سابق امنیت داخلی محقق متهم به جعل هویت افسر

سابق وزارت امنیت داخلی ایالات متحده محقق چهره به اتهام جنایت پس از متهم به دروغ گفتن که او یک عامل فعال به Richmond County نمایندگان.

موریس دیل McNeal, 46, از Appling دستگیر شد حدود نیمه شب دوشنبه پس از او تلاش به جلو و بیش از یک وسیله نقلیه تحت پوشش بودن امنیت و آمریکا و رسوم و گشت مرزی نماینده ریچموند شهرستان کلانتر دفتر گفت: در انتشار اخبار.

حادثه اتفاق افتاده در یک پارکینگ خاموش والتون راه گسترش آزادی گفت. نمایندگان در حال حاضر در پارکینگ به دلیل نامربوط تماس بگیرید.

McNeal گفت: راننده و نمایندگان که او یک میهن امنیتی ویژه عامل انتشار گفت. او همچنین گفته آنها نشان داد یک Homeland Security ID و آداب و رسوم و گشت مرزی ID.

نمایندگان مشکوک شد هنگامی که او به آنها گفت که کسی در این خودرو به سرقت برده یک دوربین از موتور سیکلت خود را از انتشار گفت. آنها تماس گرفته امنیت است که گفت: “McNeal دیگر مشغول به کار برای خود سازمان و یا U. s. آداب و رسوم” با توجه به کلانتر ،

امنیت میهن سخنگوی لیندسی ویلیامز تایید به AJC.com که McNeal شده بود کارمند آژانس او, اما او نمی تواند ارائه اطلاعات بیشتر است. ویلیامز می تواند نه تایید و نه انکار که آیا امنیت داخلی فعال تحقیقات مربوط McNeal.

آداب و رسوم و گشت مرزی گفت: او دنبال به اینکه McNeal است عامل خود را با آژانس به عنوان به خوبی.

McNeal بود که حمل 9 میلی متر تفنگ دستی در این حادثه چهره فقره جعل هویت یک افسر و در اختیار داشتن اسلحه گرم در ارتکاب جرم.

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با نمایندگان در 706-821-1020 یا 706-821-1080.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de