همه چیز در آمریکا که یک طرح هرمی است که یک فرقه

“LuLaRoe در حال حاضر رو به 49 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه از آن پیر کننده (LuLaRoe countersued تامین کننده برای 1 میلیارد دلار) و یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام از مشتریان عصبانی ادعا آنها فروخته شده معیوب لباس آنها نمی تواند بازگشت. یکی دیگر از 4.5 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه در کالیفرنیا در ماه نوامبر سال 2019 به نمایندگی از یک گروه از مشاوران که ادعا LuLaRoe در حال اجرا است طرح های هرمی غیر قانونی. دولت واشنگتن نیز تحت پیگرد این شرکت برای اجرای یک طرح هرمی است. پاییز گذشته شرکت گذاشته همه 167 کارگران در تاج, کالیفرنیا, انبار و به طور دائم بسته است.” هزاره زنان ساخته شده LuLaRoe میلیاردها. سپس آنها پرداخت قیمت. (Buzzfeed)
ارسال شده توسط ناپدید (9 نظر تعداد) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
(مردمی که مسائل را با درک حرکت هشدار داده است که این مقاله دارای یک هدر متحرک که ممکن است برای شما.)
ارسال شده توسط zamboni در 8:30 صبح در مارس 12
تا وقتی که راه اندازی یک نام خانوادگی. من فقط می توانید آن را ببینید در قرون وسطی صنفی رول: Mason Bowyer فلچر اسمیت readers gazette, راه اندازی … من شرط آنها هستند hot desking راهبان سلول های قبل از کلیسای جامع به پایان رسید.
ارسال شده توسط scruss در 8:40 AM در مارس 12 [6 علاقه]
رفتن به مدرسه پرستاری به مردم کمک کند که بیمار –> مجبور به پرداخت جامعه را برای افتخار به یاد بگیرند که چگونه به ما کمک می کند –> هرگز کسب پول به اندازه کافی به ما کمک میکند تا به ما پرداخت برای اجازه به انجام این کار –> این بدان معناست که شما مجاز نیست به ما کمک کنه با عرض پوزش شما باید برای پیدا کردن برخی از راه های دیگر به ما پرداخت و آن را نمی خواهد از طریق کمک به هر کسی lol –> کمتر کسی است که می تواند به ما کمک کند هنگامی که بیمار –> به اندازه کافی افرادی که می دانند چگونه برای کمک به زمانی که بسیاری از مردم بیمار. جامعه ما کاملا بیاستفاده.

همچنین این باعث می شود من فکر می کنم در مورد مادر بزرگ من که شروع یک کسب و کار خرید لباس در شهر عمده فروشی و فروش آنها به افراد مشغول به کار در املاک و خانه های که نمی تواند مقدار آن را بیش از حد بد نیست رخ می دهد تا او را به انتقال محصول خود را به دور از فروش لباس به فروش ایده فروش لباس عمده فروشی به افرادی که برای خرید لباس. به جای “در اینجا شما نیاز به این” “من می خواهم که این 20 دلار” آن را فقط می شود “در اینجا من نیاز به تماس با کسی مثل شما رفتن به جایی که آنها زندگی می کنند و آنها را متقاعد به من 20 دلار برای یک لباس; شما نیاز به این” “من می خواهم که در اینجا $200”.
ارسال شده توسط bleep در 8:49 AM در مارس 12 [5 علاقه]

“اگر شما را نمی تواند کسب و کار خود و محل کار شما فقط در تلاش بودند به اندازه کافی سخت.”

پس LuLaRoe weaponized پروتستان اخلاق کار?
ارسال شده توسط notsnot در 8:50 AM در مارس 12 [4 علاقه]

من واقعا نفرت MLMs. آنها یک شم کسب و کار که کلاهبرداری میلیارد دلار است. من فکر می کنم که بتسی DeVos می خواهد کودکان را به undereducated به طوری که وجود خواهد داشت بیشتر unsavvy بزرگسالان که خواهد خرید و به خانواده اش طرح های هرمی. من فکر می کنم آنها بد برای زنان بد برای اقلیتهای به حاشیه رانده شده و هر گروه. و در عین حال, اگر شما می خواهید به احساس می کنید مانند شما یک کمک از جامعه و اگر پول است که شما نیاز دارید را به پایان می رسد دیدار ماهانه کمتر از $1000…وجود دارد بسیار چند راه برای انجام این کار است. وجود دارد بسیاری از زیر-استفاده از افراد با انرژی و شور و شوق به فراغت که قفل از سنتی مشاغل پرداخت زیرا آنها فرزندان و یا آنها را به ناتوانی و یا آنها را در یک منطقه از راه دور و یا آنها عضو یک فرقه مذهبی که اخم بر روی زنان انجام هر کاری با فراغت خود قدرت مغز دیگر از پاک کردن ته و نگه داشتن خانه است. UBI کمک خواهد کرد. مقرون به صرفه مراقبت از کودکان کمک خواهد کرد. پاره وقت و کار-به اشتراک گذاری کار کمک خواهد کرد. گاه!

