سابق واتیکان خزانه دار کاردینال پل متهم به جرائم جنسی برگ زندان

ملبورن — استرالیا بالاترین دادگاه تبرئه سابق واتیکان خزانه دار جورج پل در روز سه شنبه از آزار جنسی دو نوجوان choirboys در 1990s آزادی 78 ساله کاردینال پس از 404 روز در زندان بود.

واتیکان استقبال از تصمیم و ستایش پل برای داشتن “منتظر حقیقت به معین شود.”

در بیانیه ای آن آن گفت: همیشه اعتماد به نفس در استرالیا عدالت که پل همیشه حفظ بی گناهی خود را و است که مقدس مجددا آن “تعهد به پیشگیری و پیگیری تمام موارد سوء استفاده در برابر افراد زیر سن قانونی.”

دادگاه عالی حکم از بریزبن به دستور پل اعتقادات بود نقض و حکم تبرئه وارد شود را در خود جای پایان دادن به بالا ترین مشخصات مورد اتهام تاریخی سوء استفاده جنسی به سنگ کلیسای کاتولیک روم.

هفت قضات دادگاه عالی موافقت کرد که به اتفاق آرا هیئت داوران در این کاردینال محاکمه “باید به سرگرم شک” در مورد گناه است. پل که حفظ بی گناهی خود را در طول روند طولانی دادگاه نمی تواند دوباره در اتهامات عنوان شده علیه.

“من تو را هیچ بیمار را به سمت من شاکی من نمی خواهم من تبرئه برای اضافه کردن به صدمه دیده و تلخی های بسیاری احساس می کنید; قطعا وجود دارد صدمه دیده و تلخی به اندازه کافی” پل در بیانیه ای گفت: مدت کوتاهی قبل از او رانده شد و دور از حداکثر امنیت Barwon زندان در نزدیکی ملبورن.

او متهم گفت: او پذیرفته شده و مورد احترام بالا تصمیم دادگاه است.

“دشوار است در سوء استفاده جنسی مهم برای برآوردن یک دادگاه جنایی که متخلف رخ داده است فراتر از سایه یک شک” این مرد به عنوان شاهد J در این مورد در بیانیه ای گفت.

“من نفرت را به فکر می کنم که یک نتیجه از این مورد است که مردم دلسرد از گزارش به پلیس.”

حکم می آید در وسط هفته دفاع مقدس دوره منتهی به عید پاک, مهم ترین روز در تقویم مسیحی.

چند ساعت بعد از پل تبرئه فرانسیس ارائه شده صبح خود را با توده برای کسانی که رنج می برند از ستم جملات. فرانسیس ذکر نکرده پل با نام.

“من می خواهم به دعا امروز برای همه کسانی که رنج می برند ناعادلانه جملات ناشی از ناسازگاری (در برابر آنها)” فرانسیس گفت: صحبت extemporaneously در شروع به جرم.

بررسی پل های واتیکان مطرح شد اما هرگز به طور رسمی آغاز کرده است.

پاپ منصوب پل به تعمیرات اساسی واتیکان گسترده مالی در سال 2014 و کسر کرده اظهار نظر در مورد طول دادگاه و تجدید نظر.

بازماندگان شبکه از کسانی که مورد آزار قرار گرفته توسط کشیش (SNAP) گفت که “نگران و دل شکسته” با حکم.

“این ناامید کننده حاکم است که تنها تشدید بی اعتمادی بازماندگان احساس” ضربه محکم و ناگهانی استرالیا در بیانیه ای گفت.

پل پلاریزه رقم در استرالیا برای خود محافظه کار انداز باقی مانده یک کاردینال اما خود را از دست داده خزانه دار نقش در سال گذشته زمانی که او بالاترین رتبه بندی رسمی کاتولیک در سراسر جهان به زندانی برای کودک جرائم جنسی.

او خدمت حکم شش سال در یک اتهام جنسی از یک کودک زیر 16 سال و چهار اتهام زشت عمل با یک کودک زیر 16 که شاکی گفت: زمانی صورت گرفت که پل بود اسقف اعظم شهر ملبورن است.

را ایستاده

پل دادگاه اول به پایان رسید در یک آویزان داوران. هیئت منصفه در دادگاه دوم در سال 2018 به اتفاق آرا او را مجرم شناخته است. پل را ایستاده یا محاکمه.

پایین تر تجدید نظر دادگاه بود را تایید کرد پل اعتقاد اما دادگاه عالی آن را تا به حال موفق به درستی در نظر گرفتن شواهدی وجود دارد که باید مطرح شکی نیست که او گناه.

پل متهم در یکی از دو پسر اسقف اعظم گفته شد که حمله کرده بود گفت: جرائم صورت گرفت در مدت کوتاهی پس از یکشنبه توده ها در این کشیش’ sacristy و راهرو از کلیسای جامع سنت پاتریک در ملبورن در حالی که پل robed شد.

دادگاه عالی قضات با اشاره به بلامنازع شواهد از مقامات کلیسا در پل دادگاه که او به طور معمول صرف زمان صحبت کردن به عبادت در کلیسا مراحل پس از جرم او همیشه همراه با یک کشیش در حالی که robed و sacristy معمولا یک کندو از فعالیت پس از جرم است.

کاهش دادگاه تجدید نظر و دادگاه هیئت منصفه تماشای یک ویدیو از او دزدى شهادت شرح داده شده توسط دادستان به عنوان “قدرتمند و قانع کننده است.” دادگاه عالی نیست آن را مشاهده و گفت: باید آن را نداشته اند لازم برای درخواست تجدید نظر دادگاه به مشاهده آن است.

“خشمگین” و “دل شکسته”

دومین قربانی ادعا در مورد فوت در سال 2014 از مواد مخدر مصرف بیش از حد. پدرش که به دنبال پرونده های مدنی در برابر پل گفت: از طریق وکیل خود لیزا فلین او “شوک” و “خشمگین” محکومیت توسط یک هیئت منصفه به اتفاق آراء شده بود لغو شد.

“مشتری ما می گوید: او است دل برای (his son’s friend, مدعی در این مورد) که گیر گردن خود را با آمدن به جلو برای گفتن داستان خود را به” فلین از درخشش وکلا گفت.

در حالی که دادگاه و تجدید نظر برگزار شد, در دادگاه بسته بندی شده با رسانه ها و هواداران برای هر دو طرف روز سه شنبه تصمیم به تحویل داده شد تا حد زیادی خالی دادگاه در بریزبن به دلیل ملی محدودیت در سفر و تجمعات عمومی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

استرالیا اسقف های کاتولیک کنفرانس گفت: تبرئه خواهد بود مورد استقبال بسیاری از و “ویرانگر برای دیگران.”

“نتیجه امروز تغییر نمی کند کلیسا تعهد تزلزل ناپذیر به ایمنی کودک و به فقط و دلسوز پاسخ به بازماندگان و قربانیان سوء استفاده جنسی از کودکان” گفت: اسقف اعظم علامت Coleridge رئیس جمهور در این کنفرانس است. (گزارش شده توسط Sonali Paul; گزارش های اضافی توسط فیلیپ Pullella در رم; ویرایش شده توسط جین Wardell و راجو Gopalakrishnan)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de