Ex-یوگا بازیکن فوتبال در بیمارستان بستری و پس از مبارزه با همکار زندانی در گرجستان زندان

سابق دانشگاه گرجستان بازیکن فوتبال است بستری در کلمبوس پس از یک مبارزه در Muscogee زندان شهرستان, با توجه به رسانه های متعدد ،

Quintavius هارو 27, رزرو شد و به زندان پنجشنبه گذشته در چندین اتهام و درگیر در مبارزه با یک شخص زندانی کلانتر دانا Tompkins گفت: ایستگاه خبری WRBL-تلویزیون. او را متهم متجاوز و حمله به دیگر زندانی با کلیپرز مو.

این حادثه فرود آمد و او را در ناحیهای در شمال غربی کلمبوس بیمارستان منطقه ای در روز سه شنبه. Tompkins گفت: ایستگاه خبری WTVM-TV که هارو به صدمات غیر تهدید کننده زندگی.

هیچ اطلاعات دیگری در مبارزه منتشر شد. این حادثه همچنان در دست بررسی توسط کلانتر ،

هارو دستگیر شد و به اتهام سرقت توسط دریافت terroristic تهدیدات در اختیار داشتن و استفاده از مواد مخدر مربوط به اشیاء در اختیار داشتن کمتر از یک اونس ماری جوانا, بی پروا رفتار و نقض آزادی مشروط آنلاین, زندان سوابق نشان می دهد.

او یک standout در کارور دبیرستان در کلمبوس بدست آوردن یک بورس تحصیلی برای رفتن به یوگا در سال 2011. او همچنین پیوست توسط پسر عموی خود را اشعیا Crowell.

نه بازیکن باقی مانده در این تیم ، هارو اخراج شد به دلایل علمی در حالی که Crowell منتشر شد پس از یک تفنگ در اختیار داشتن شارژ در تابستان سال 2012 است. که شارژ شد بعد را رد کرد.

Niki در نهایت از آن ساخته شده به NFL بازی فصل های متعدد با کلیولند براونز قبل از پیوستن به لاس وگاس اظهارات. اما هارو به مسائل حقوقی خواهد کوتوله کسانی که از پسر عموی خود را.

او محکوم شد در سال 2016 به چهار سال زندان و پس از شش سال در مشروط شدن در ارتباط با سرقت های مسلحانه. او اعطا شد زمان خدمت تا او صرف نمی کند که جمله کامل پشت میله های زندان.

بیشتر: سابق بولداگ قبول درخواست معامله Crowell در کنار او

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im