سابق شاهین اجرایی را متهم به نادیده گرفتن اتهامات آزار و اذیت

سابق شاهین اجرایی و در حال حاضر مدیر ورزشی در آریزونا دولت متهم شده است که نادیده گرفتن اتهام حوادث آزار و اذیت جنسی توسط دانشگاه و تقویت کننده. این اتهام می آید از یک کارمند سابق در ایالت آریزونا که در گزارش ادعا حوادث.

ری اندرسون معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس مسئول امور اداری برای شاهین قبل از ترک برای یک مقام عالی رتبه در NFL ، او در سمت چپ NFL برای تبدیل شدن به مدیر ورزشی در ایالت آریزونا. آریزونا جمهوری روزنامه گزارش داد که دیوید کوهن سابق ارشد کاردانی مدیر ورزشی در ایالت آریزونا مدعی است که برجسته ایالتی آریزونا ورزشی تقویت کننده جنسی مورد آزار و اذیت کوهن همسر و دو زن دیگر در مدرسه رویدادهای ورزشی.

کوهن ادعا می کند او گزارش اتهام اقدامات به اندرسون و سپس به چهار دیگر مدیران ارشد در مدرسه اما او ادعا می کند این مدرسه موفق به اقدام است. پس از آن کوهن اخراج شد و ویژگی های او است که تصمیم به شکایت خود علیه booster. این روزنامه گزارش داد که یک $1.5 میلیون اطلاع از ادعا بود در برابر ایالتی آریزونا در هفته گذشته.

با توجه به روزنامه ایالتی آریزونا انجام یک بررسی و بعد از آن گفت: لغو booster فصل بلیط و به او گفت: “او دیگر خوش آمدید در دانشگاه رویدادها” و گفت که تقویت کننده افراطیترین خود را از ایالتی آریزونا دو و میدانی. مدرسه ادعا می کند که کوهن متوقف شد و نه مطابق با یک گروه سازماندهی مجدد.

اندرسون کار می کرد برای شاهین از 2002-06. او در سمت چپ برای تبدیل شدن به NFL ارشد مدیر فوتبال عملیات در ماه اوت 2006 و بعد از آن پیشنهاد شد به معاون اجرایی رئیس جمهور از فوتبال ، او در سمت چپ NFL در دسامبر 2013 به دنبال فرصت های دیگر شد و ایالتی آریزونا است مدیر ورزشی در ژانویه 2014.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im