محتوای مقاله ادامه یافت

استرزوک می نویسد تلاش های ترامپ برای پنهان کردن پرداخت پول های هوس به زنانی که گفته می شود با آن ها اموری داشته است نیز نگرانی هایی را به وجود آورد که می تواند او را در معرض مصالحه قرار دهد، یا «کومپرومات» به زبان روسی.

«کمپرومات اینطور کار می کند. هیچ توافق رسمی وجود دارد — هیچ دست دادن و یا سند ،” Strzok می نویسد. “دروغ های آشکار ترامپ – عمومی، پایدار، قابل رد، و آسیب رسان در صورت افشا – رویای یک افسر اطلاعاتی است. به همین دلیل، آنها هم کابوس افسر ضد هوشی هستند.»

کارآگاهان همچنین دریافتند که ترامپ از روسای اطلاعاتی آمریکا خواسته است که علناً انکار کنند که ارتباطی بین او و روسیه وجود دارد.

استرزوک با اشاره به آژانس امنیت ملی می نویسد: «رفتار ترامپ بهقدری دور افتاده بود که معاون مدیر آژانس امنیت ملی که یک مقام اطلاعاتی حرفه ای است، گفت این غیرمعمول ترین چیزی است که او در ۴۰ سال خدمت دولتی تجربه کرده است.»

استرزوک همچنین در کتاب خود به دنبال دفع ادعاهای دیگر است.

مصاحبه فلین

او مصاحبه ای را بازگو می کند که او و یکی دیگر از مأموران اف بی آی در ژانویه ۲۰۱۷ با فلین انجام دادند. فلین در نهایت به دروغگویی به آن ها در مورد گفتگوهایش با سرگی کیسلیاک سفیر وقت روسیه در آمریکا اعتراف کرد.

بار به دنبال رها کردن پیگرد قانونی علیه فلین است و می گوید هدف تحقیقی مشروعی برای مصاحبه با فلین وجود ندارد.

اما استرزوک می گوید رهبری وزارت دادگستری و اف بی آی در آن زمان مشخص کردند که باید با فلین صحبت کنند چون او به مایک پنس معاون رئیس جمهور در مورد موضوعات مکالمات با سفیر دروغ گفته بود. ترامپ بعدها هنگامی که فلین را اخراج کرد به پنس استناد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im