منحصر به فرد: Grady, Augusta, دانشگاه ناگهان پایان آمبولانس قرارداد

کمتر از نیمه راه به قرارداد خود را با Grady خدمات پزشکی اورژانس برای حمل و نقل از نوزادان نارس و بيمار به دیگر تجهیزات پزشکی, آگوستا بهداشت دانشگاه جای آمبولانس شرکت.

در پایان ناگهانی رابطه بین یک بازوی یاد مستقر در آتلانتا مرکز و یکی از گرجستان بزرگترین تحصیلی مراکز بهداشتی و درمانی بود که “دو طرف توافق کردند که” با توجه به مقامات با Grady اورژانس.

اما آگوستا منطقه بدنام است برای درگیری سیاسی بین شهر و شهرستان رهبران رقابت برای قدرت بیش از آمبولانس قرارداد. و به نظر می رسد که Grady دخالت در آگوستا هم فرو رفته بود با جنجال از جمله اتهامات نقض قرارداد و غیر حرفه ای انجام شده توسط یک Grady اورژانس اجرایی است.

“من فکر نمی کنم آن را بسیار تجربه خوبی از درک من” Richmond County کمیسر براندون گرت گفت.

Grady شده است به شدت در حال گسترش پزشکی خدمات حمل و نقل در سراسر گرجستان از طریق آن آمبولانس شرکت در یک حرکت جدید را در درآمد. آن اخراج از آگوستا این است که یک مجموعه-به تلاش های خود و زیر انتقاد در جای دیگر است که آن را نه تحویل در وعده خدمات اورژانس.

در آگوستا اسناد و مدارک به دست آمده توسط Atlanta Journal-Constitution تحت گرجستان باز کردن پرونده های عمل و مصاحبه با رهبران محلی نشان می دهد تنش های بالا بین Grady و مقامات بالا در بیمارستان ماه قبل از آمبولانس ارائه دهنده خروج ژوئن 15.

سوابق نشان می دهد که حداقل در دو نوبت از ژانویه پزشکی شرکت حمل و نقل شد متهم به نقض قرارداد آن از جمله عدم تامین مناسب تجهیزات, تغییر, اعزام سیاهههای مربوط به ظاهر بر عملکرد زمان و اجازه می دهد کارکنان با مجوز منقضی شده به حمل و نقل بیماران. یکی از نگرانی بود که ارائه دهنده نمی تواند قابل اعتماد حمل و نقل دوقلوها در نوزادان خودرو به دلیل نبود تجهیزات مناسب برای حمل و نقل دو isolettes.

در یک داغدار نامه به Grady معاون ارشد رئیس جمهور بیل کامپتون, Augusta, دانشگاه افسر ارشد پزشکی دکتر فیلیپ Coule ابراز نا امیدی بیش از یک ادامه از مشکلات است. در میان مسائل Coule نوشته بود “نگرانی قابل توجهی” در مورد مشکلات با آمبولانس اعزام مرکز از جمله پاسخ داده نشده و بن بست های تلفنی. “زمانی که من اطلاع شما از این پیش فرض ها در تاریخ 4 ژانویه 2020 پاسخ خود را به انکار وجود هر گونه مشکل و مشتری جلب کردن داده های عملکرد است که ما در حال حاضر می دانم که به غلط” Coule نوشت.

بیشتر Coule گفت کامپتون در 21 آوریل “شما را نیز به یاد بیاورید که پاسخ خود را به من شد به انکار است که یک مشکل وجود دارد از جمله استفاده از برخی غیر حرفه ای زبان.”

کمتر از دو ماه بعد وضعیت غیر منتظره.

Coule ارسال دقت توجه داشته باشید به کامپتون که ظاهرا عقب نشینی برخی از نظرات قبلی. “این مشخص شده است که شده است وجود دارد هیچ تحریف داده و نه Grady در پیش فرض تحت قرارداد. AU بهداشت به طور رسمی به جمع کسانی که به طور خاص نگرانی های مطرح شده در این نامه” افسر ارشد پزشکی نوشت: ژوئن 3.

سپس کمتر از دو هفته بعد Grady رفته بود.

Coule کاهش یافته است یک درخواست برای مصاحبه. “AU بهداشت و Grady دو طرف امضا عدم افشای مربوط به فسخ خدمات” یک AU سخنگوی گفت: AJC.

کامپتون نیز کاهش یافته است درخواست برای مصاحبه.

در پاسخ به AJC سوالات Grady مقامات هرگونه سوء. آنها توضیح داد که بسیاری از مسائل به عنوان یک miscommunication با توجه به داده های سیستم و کارمند صدور پروانه اطلاعاتی که موجود بود در بخش منابع انسانی که تا به حال در دسترس بوده به بیمارستان. همه کارمند مجوز بودند تا به تاریخ Grady گفت.

‘آن را ندارد بسیاری از حس’

زمانی که Grady اهدا شد قرارداد خود را به طور کلی حمل و نقل در آگوستا آن در حال گسترش خدمات در سراسر دولت است. تا سال 2018, آن را تا به حال ربوده 911 و تخصصی حمل و نقل توافق با ده ها تن از حوزه های قضایی محلی ساخت آن را در میان بزرگترین ارائه دهندگان EMS در گرجستان است.

AU قرارداد یک ثروت باد اورده برای Grady چرا که آن را نمایندگی فرصتی برای کسب بیشترین سود است. اکثر بیمارانی که نیاز به خدمات پرداخت به مشتریان ارائه شده توسط بیمه های خصوصی و یا فدرال بازپرداخت. در مقابل قرارداد 911 خدمات به طور معمول رسم پایین تر بازپرداخت زیرا افرادی که نیاز اضطراری حمل و نقل همیشه باید بیمه یا اغلب می تواند تحت بیمه.

Wayne Guilfoyle عضو Richmond County هیئت شهرستان کمیسیون در زمان Grady استخدام شد گفت که او و دیگران تا به حال تعداد زیادی از سوالات که Grady دریافت قرارداد به عمل غیر آمبولانس اورژانس خدمات شهری منطقه از دولت آن را به حال هرگز در خدمت.

در زمان آن جلسه با AU مقامات Guilfoyle گفت: Grady شد همچنین جلسه با شهرستان کمیسیون به پیشنهاد برای یک قرارداد منحصر به فرد برای خدمات اضطراری در ریچموند. Guilfoyle گفت: او مسدود شده و تلاش.

“آن را نمی بسیاری از حس” به استخدام یک ارائه دهنده از آتلانتا سابق کمیسر گفت: AJC.

او گفت: AJC او نبود تعجب به یاد بگیرند از Grady اخراج از AU گفت: اتهامات در مورد خدمات خود بودند نگران کننده است.

آگوستا نیست تنها منطقه از کشور که در آن Grady مواجه شده است و انتقاد برای عدم بر تعهد به ارائه مناسب خدمات است.

در جنوب شهرستان Fulton آن هنوز به ارائه وعده به ارائه نه دقیقه پاسخ به تهدید کننده زندگی می نامد. یک کمیته از مترو آتلانتا منطقه EMS مقامات راه اندازی شد و در سال گذشته به منظور بررسی ارائه دهنده عملکرد و توصیه هایی را برای بهبود.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>