‘انفجاری گسترش’ از coronavirus در گرجستان به احتمال زیاد به بدتر

رمان coronavirus’ بی امان در سراسر گرجستان تشدید شنبه دربندی یک هفته است که در آن موارد تایید شده چهار برابر شده و حداقل 56 نفر کشته شدند.

فقط هفت ساعت در شنبه مقامات دولتی تایید 10 اضافی مرگ و میر آوردن تعداد به 79. همه مرده اند فقط در کمی بیش از دو هفته است.

مقامات اعلام جدید مرگ و میر در مدت کوتاهی پس از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را رئیس ستاد شکایت در رسانه های اجتماعی است که تهدید از coronavirus شده است بیش از حد.

“رسانه ها و برخی در حرفه پزشکی هستند به واسطه این روز قیامت و مدل های پیش بینی” کمپ بالا دستیار تیم فلمینگ نوشت: روز شنبه. “این به نوبه خود باعث شد مردم وحشت و دولت های محلی در سراسر کشور ما زیاده. به عنوان یک نتیجه از خود نفس بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک را به مبارزه و برخی نمی خواهد بازگشایی شده است.”

یک سخنگوی کمپ تایید کرد که فلمینگ نوشت: این پست است اما به نظر در تاریخ ثبت است.

فلمینگ این سخنان به نظر می رسد در تضاد با موقعیت دولت خود مقامات بهداشت عمومی که شیوع است به احتمال زیاد به بدتر بدون مهاجم اجتماعی فاصله گرفته است.

به مراتب بیشتر گرجی را coronavirus از کسانی که شناسایی کرده اند که تا کنون از طریق محدود تست برنامه دکتر کاتلین Toomey دولت عمومی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: روز جمعه در مصاحبه ای با مجله آتلانتا قانون اساسی.

این افراد ممکن است مریض تر و یا آنها ممکن است گسترش ویروس به جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان و افراد مبتلا به بیماری های مزمن.

“ما دیدن آن بسیار بدتر” به خصوص اگر گرجی انجام عمل اجتماعی فاصله, Toomey گفت.

“ما تمرکز صرفا بر کسانی که بیشتر در معرض خطر” Toomey گفت. “ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم خارج وجود دارد با خفیف یا حداقل علائم. ما در حال آزمایش افراد در معرض خطر کم و یا آنفولانزا و یا چیزهای دیگر.”

تنها در حدود 11,000 گرجی ها تست شده اند تا کنون به مراتب کمتر از کشور های همسایه به فلوریدا, تنسی, یا, North Carolina. به عنوان یک نتیجه گرجستان مقامات نمی تواند شناسایی بسیار کمتر منزوی اکثر افرادی که قرارداد این ویروس.

برای جلوگیری از آنچه Toomey به نام “مواد منفجره گسترش” از این ویروس در نتیجه نیاز شدید اجتماعی فاصله برای همه پستهایی شاید بیش از کمپ شده است, مایل به سفارش.

آمار و ارقام منتشر شده توسط گرجستان وزارت بهداشت نشان می دهد که چگونه به سرعت coronavirus در حال گسترش است.

یکشنبه گذشته دولت تا به حال 600 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. شنبه شب به این تعداد رسیده بود 2,336.

یکشنبه گذشته 23 نفر فوت کرده در گرجستان است. شنبه بعد از ظهر این تعداد بود و در 69; شنبه شب در 79.

مقامات تایید کرده اند موارد در حداقل 108 از گرجستان 159 استان ها و مرگ و میر در 28. کمی بیش از نیمی از موارد تایید شده و مرگ و میر آمده از شش شهرستان: Fulton فرودگاه دکالب Dougherty, کاب, Gwinnett و فلوریدا. اما Dougherty در مترو آتلانتا.

در تلویزیون ملی شنبه آتلانتا شهردار Keisha لنس کف با تاکید بر وضعیت گرانش توسط تمنا با ساکنان باقی می ماند در داخل خانه و حتی در آنچه که تبدیل به یک آفتاب خیس بهار بعد که به نظر می رسید به توبیخ یک مدت طولانی و سرد و مرطوب در زمستان.

در یک ملاحظه ای شخصی بازگویی ویروس’ تلفات کف با سی ان ان گفت که آمار رسمی در coronavirus موارد نمی گرفتن شیوع را در دامنه کامل.

