Fabbri کمک می کند تا بال قرمز بی حس کردن رعد و برق در ضربات پنالتی

رابی Fabbri به ثمر رساند در تنظیم و تا به حال این بازی برنده در ضربات پنالتی و میزبان دیترویت بال سرخ به پایان رسید 16 بازی از دست دادن خط به Tampa Bay Lightning با 5-4 برنده در روز یکشنبه.

تایلر Bertuzzi و آنتونی Mantha هر عرضه یک گل و سه پاس گل برای بال که با ثبت دو پیروزی متوالی پس از شش بازی winless خط (0-5-1). دیلن لارکین تا به حال یک گل و دو پاس گل نیز به ثمر رساند و در ضربات پنالتی که دیترویت برنده 2-1. جاناتان Bernier ساخته 33 موجب صرفه جویی در و دو در ضربات پنالتی.

Brayden نقطه به ثمر رساند و دو بار به صورت رعد و برق. کارتر Verhaeghe و پاتریک مارون به ثمر رساند تمپا را از دیگر اهداف است.

دیترویت به ثمر رساند تنها هدف از این اولین دوره است. رعد و برق تبدیل جن در بال’ پایان. Bertuzzi فرستاده جن به سمت مخالف خط آبی که در آن Fabbri پشت دفاع. او ضرب و شتم Curtis McElhinney روی چوب سمت در 10:11 برای 15th هدف است.

رعد و برق منگوله دار بازی در 11:11 از دوره دوم در یک بازی قدرت. نیکیتا Kucherov backhanded یک پاس در نزدیکی دیترویت هدف با وجود گرفتن زدم. نقطه و سپس اخراج جن بیش از Bernier شانه راست. تایلر جانسون همچنین دریافت کمک.

Verhaeghe گل unnassisted هدف با پنج دقیقه چپ در این دوره به رعد و برق 2-1 لبه. Verhaeghe بدبختانه جن از تخته به سمت خالص و آن منحرف کردن یک مدافع چوب و knuckled بیش از Bernier دستکش.

لارکین آن را با 15 ثانیه باقی مانده در این دوره است. Mantha آورده جن در امتداد سمت راست و flicked جن در مقابل net. لارکین skated از طریق ترافیک و نوک جن گذشته McElhinney حق اسکیت.

دیترویت یک قدرت بازی در دقیقه سوم زمانی که آنتونی Cirelli نامیده می شد برای بالا چسبیده برابر دارن راس. بال نقد در زمانی که Mantha skated به شکاف برداشته و جن بیش از McElhinney شانه راست خود 16th هدف است.

Bertuzzi به ثمر رساند خود را 20 هدف در 4:24 که Mantha او را از دایره سمت چپ.

نقطه هدف دوم از این بازی و 25 این فصل آمد و در 5:55 به قطع دیترویت منجر به 4-3. شوت او از سمت چپ منعکس بیش از defenseman الکس Biega را می چسبد و بالا گذشته Bernier.

Maroon آن را دوباره در 11:19 در یک تک به تک که منحرف کردن defenseman به اسکیت بازی کردن.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im