محتوای مقاله ادامه یافت

او می گوید: «به طور متوسط بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه را سر یک میز می گذرانم و یا پول زیادی به دست آوردم که باعث شد به تعقیب بردها ادامه دهم یا مقدار قابل توجهی پول از دست دادم که مرا به ناامیدی کامل انداخت.»

«می خواهم روشن کنم که تک تک وام های شخصی که به من داده می شود با چک بوده است. همه پس داده شده اند، و هر وام و بازپرداخت شفاف و قابل ردیابی است.”

بیشتر در مورد این موضوع

وکيل او روز جمعه بلافاصله درخواست اظهار نظر را پس نداد.

RCMP گفت تحقیقات آنها بر اساس اطلاعاتی که در سال ۲۰۱۷ توسط آژانسی که معاملات مالی مشکوک در کانادا را ردیابی می کند، آغاز شد.

در زمان استعفای خود را از قفقاز لیبرال، Grewal نیز در یک کاوشگر اخلاق در مورد اینکه آیا او ممکن است در تضاد منافع زمانی که او دعوت اجرایی ساخت و ساز – که پرداخت Grewal برای خدمات حقوقی در آن زمان – به رویدادهای رسمی در سفر نخست وزیر جاستین ژوستاین به هند در آن سال گرفتار شد.

چارلی آنگوس منتقد اخلاق NDP که یکی از نمایندگان مجلس بود که از آن حادثه شکایت کرده بود، روز جمعه گفت از نظر او دردسرهای رویال از آنجا آغاز شد و تازه بالا گرفت. آنها متناسب با یک الگوی در داخل دولت لیبرال، آنگوس ادعا می شود، از نمایندگان مجلس فکر می کنند که این قانون در مورد آنها صدق نمی کند.

“اتهامات امروز باید به واشینگتن یادآوری کند که با اینکه او از این قوانین خوشش نمی آورد، اما این او یا دیگر لیبرال ها را بالاتر از قانون قرار نمی دهد.”

رشد با چهار فقره نقض اعتماد و یکی از تقلب ها مواجه است. او قرار است روز ۶ اکتبر در دادگاه حاضر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im