“من می دانم که بسیاری از افرادی که بیمار هستند … افراد سالم افراد جوان; یکی از دوستان من که یک دکتر در خانه با یک تب در حال حاضر” پایین گفت. “من باید یکی دیگر از دوستان که من فقط در شکستن بهار با کسی که بسیار بیمار شده است و به اتاق اورژانس دو بار. … من بدون مادر است انتوبه در یک بیمارستان محلی است.”

او اشاره کرد پیش بینی توسط مراقبت های بهداشتی برنامه ریزان که در آتلانتا بيمارستان منطقه پر خواهد شد فراتر از ظرفیت ممکن است 3. دولت و مقامات شهرستان در حال سراغ مکان برای راه اندازی موقت بیمارستان.

“این است که به زنگ مردم” کف گفت: “اما از آن است که استرس به مردم است که این واقعی است. چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که در خانه بماند. ما نمی خواهیم مردم را به انتخاب کنید تا اسلحه و رفتن به جنگ. مردم نیست, فرار از قحطی. ما درخواست شما را به ماندن در خانه. … این یک درخواست ساده به طوری که مردم می تواند یک فرصت به سادگی زندگی می کنند.”

کف صادر یکی از ایالت قوی ترین پناهگاه در خانه, بخشنامه ها, بسته شدن کافه ها و رستوران ها به جز برای گرفتن سفارشات و خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار. بسیاری از شهرهای دیگر در سراسر مترو آتلانتا و در بخش دیگر از گرجستان به دنبال کت و شلوار. در شنبه شهرداران از Dunwoody کمبلی و پارک جنگلی دستور ساکنان به ماندن در خانه به جز ضروری سفر.

کمپ بسته کافه ها و کاباره ها نه رستوران و محدود مجامع عمومی به کمتر از 10 نفر مگر اینکه کافی اجتماعی فاصله می تواند تضمین. او را خواست اما نه به دستور کلیسا به داشتن تنها خدمات آنلاین. او خواسته است اما نه موظف است که بیمارستان ها لغو اعمال جراحی الکتیو به حفظ تجهیزات پزشکی. او بارها و بارها گفت: stay-at-home سفارش – به جز پزشکی شکننده مردم – است که هنوز هم غیر ضروری در حالی که این ویروس شناسایی نشده در 50 عمدتا روستایی شهرستانهای استان است.

کمپ متمرکز منابع در “نقاط داغ” از جمله آلبانی در جنوب غربی گرجستان که دارای بالاترین میزان عفونت در دولت است. در یک op-ed منتشر شده شنبه در آلبانی هرالد وب سایت کمپ گفت: دولت با ارائه جامعه با دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال کار برای اضافه کردن تخت بیمارستان و اختصاص داده اپیدیولوژی به شناسایی منبع از شیوع و سعی کنید به آن را شامل.

“این تمرکز در سطح محلی را نجات و کاهش استرس گرجستان مراقبت های بهداشتی و زیرساخت” کمپ نوشت. “ما در این مبارزه با هم.”

در مصاحبه او با مجله-قانون اساسی Toomey ستایش کف’ روش درست به عنوان یک مرکز شهری مانند آتلانتا. او گفت: برخی از جوامع مانند رم در شمال غربی گرجستان, به نظر می رسد که کاهش این ویروس از طریق اجتماعی فاصله اقدامات است که “بسیار تهاجمی تر نسبت به فرماندار توصیه هایی برای دولت به عنوان یک کل است.”

او در توضیح کمپ دستورات به عنوان “حداقل که همه ما نیاز به انجام است.”

اما بر خلاف بسیاری از دیگر مقامات بهداشت عمومی, Toomey متوقف کوتاه از دفاع که فرماندار منظور همه گرجی ها به پناهگاه در خانه تا ویروس موجود است.

“این است که به سادگی نمی سلامت عمومی تصمیم” Toomey گفت. “نیز وجود دارد که پیامدهای سیاسی من احتمالا نمی توانید تصور کنید و مسائل اقتصادی که من در مورد نمی دانم.”

کارکنان خبرنگاران گرگ Bluestein و J. D. Capelouto کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>