شاهین اضافه کردن عمق در مرحله دوم رایگان آژانس

شاهین مدیر کل توماس Dimitroff و مربی دن کوین با تمرکز بر ایجاد عمق در این فهرست به آنها منتقل شده از طریق فاز دوم رایگان آژانس این هفته است.

“آنها یک کار بزرگ انجام گرفتن بعد از چیزهایی که آنها باور دارند که ما نیاز داریم و می دانیم که ما نیاز داریم” گفت: linebacker LaRoy رینولدز که امضا یک سال معامله دوم تور وظیفه با این تیم است. “من هیجان زده برای دیدن کار است که ما همه در حال رفتن به در قرار داده است.”

پس از اضافه کردن پایان دفاعی دانته فاولر در حال اجرا پشت تاد Gurley و تنگ پایان هیدن هرست در فاز اول رایگان آژانس شاهین اضافه شده رینولدز, تنگ پایان Khari لی گیرنده گسترده Laquon Treadwell و گارد جاستین McCray. آنها نیز دوباره امضا cornerback Blidi Wreh-ویلسون و ایمنی Sharrod Neasman.

“من هیجان زده برای دیدن تاد Gurley به عنوان” رینولدز گفت. “من هیجان زده برای دیدن که کل جرم کار و ببینید چقدر کار کردیم با هم. این چیزی است که من به دنبال به جلو به.”

لی که در XFL برای سی مدافعان جذاب استعداد. او امضا قرارداد یک ساله چهارشنبه.

لی 28, که بازی در بووی (Md.) دولت های امضا شده با هوستون به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2015. او صرف زمان با شیکاگو و دیترویت و بوفالو در NFL و بازی های برگزار شده است در 34 بازی های NFL ساخت هفت شروع می شود.

لی (6-پا-4 و 253 پوند) بود که یک عضو از XFL را سی مدافعان. او هشت می گذرد برای 91 متری از جمله دو touchdowns در پنج بازی.

“Khari یکی از رهبران از کل تیم ملی فوتبال نه فقط در حمله سمت توپ” سی مدافعان مربی پپ همیلتون گفت: Atlanta Journal-Constitution. “او است که هر یک به پایین تنگ پایان است که سخت برای پیدا کردن این روز به خاطر شما لازم نیست که به عنوان بسیاری از نامزدها در انتهای تنگ آمده است که از کالج فوتبال به دلیل ظهور و گسترش جرم.”

لی که به احتمال زیاد نامزد شماره 2 تنگ پایان نقطه پشت هرست است که همه کاره است. او نیاز به جایگزین لوقا استاکر بود که منتشر شد.

“او می تواند با توپ و بدون توپ” همیلتون گفت. “این مهم است. او می تواند بازی (مسدود کردن) تنگ پایان موقعیت است که شناخته شده به عنوان ‘Y’ موقعیت در NFL. اما او همچنین می توانید بازی با توپ و بازی به عنوان یک ” حرکت تنگ پایان رسید.’ او به ارمغان می آورد تطبیق پذیری فوق العاده ای به یک جرم است که تا به حال سابقه های تنگ به پایان می رسد.”

همیلتون که مربی فصل 11 در NFL معتقد است که شاهین یک سرقت در لی.

“او تمام ابزار و توانایی بازی در NFL” همیلتون گفت. “این فقط یک ماده از سالم ماندن و داشتن فرصت مناسب. اگر او سالم ماند, او خواهد ماند در NFL. او که هرگز در XFL.”

لی موقعیت مربی در XFL شد آگوستا بومی Jimmie Johnson, که بازی از 10 سال در NFL و تنگ شد به پایان می رسد مربی با وایکینگ ها (2006-13) و جت (2015-18).

“او یک کار خوب برای من” جانسون گفت. “او واقعی هوشمند است. او را تیز. او نشانی از یک کار خوب از ابتلا به توپ. او نشانی از یک کار بزرگ از مدافعان را از دست ندهید زمانی که او توپ را در دست خود را.”

جانسون تحت تاثیر قرار گرفته بود با لی مسدود کردن بیش از حد.

“من شگفت زده شدم زمانی که ما خواسته او را به عبور محافظت از” جانسون گفت. “ما خواسته تنگ پایان دادن به عبور محافظت می کند و او یک کار بزرگ است. آره من فکر می کنم خود را شیشه ای نیمه کامل. فلش خود را هنوز هم در حال بالا رفتن است.”

رینولدز که بازی با شاهین در سال 2016 و 2017 امضا بیشتر برای کمک به تیم های ویژه.

“این بار متفاوت است, چون خیلی در جریان است در سراسر جهان” رینولدز گفت: “فقط قادر به ثبت نام اولیه بسیار مفید به خصوص برای من در این مورد که یک جانباز و امضای یک سال (قرارداد).”

Laquon Treadwell بود كه در دور اول انتخاب کنید (23rd به طور کلی) از وایکینگ ها در سال 2016 پیش نویس به پایان رسید کار خود را به عنوان پیشرو گیرنده در Ole Miss تاریخ 202 جلب. اما او تلاش کرده است در NFL به دلیل عدم توانایی خود را برای ایجاد جدایی.

پس از ابتلا به تنها یک پاس در rookie نجومی در سال 2016 او اشاره شد بیشتر برای مسدود کردن در مینه سوتا است.

Treadwell بازی های برگزار شده است در 53 بازی و ساخته شده از 16 شروع می شود برای وایکینگ ها ابتلا به 65 107 هدف عبور برای 701 متری و دو touchdowns.

او امیدوار است به یک شروع تازه با شاهین است.

McCray که بازی های برگزار شده است با هکرها و قهوه ای ارائه خواهد شد برخی از خط حمله عمق.

McCray که 6 پا-3 و 317 پوند و در مرکزی فلوریدا, بازی های برگزار شده است در 40 NFL بازی با 17 شروع می شود.

Neasman, 28, پیوست, شاهین در سال 2016 و به نظر می رسد در 41 بازی.

بیش از چهار فصل Neasman ثبت کرده است 53 دنده دو دنده برای از دست دادن چهار پاس defensed و یک اشتباه بازیابی.

Neasman همچنین بازی در تیم های ویژه.

در 2019, Neasman شرکت در 73.8 درصد از شاهین’ ویژه-تیم snaps بیشتر از هر بازیکن.

Wreh-ویلسون آغاز شده و دو تا از 14 بازی فصل گذشته است و قابل اعتماد ذخیره. او 24 پردازد و تا به حال هفت پاس breakups فصل گذشته. او شده است با شاهین پس از سال 2016.

او شش سال کهنه که بازی های برگزار شده است در 60 بازی های حرفه ای با 16 شروع می شود در حالی که در مجموع 112 پردازد (95 انفرادی) 11 ویژه-تیم پردازد و یکی رهگیری, 23 عبور defensed و یکی مجبور اشتباه کردن.

Wreh-Wilson شد پیش نویس توسط تیتان در دور سوم (70 کلی) 2013 NFL draft از کانکتیکات است.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>