شرح بازگشت به خانه از برمودا ماه به همه گیر

برمودا در وسط اقیانوس اطلس مشهور است برای آن صورتی سواحل شن و ماسه, مناظر زیبا و سرسبز باغ.

اما حدود دو ماه آن را نداشته چه ده ها تن از آمریکایی ها به دنبال آن بودند — به طور منظم flightsout.

برمودا فرودگاه تعطیل تجاری پروازهای مسافری در مارس 20, پیوستن به تلاش در سراسر جهان به سرعت گسترش coronavirus. ناگهان در خارج از کشور کارگران و خانواده های آنها در 21 مایل مربع, انگلیسی, جزیره قلمرو خود را بدون یک مسیر روشن برای بازگشت به کشور خود. در همان زمان Bermudan دانش آموزان مشغول به تحصیل در ایالات متحده و جاهای دیگر نیز باقی مانده بودند در ساحل بسیاری از قادر به به راحتی بازگشت به خانه به عنوان خوابگاه بسته است.

آتلانتا-بر اساس دلتا است که در میان شرکت های هواپیمایی کنسولگری ها و آژانس های مسافرتی که در پا به ترتیب یک پرواز چارتر به بازگرداندن مردم در سراسر جهان به عنوان مرز بسته اند. از اواسط ماه مارس دلتا عمل کرده است بیش از 150 پرواز چارتر به کشورهای مختلف از جمله آرژانتین و استرالیا و شیلی, جمهوری دومینیکن, السالوادور گواتمالا, هند, ایتالیا, مکزیک, نیجریه, فیلیپین و کره جنوبی.

در انتظار است که برمودا فرودگاه بسته خواهد شد برای پروازهای تجاری تا 21 ژوئن 0r بعد یک آژانس مسافرتی کار می کرد با مقامات و دلتا برای هماهنگ کردن یک پرواز چارتر. بسته ترمینال فرودگاه بود بازگشایی شد برای پرواز چارتر و از آتلانتا. گمرک و مهاجرت کارکنان آورده بودند به روند ورود مسافران است.

آژانس مسافرتی, سفر, Edge, تا به حال اجاره یک پرواز در ماه آوریل و از برمودا. بیش از 100 نفر در زمان استفاده از آن است.

“پس از چند هفته پیش دولت رسیده به ما دوباره گفت:” سفر لبه برمودا مدیر مایک داوسون. “نتیجه گرفته بود این بار.”

در 1000 $برای هر یک مربی بیش از 100 نفر رزرو صندلی برای یک طرفه, مارس 15 پرواز از برمودا به آتلانتا. و همین تعداد از مردم در پا از آتلانتا به برمودا — به اندازه کافی برای پر کردن یک بوئینگ 737-800 که از وسط صندلی ها باز است.

به طور معمول اجاره یک هواپیمای بزرگ است و حتی گران تر داوسون اشاره کرد. ولی این تغییر به دلیل سفر کرد با توجه به COVID-19.

از آتلانتا مسافران متصل به پروازهای دیگر به عقب بر گردیم خانه.

برمودا یک مرکزی جهانی برای صنعت بیمه. بسیاری از آمریکایی ها کار می کنند به عنوان مدیران شرکت های مستقر در آنجا داوسون گفت. نیز وجود دارد یک گروه از کانادایی ها.

در میان آنها تاد بوید یک حسابدار که در زمان ممکن است پرواز به آتلانتا با خانواده اش و سوار 11 ساعت برگشت به صفحه اصلی به سارنیا, Ontario.

برمودا فرودگاه “بود کمی سورئال به این معنا که هیچ چیز دیگری باز بود,” او گفت:.

درایو از آتلانتا به کانادا تا به حال کمی ترافیک در تمام راه تا I-75 بوید گفت. اما با بسیاری از eateries هنوز بسته یا باز تنها برای take-out “شما باید به فکر که چقدر شما می نوشند با توجه به اینکه حمام امکانات کمی نور در مسیر.”

او گفت که خانواده اش به طور معمول را ترک نمی کند برای رفتن به کانادا تا در تابستان. اما با عدم اطمینان در مورد محدودیت های پرواز, “ترس من این بود که نمی توانست وجود داشته باشد یکی دیگر از پرواز تا اواسط جولای,” او گفت:.

“وجود دارد مقدار زیادی از سفر به عقب و جلو به طوری که قادر به سفر به ماه فوق العاده” بوید گفت. منشور پرواز پر بود از افرادی که “فقط احساس کردند که آنها بوده ام در این جزیره به اندازه کافی بلند.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de