“همه آن را دوست دارم’: چهار روز کار در هفته می تواند کمک به بازسازی اقتصاد کانادا پست-COVID-19 کارشناسان می گویند

رویای چهار روز کار در هفته است که دیگر غیر قابل تصور است.

اما می تواند آن را در واقع می تواند یک راه حل برای یک کشور به دنبال بازسازی یک پست-تاج اقتصاد ؟

این ایده به تازگی افزایش زمانی که نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio شناور آن را به عنوان یک راه برای کمک به این کشور به عنوان آن را بازگشایی زیر این مستند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

و آن را ممکن است به عنوان دور از ذهن به عنوان آن به نظر می رسید که فقط چند ماه پیش و قبل از خاموش شدن ناگهانی آورده است و کانادا و نیوزیلند و بسیاری از کشورها در سراسر جهان متوقف.

“این یک فرصت برای طراحی مجدد راه ما همه چیز را به آنها را بهتر در دراز مدت گفت:” جان Traugakos استادیار در دانشگاه تورنتو منچستر مدرسه کسب و کار مدیریت است.

پروفسور Traugakos شده است, تحقیق در مورد چگونه به ایجاد محل های کار و افراد سالم و سازنده تر برای بیش از 12 سال گفت: “چهار روز کار در هفته می تواند مفید باشد.

این مهم در نگاه به جوانب مثبت و منفی و به او گفت:, و اضافه کرد این است که زمان خوبی برای در نظر گرفتن روش های جدید به کار می کنند.

“بیشتر به جلو فکر کردن شرکت باید شروع به فکر کردن در مورد آن در حال حاضر,” او گفت: با توجه به این زمان خوبی به لرزش تا موجود پویایی است. “مردم باز به این واقعیت است که تغییر اتفاق می افتد.”

وضعیت موجود کار در هفته از دوشنبه تا جمعه 9 صبح تا 5 بعد از ظهر تقریبا به قدمت انقلاب صنعتی و فورد خط مونتاژ در اوایل 1900s.

“ما هرگز واقعا تغییر کرده است که” پروفسور Truagakos گفت و اشاره کرد که تعمیرات اساسی سر رسیده است. راه مردم کار بیشتر بیحرکت و دیجیتال و در حال حاضر شامل یک حیطه دیگر تغییرات در جهان غرب است.

همه آن را دوست دارم

و مدل فعلی لزوما ایده آل است. پروفسور Truagakos تخمین می زند که استرس و فرسودگی شغلی هزینه های آمریکای شمالی شرکت حدود 3 میلیارد دلار به 6 میلیارد دلار در سال است.

“وجود ندارد one-size-fits-all solution,” او گفت:, اما چهار روز در هفته کار می تواند مناسب در برخی از موارد است.

کریس هیگینز استاد بازنشسته در غربی دانشگاه Ivey دانشکده کسب و کار گفت: فشرده چهار روز کار در هفته می تواند مناسب برای یقه سفید کارکنان.

“آن را مناسب برای یقه سفید” پروفسور هیگینز گفت. “همه آن را دوست دارم.”

با این حال برای آبی-کارگران یقه ایده چهار 10 ساعت در روز کار در هفته است و بیشتر مشکل ساز گفت: با اشاره به برخی از آنها می تواند بیشتر خسته منجر به حوادث بیشتر و مرخصی استعلاجی.

او تخمین می زند که حدود 30 یا 40 درصد از جمعیت چهار روز کار در هفته می تواند شدنی و مفید است.

در سال 2018, ابدی, نگهبان, نیوزیلند املاک و برنامه ریزی کسب و کار منتقل کوتاه هفته در بر داشت و بهره وری افزایش یافت و کارکنان بود که زمان بیشتری را برای خانواده و سرگرمی شادتر بودند.

نیز, مایکروسافت, ژاپن, آزمایش این ایده در ماه اوت سال 2019 و شاهد افزایش بهره وری با 40 درصد و برق و هزینه های کاغذ قرار می گیرند.

Protocol wine studio پرچم نیوزیلند بخش گردشگری که در استخدام 15 درصد از جمعیت و کمک حدود 13.8 میلیارد دلار به این کشور تولید ناخالص داخلی به عنوان یک بخش از اقتصاد است که می تواند به نفع از مردم داشتن آخر هفته طولانی.

