فیربرن پلیس کارمند می میرد از COVID-19 دیابت و عوارض

دو روز پس از سقوط بیمار یک فیربرن اداره پلیس کارمند درگذشت به علت عوارض ناشی از COVID-19 و كتواسيدوز.

Cheryl Catron مشغول به کار برای این گروه به عنوان یک غیر نظامی و اداری مشاور از طریق تاریخ و زمان آخرین چهارشنبه قبل از تبدیل شدن به بیمار, رئیس پلیس Stoney Mathis گفت: در Facebook post. شرایط او بدتر شد روز بعد منجر به بستری شدن در بیمارستان.

او درست قبل از نیمه شب جمعه.

“ما دل در اینجا او گفت:” در این پست. “از دست دادن یک عضو از ما فیربرن خانواده یک چیز افتضاح را تحمل کنند. افکار و دعاهای ما با شریل خانواده و دوستان و همه کسانی که او را دوست داشت. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته و هرگز فراموش شده است.”

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

Catron پسر عموی ایجاد یک GoFundMe صفحه برای کمک به هزینه های مراسم تشییع جنازه. این خانواده اضافه شده است که Catron به حال وضعیت موجود دیابتی ketacidosis که یک برنامه به طور بالقوه کشنده عوارض دیابت است.

“ما می دانیم که همه شما تا به حال خود را ویژه روابط با او: او خواهر خود را, خاله, عمو زاده, خواهرزاده, دوست, دوست همکلاسی و همکار و غیره. بنابراین ما می دانیم که با یقین است که شما به اشتراک گذاری در ما باور نکردنی غم و اندوه در این زمان” صفحه گفت.

اداره پلیس گفت: آنها اعلام نشده است این خبر تا روز سه شنبه زیرا آنها می خواستند به تایید او COVID-19 قربانی قبل از بالقوه های اطلاعات غلط. رئیس آموخته از تشخیص مثبت از خانواده دوشنبه شب.

این معلوم نیست که در آن Catron زندگی می کردند و آیا او در میان Fulton County را 1,124 تایید coronavirus موارد و 36 مرگ و میر با توجه به آخرین داده ها از گرجستان وزارت بهداشت.

مرتبط با: گرجستان افسر پلیس گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus

گروه لابی و دفاتر اداری بسته باقی می ماند و Catron را همکاران که به تازگی در تماس مستقیم با او بودند دستور داد به خود شده است. افسران هنوز در حال کار و خیابانهای شهر و کارآگاهان در حال کار در چرخش شیفت به کاهش قرار گرفتن در معرض Mathis اضافه شده است.

“ماموران در حال نشان دادن شجاعت باور نکردنی هر روز آنها را به کار می آیند و شروع به پاسخ دادن به تماس برای کمک” معاون رئیس آنتونی Bazydlo گفت: AJC.com. “تعهد خود را به خدمات است که آنچه را ما نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو در حال حاضر.”

بیشتر: ‘افسران ترس وجود دارد’: Coronavirus بازدید پلیس آمریکا

او همچنین گفت که این گروه دریافت کرده است “تعداد زیادی از تماس ها و پیام ها” نشان دادن حمایت برای Catron خانواده و همکاران. از شنبه بعد از ظهر GoFundMe صفحه مطرح کرده بود حدود 400 دلار.

AJC.com رسیده است به خارج از شهر ریچموندهیل در مورد Catron مرگ است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de