من امیدوارم که LuLaRoe می شود به خاک سپرده شد اما از آن خواهد بود حتی بهتر است اگر ما می تواند برخی از دادگاه سابقه به پایین برخی از این شرکت های دیگر.
ارسال شده توسط amanda در 9:15 AM در مارس 12 [3 علاقه]

DeAnne راه اندازی بردی Stidham متولد شد به یک کارآفرین. [او] پدر, Elbert, راه اندازی بزرگ بود-نوه هیریوم اسمیت از کلیسا بنیانگذار و پیامبر جوزف اسمیت

خوب چیزی اجرا می شود که در خانواده. من فقط فکر نمی کنم آن را ناهموار روحیه کارآفرینی آنها فکر می کنند آن است.
ارسال شده توسط شهردار غرب در 9:21 AM در مارس 12

برای اطلاعات بیشتر در MLMs دیدن رویا در هیاهو یا بی رقابت های آبی.

همه این شرکت ها باید رانده و به زمین, اما زمانی که خود را مدیر عامل شرکت نیز سر از ایران (دیدن اموی یا چه مکمل ها و MLMs دو تا از بزرگترین صنایع در ایالت یوتا) به نحوی شما دریافت تقدیر ویژه.
ارسال شده توسط پانزده schnitzengruben من است حد در 9:25 AM در مارس 12

من نفرت MLMs (و می تواند همه لطفا درک کنید که به دلایل حرفه ای به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که سیاسی هستم و به خوبی با آن آشنا سیستماتیک مشکلات بهره برداری از آنها) اما من می خواهم اگر من دروغ را تکذیب فعال کردن برخی تنش ها در تفکر من است. E. g. آنهایی که با هدف مورمون ها و بنیادگرای مامان در حال اعمال نفوذ تمایل خود را نه صرفا برای کمک به پرداخت صورتحساب اما برای انجام این کار بدون اینکه یکی از این پایین تر احتمالا بی خدا می تواند-شما-حتی-واقعا-تماس با آنها-سکس در محل کار.
ارسال شده توسط praemunire در 9:26 AM در مارس 12 [1 علاقه]
زمانی که من در یا در نزدیکی پایین ترین نقطه, من یک پیام از یک مرد که من می خواهم ملاقات کرد در حالی که قبل از او یک رجینالد مشتریان و دوستان عزیز از این زن و شوهر که بار من در حال اجرا بود و در حالی که تلاش برای راه اندازی خود من محل. زمانی که او به نام من به معنای واقعی کلمه تلاش برای کشف کردن چگونه به پایان می رسد دیدار و لعن خودم برای داشتن شده است به اندازه کافی گنگ به پایان رسید که در آن من بود.

این پسر است که شناخته شده است به پایین کلید ثروتمند در یک جمعیت از مردم بودند که به سختی با تراشیدن می گوید: او یک گزاره برای من است و می خواهد با من ملاقات کند. این چیزی است که من می دانستم که او تا به حال کمک های مالی دیگر آشنایی مکالمه زبان انگلیسی مدرسه. و او شده است می خواهم از خوردن غذا بود و همه گفتن چقدر او را دوست داشت. با خودم فکر کردم شاید این مرد ممکن است صحبت کردن در مورد کمک به من از خود من جای راه اندازی شده است.

من به او ملاقات کند اما بطور غیر عادی و مرموز او نمی تواند با من در کار خود را و آن را به نظر می رسید این مرد که صاحب کسب و کار خود را قادر به انجام آنچه او می خواهد در دفتر خود را. در عوض او به من طول می کشد در اطراف گوشه به “دیگر” که بسیاری بیشتر شبیه به یک اتاق اجاره ای shoddily هم انداخته و شروع به صحبت کردن به من در این مورد چیز زیادی از این فرصت و به من می گوید به یک صندلی و تماشای این فیلم و آن را بیشتر آشکار MLM/هرم گه من تا کنون دیده ام و من به cutco استخدام در کالج.

در مورد نیمه راه از طریق من فقط انجام می شود. من صرف بسیاری از زمان لگد زدن به خودم برای داشتن فکر کردم چیزی خوب خواهد آمد از این, و در نهایت, من فقط به او گفتم که این نیست برای من و در صورتی که همه او می خواست به صحبت در مورد من متاسفم برای اتلاف وقت خود را.

بعدها متوجه شدم که زن و شوهر بودند که به سختی نگه داشتن نوار خود را در حال اجرا و تلخه تن خود وفادار اما اغلب شکست مشتریان در این طرح با این که می خواهم به نحوی موفق به جذب به اندازه کافی از آنها را که او حداقل اگر هیچ یک از آنها شد و پول از آن.

او و مردم انجام این کار هر دو آنها نمی دانند چه آنها در حال انجام و پایین کشیدن دوستان و خانواده و یا آنها را می دانیم و آنها تنها با کشیدن پایین به عنوان بسیاری از مردم با آنها به عنوان آنها می تواند در تلاش برای شناور باقی می ماند. و حتی آنها چیزی در آنهایی که در بالای هرم است. آن را کاملا بد و طعمه بر تمام انواع روانشناختی نقاط ضعف ما است. باید آن را غیر قانونی است. نه مثل “اوه قوانین وجود دارد در مورد آن” اما مانند نزدیک-به-دختران-نقاط ضعف-شما-تشکرها غیر قانونی است.

اما آره, هر چیزی که در آن شما را مجبور به پرداخت کسی که برای حق کار برای آنها ؟ اجرای راه دیگر.
ارسال شده توسط Ghidorah در 9:32 AM در مارس 12

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de