به طور مشابه, در, کانادا, گردشگری نقش مهمی در اقتصاد آن را به ارزش $102 میلیارد دلار در سال است. قبل از COVID آن کشور پنجمین بخش پیشی ارتباطات از راه دور و معدن و با استفاده از 1.8 میلیون کانادایی.

“چشم انداز وخیم است, در این زمان گفت:” شارلوت بل, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گردشگری و صنعت ارتباط از کانادا.

“بخش گردشگری شد اولین ضربه سخت ترین ضربه و بدون شک طولانی ترین برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر” او گفت:.

آخرین آمار کانادا داده ها نشان می دهد که اقتصاد گردشگری از دست 881,000 شغل در ماه مارس و آوریل به نمایندگی از تقریبا 50 درصد از نیروی کار است.

“داده های اخیر تهیه شده توسط گردشگری اقتصاد تخمین می زند که در بهترین سناریو داخلی مسافر هزینه می تواند به $54.9 میلیارد دلار در سال 2020 33 درصد کاهش نسبت به سال 2019,” او گفت:. “در مورد بدترین سناریو آنها برآورد داخلی مسافر صرف به سقوط به $34.8 میلیارد و 58 درصد کاهش نسبت به سال 2019.”

در حالی که در مسافرت داخلی به تنهایی ممکن است برای نجات این صنعت از آن انتظار می رود برای کمک به بازیابی آن.

اندرو ویر اجرایی معاون گردشگری تورنتو گفت: بزرگترین شهر کشور تا به حال 10 سال از رشد در این بخش با حدود 28.1 میلیون بازدید کننده هزینه حدود 5 میلیارد دلار در این شهرستان در سال گذشته است.

حدود 6.4 میلیون نفر از کسانی که بازدید کنندگان داخلی که صرف حدود 2 میلیارد دلار و پس از آنها کسانی هستند که به احتمال زیاد قادر خواهد بود به بازدید در برخی از نقطه در این سال آنها را نقش حیاتی در هر بازیابی.

“مسافرت داخلی در حال رفتن به حیاتی مهم است,” ویر گفت.

“من فکر می کنم ما بیشتر مردم مصرف کوتاه سفر,” او گفت آخر هفته طولانی می تواند کمک کند.

او انتظار دارد که به عنوان بازدید کننده بیشتر سفر و مرزهای باز استانی و ملی وجود خواهد داشت یک اثر دومینو.

باز به گزینه های

اما آن را به یک مقدار زیادی از تلاش و خلاقیت به بازسازی صنعت ویر گفت: با توجه به همه گزینه ها باید در نظر گرفته شود.

حدود 46 درصد از کانادایی ها در حال برنامه ریزی برای تعطیلات تابستان در این سال با توجه به یک مطالعه اخیر توسط کنفرانس كانادا نه برای سود فکر می کنم تانک. که از 79 درصد در سال گذشته است.

از کسانی که برنامه ریزی برای سفر 66 درصد در حال برنامه ریزی برای بزرگ خود را در تعطیلات تابستانی در کانادا در مقایسه با 52 درصد در سال گذشته است.

“COVID واضح است که داشتن یک تاثیر بزرگ در مردم تمایل یا توانایی سفر در حال حاضر گفت:” رابین Gibbard اقتصاددان ارشد با هیئت مدیره است. “بنابراین اگر چه مقدار کل سفر کانادایی ها خواهد بود و در این سال وجود خواهد داشت برخی از shift سمت مسافرت داخلی توسط مردم که در غیر این صورت خواهد گرفته اند سفرهای بین المللی.”

این انتظار می رود که محدودیت های مسافرتی و ترس از شیوع را در حد بین المللی گردشگری هزینه تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر در دسترس است با توجه به پدرو Antunes, هیئت اقتصاددان ارشد.

کارشناسان معتقدند که اگر و زمانی که یک واکسن یا درمان موثر است برای COVID-19, است که باید کمک به این کشور را به طور کلی بهبود فوق العاده است.

در این میان پروفسور Traugakos گفت که کانادا در مرحله انتقالی و اگر به کار گرفته شده به خوبی می تواند ظهور با فرهنگ محیط کار مفید برای کارمندان و شرکت ها.

انعطاف پذیر بودن و باز به گزینه های رویکردی است که protocol wine studio نیز پشتیبانی می کند.

“این یک زمان فوق العاده ای است و ما باید مایل به در نظر گرفتن فوق العاده, ایده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>