مواجه با کمبود ماسک صورت برخی از پزشکان در ایالات متحده را به خود

رنتون — پزشکان در سیاتل شده اند کاهش می یابد برای خود ماسک صورت از ورق پلاستیک پس از یک کمبود جهانی پزشکی دنده محافظ ضربه ایالت واشنگتن یک کانون بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده است.

جلوتر از پیش بینی کمبود تجهیزات پزشکی کارکنان بیمارستان ملاقات در یک کنفرانس اتاق در جنوب سیاتل به ماسک های خانگی برای پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم مقابله با شیوع کروناویروس.

“ما روز به دور از در حال اجرا از این تجهیزات نیاز داریم” گفت: ملیسا Tizon دانشیار معاون رئیس جمهور از مشیت سنت جوزف سلامت اجرا می شود که 51 بیمارستان در سراسر پنج کشورهای غربی. “ما انتظار بیشتر محموله های بعد از آن اما تا آن زمان ما رو به بداهه.”

با کروناویروس موارد صعودی گذشته 13,000 در ایالت متحده کارکنان مراقبت های بهداشتی در برخورد با نه تنها با کمبود ماسک بلکه فولاد روپوش و محافظ چشم دنده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد پزشکی دنده در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز پنجشنبه گفت: “میلیون ها نفر از ماسک” در تولید اما به جزئیات.

“ما کمک کرده اند و وجود دارد در حال حاضر میلیون ها نفر از ماسک و…. اما این است که واقعا برای دولت های محلی فرمانداران و مردم در داخل کشور بسته به شیوه آنها تقسیم شده است. و آنها را انجام دهد و آنها در حال انجام یک کار بسیار خوب از آن است.”

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار در این جلسه که چرا افزایش تولید ماسک بود نه رسیدن به بیمارستان تهمت پزشکی گفت: سیستم “منسوخ” و تولید سیستم “نیست که برای این” اضطراری است.

“هیچ کس نمی دانست وجود دارد می تواند یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر از این نسبت ناروا” گفت. “هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در همان جلسه “ما بسیار افزایش عرضه از ماسک های پزشکی و ما قصد داریم در ادامه به قرار دادن یک اولویت در ساخت مطمئن شوید که ما در حال تماس در صنعت در هر سطح.”

در ضمن بسیاری از بیمارستان ها در کشورهای دیگر صادر تماس های اضطراری برای شرکت های خصوصی به کمک ماسک صورت و موارد دیگر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پزشکی دنده محافظ.

ایلینوی و بهداشت, بیمارستان, انجمن در روز پنج شنبه, ساخته شده است که درخواست برای کمک به دولت 200 بیمارستان و درخواست برای کمک های مالی از ماسک از شرکت های ساخت و ساز و دندانپزشکان و دامپزشکان و هر گروه دیگری که ممکن است باید از این ماسک به نام N95s.

“بیمارستان های سراسر کشور در معرض خطر هستند به طور بالقوه در حال اجرا به شدت مورد نیاز محافظ لوازم پزشکی گفت:” انجمن های رئیس جمهور و رئیس اجرایی A. J. Wilhelmi. (گزارش شده توسط دبورا بلوم در رنتون واشنگتن. گزارش های اضافی و نوشتن توسط غنی مک کی در آتلانتا; ویرایش توسط بیل Tarrant و راجو Gopalakrishnan)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>