Reveno گفت: از آن آسان بود برای او را به صحبت می کنند به خوبی از کول.

“بهترین چیزی که من می توانم بگویم این است که ما را استقبال از بازگشت خود” Reveno گفت.

به همین ترتیب Reveno vouched برای مدسن با کول.

“او فقط یک واقعی, تحریکی, مثبت, مرد,” Reveno گفت: از Madsen.

دو مشابه هستند در رقابتی خود را روح Reveno گفت.

“آنها لذت بردن از یک مبارزه خوب,” او گفت:. “آنها لذت بردن از گرفتن پس از آن. آنها تقریبا یک لبخند بر روی صورت خود در حالی که آنها در حال انجام آن است. مدسن یکی از باور نکردنی ترین تا کنون در انجام آن است.”

کول را به پیوستن به یک تیم است که نیاز به کمک است. یوتا دره به پایان رسید فصل در 11-19 دوم به گذشته در غرب کنفرانس ورزشی تحت Madsen. خاموش که تیم سه چهار پیشرو گلزنان را ترک کرده اند یا انتقال و یا تکمیل واجد شرایط بودن.

در یک بیانیه Madsen به نام کول “ویژه استعدادهای درخشان” با تطبیق پذیری به بازی در داخل و خارج.

“به عنوان من تماشا اوان بازی فیلم من تحت تاثیر قرار گرفته بود با چگونه بسیاری از بازی برنده نقش او بازی پس از بازی” مدسن گفت. “او فقط یک برنده است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im