شاهین اعلام مقابله با تاد Gurley

شاهین اعلام کرد قرارداد خود را با در حال اجرا پشت تاد Gurley در روز دوشنبه.

تیم و سابق گرجستان standout توافق به یک معامله مارس 20, اما آن را مشروط بر او عبور یک تیم فیزیکی است.

پس از او قطع شد و Gurley گفت: او موفق به دریافت یک بازدید از شاهین گیرنده گسترده خولیو جونز.

“این شخص(ص) که آمد به خانه من به عنوان به زودی به عنوان من رو برش, Julio (جونز) و Deandre (بیکر از New York Giants) آنها هر دو کشیده به خانه و بررسی می شود تا در من” Gurley گفت: در تیمی سابق کریس طولانی را “نور سبز” پادکست. “(من) سفت آن را با خولیو. به همین دلیل من بود و من در تلاش برای رسیدن به ‘A.’ قصد بازگشت به گرجستان. رفتن به صفحه اصلی. من در انتظار آن است.”

شاهین اعلام کرده بود همه خود را رایگان-عامل خریدهای جز برای مقابله با Gurley که آسیب سابقه زانوی چپ که به احتمال زیاد باید از نظر پزشکی مورد بررسی قرار گرفت.

با تمام اجتماعی فاصله و دستور به ماندن در خانه در نور از coronavirus همه گیر تدارکات پاکسازی Gurley در زمان در حالی که برای.

کلاغ جمعه اعلام کرد که دفاعی در مقابله با مایکل Brockers که موافقت کرده بود به سه سال $30 میلیون معامله را امضا نکند با این تیم است. نگرانی در مورد آسیب مچ پا گزارش محکوم معامله و Brockers به پایان رسید تا دوباره امضای قرارداد با قوچ.

در یک سطح پایین تر حرکت جت های مقابله با عامل ایمنی Marqui مسیحی از هم جدا افتاد به گفته برایان Costello از نیویورک پست. هیچ دلیلی بود اشاره کرد.

همچنین cornerback الی اپل مقابله با مهاجمان را از طریق کاهش در هفته گذشته.

فصل گذشته Gurley با عجله برای 857 متری و 12 touchdowns در 223 حمل. او همچنین به دست آورد 207 متری دریافت.

Gurley انتخاب شد 10th, 2015 NFL draft, پس از شاهین گذشت بر او. انتخاب شده ویک Beasley با کلی هشتم انتخاب کنید.

آنها عبور نمی کند در Gurley بار دوم در اطراف.

کمتر از 24 ساعت پس از او منتشر شده توسط لس آنجلس قوچ شاهین توافق به یک سال 6 میلیون دلار قرارداد با سابق گرجستان ،

شاهین که منتشر Devonta فریمن در اوایل هفته که امیدواریم Gurley می توانید اضافه کردن برخی از زندگی به کم خونی عجله حمله و علت برخی از طرفداران خود را که انتخاب به نشان می دهد تا در فصل گذشته برای بازگشت به کرسی های خود را.

پس از یک طبقه شغلی در گرجستان Gurley قوی شروع به کار خود را با قوچ اما کاهش بیش از دو فصل گذشته.

شاهین را به مدیریت Gurley چپ زانو آسیب به گفته دکتر David J. چائو.

“آرتریت در زانو خود را نمی خواهد برود اما می تواند موفق شود” نوشت: چائو در چهار شنبه به روز رسانی. “Gurley هنوز هم مقدار زیادی از فوتبال در سمت چپ او حمل/لمس باید محدود و نیز زمان تمرین. رفتن به جلو Gurley هنوز هم می توانید اضافه کردن مقدار به عنوان بخشی-زمان در حال اجرا است اما تیم نیاز به تنظیم انتظارات با توجه به سلامت چپ خود را تا زانو.”

چائو سابق تیم NFL دکتر برای 17 سال و تمرین جراح ارتوپدی.

“فقط دو سال پس از ضبط-تنظیم مقابله با قوچ او منتشر شده” چائو نوشت. “ما در مورد چپ خود را تا زانو در مقالات متعدد و مشترک به روز رسانی در حالی که همچنین سایهای در ما (نمایشگاه) فصل آسیب گزارش که Gurley بود دیگر هیچ بل-گاو در حال اجرا است.”

شاهین انجام چهار پشت در حال اجرا در فصل گذشته در Freeman, برایان هیل Ito اسمیت و rookie Qadree Ollison. شاهین طور متوسط 85.1 عجله متری در هر بازی سوم-بدترین در NFL.

Gurley به طور متوسط 3.8 متری در هر حمل در فصل گذشته و قرار داده تا حرفه ای پایین در حمل (223) و متری (857).

قوچ ساخته شده حرکت به انتشار Gurley در مارس 19, چند دقیقه قبل از حدود 10 میلیون دلار در سه وقت Pro کاسه های انتخاب قرارداد شد به طور کامل تضمین شده است.

Gurley که بازی در تاربورو بالا در کارولینای شمالی به حال یک مولد اما آشفته حرفه ای در یوگا است که شامل چهار بازی تعلیق و عمده عمل جراحی زانو.

Gurley مجروح زانو در 29 حمل از Auburn بازی Nov. 15, 2014. او تا به حال 138 متری در زمان. این بود اولین بازی خود را پس از نشستن چهار بازی به دلیل یک NCAA تعلیق برای پذیرش مزایای نامناسب. او دریافت 3000 $برای امضای قرارداد امضا.

Gurley به پایان رسید کار خود را رتبه دوم را در مدرسه سابقه در حرفه touchdowns (44) همه منظوره متری (4,322) و عجله متری (3,285). او همچنین برگزار یوگا رکورد میانگین متری در هر حمل در حرفه خود (6.44) لبه از چارلی Trippi (6.42).

Gurley شد اولین بار در حال اجرا پشت انتخاب شده در دور اول پیش نویس NFL از سال 2012 زمانی که قوچ انتخاب شده او است. او به نام NFL بازیکن تهاجمی از سال پس از سال 2017 فصل است.

Gurley بازی اول خود را حرفه ای postseason بازی Jan. 6, 2018, وحشی, کارت, دور, در برابر شاهین. او با عجله 14 بار برای 101 متری.

در فصل بعد در طول قوچ’ مارس به سوپر باول Gurley بود آهسته آسیب است. او فصل گذشته به وضوح نبود خود را در فرم بالا.

Gurley را تا $20.15 میلیون در مرده حقوق و دستمزد-کلاه فضایی در این فصل برای قوچ که به امضا او را به چهار سال 60 میلیون دلار قرارداد با 45 میلیون دلار تضمین شده در ژوئن 2018.

Gurley قطع شد و حتی قبل از بازی در اولین سال است که تمدید قرارداد ساخته شده است که او را به بالاترین پرداخت در حال اجرا پشت در NFL ،

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im