سابق گرجستان بازیکن بسکتبال کالج از کاب پنجه نرم می کند گناه به $400K طرح تقلب

22-در سال کرترسویل که بازی بسکتبال در Allatoona دبیرستان در شهرستان کاب و کالج ساحلی گرجستان مجرم جمعه به فریب سرمایه گذاران خارج از حدود 400,000, مقامات گفت.

کوین پری التماس کرد گناه را به scamming سرمایه گذاران از طریق خود شرکت پر سود پیپ زمانی که او یک نوجوان بود, U. s. دادستان BJay و پاکستان گفت: در انتشار اخبار. او تاسیس این شرکت در سال 2016 است که زمانی که او پیوست دانشکده ساحلی گرجستان تیم بسکتبال به عنوان یک دانشجوی سال اول.

او دانشجوی سال اول بیوگرافی صفحه می گوید: کار خود را با هدف به “تبدیل شدن به یک بازار فارکس (ارز خارجی) معامله گر” اما کسانی که آرمان به جای مشبک او اعتقاد جنایت.

کالا آینده کمیسیون معاملات (CFTC) ادعا کرد که 30 سرمایه گذاران defrauded از حداقل $400,000. علاوه بر سودآور پیپ هرگز به درستی ثبت نام شده می دهد.

در یک شکایت به پاکستان دفتر CFTC گفت: پری ساخته شده “نادرست و گمراه کننده ادعا می کند” به پتانسیل های موجود و سرمایه گذاران امیدوار کننده آنها را که حساب خود را خواهد رشد در ارزش از 200% برای 350% در کمتر از 60 روز است. او همچنین به طور کامل تضمین شده آنها نمی خواهد از دست دادن سرمایه گذاری خود را.

اما این اتفاق نمی افتد.

پری با استفاده از پول سرمایه گذاران به پرداخت سرمایه گذاران دیگر در حالی که بقیه شکایت گفت. طرح پایان ندارد پس از CFTC ثبت شکایت خود با پری در ادامه به سعی کنید به فشار سرمایه گذاران.

مامور مخفی اف بی آی مطرح شده به عنوان یک سرمایه گذار بالقوه و شنیده پری spiel که شامل او گفت که سرمایه گذاری از $10,000 خواهد بازگشت سود $19,000 به $25,000 در هر ماه با توجه به شکایت.

در پاسخ به احضاریه پری نوشت که شرکت خود را از دست داده و بیش از 75000 دلار در ماه اوت و سپتامبر با وجود سیاهی به مشتریان بالقوه خود را با موفقیت و شکایت گفت.

“با وجود درخواست های مکرر بسیاری از استخر شرکت کنندگان (سرمایه گذاران) را از بودجه خود را از (پری)” شکایت گفت.

او صدور حکم نشده است برنامه ریزی شده است.

فلوریدا, شهرستان آنلاین زندان سوابق نشان می دهد که او دستگیر شد و در ماه دسامبر 2017 نامربوط در اختیار داشتن اسلحه گرم و اتهامات مرتبط با مواد مخدر. او منتشر شد و روز بعد در 10 ، 000 دلار اوراق قرضه.

سوابق نشان می دهد او محکوم شد در پایان ماه ژانویه ، AJC.com رسیده است به فلوریدا County Clerk از دادگاه عالی برای جزئیات بیشتر در مورد که صدور حکم است. AJC.com همچنین تماس فلوریدا شهرستان کلانتر دفتر به درخواست شات لیوان خود را از آن بازداشت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>