شاهین آتلانتا ایالات امکانات بسته باقی می ماند تا مارس 27

پس از تمیز کردن عمیق شاهین’ امکانات در گل شاخه, آتلانتا, ایالات امکانات در مریتا و آرتور سفید بنیاد خانواده دفاتر در Buckhead همه آنها بسته باقی خواهد ماند غیر ضروری کارکنان تا مارس 27 رئیس جمهور غنی مک کی گفت: Atlanta Journal-Constitution در روز جمعه.

“فکر بود, ما می خواهم به انجام این کار و بسته (پایین) برای آخر هفته و باز در دوشنبه” مک کی گفت. “ملاقات ما بارها و بارها و اطلاعات در حال تغییر است به سرعت در حال که ما یک تصمیم امروز صبح که ما در حال رفتن به نگه داشتن همه این امکانات بسته به صورت غیر ضروری مردم تمام راه را از طریق 27 مارس.”

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

با شروع لیگ جدید سال تعیین شده برای روز شنبه و پیش نویس NFL آینده مارس 23-25, شاهین مدیر کل توماس Dimitroff و مربی دن کوین بوده و توصیه می شود دو هفته پیش به صورت آماده به کار از راه دور.

“ما احساس می کنیم که ما در حال آماده به (کار از راه دور) و پس از آن ما احساس می کردم که امروز ما فقط نیاز به قدم ساخت مطمئن شوید که با تعطیلی مدارس در حال همدلانه به آنچه که در اینجا و اطلاعات ما بود که آن را برای ما به ماندن بسته از طریق 27.”

شاهین در حال آماده سازی برای شروع لیگ جدید کسب و کار در سال است.

“ما در حال رفتن به آماده سازی به عنوان اگر لیگ سال است که برای باز کردن در چهارشنبه” مک کی گفت. “ما نمی دانیم وضعیت (توافق مذاکرات دسته جمعی) رای بدهند. ما می دانیم که وضعیت در روز یکشنبه. اما ما آمادگی داریم که در هر دو مورد در CBA جلو و لیگ برتر جدید سال.”

همچنین تیم NFL دریافت یک یادداشت از لیگ اتاق جمعه منع 30 رسمی پیش نویس بازديد از پیش نویس چشم انداز. تیم های دیگر می تواند حضور Pro روز.

شاهین اعتماد به نفس آنها می تواند آماده برای پیش نویس بدون آن بازدیدکننده داشته است.

“نود و پنج درصد از کار ما کامل است” مک کی گفت. “در پیش نویس این روند ما را به گذشته پنج درصد است. ما شده ایم سراغ این بازیکنان برای دو سال بر روی نوار. ما شده ایم رفتن به مدرسه خود را. بسیاری از این بازیکنان در ترکیب.

“ما باید physicals در این بازیکن است. ما انجام بسیاری از کار. این آخرین پنج درصد معمولا شامل یک صلیب بررسی توسط طلایه اما معمولا توسط یک مربی است.”

دستورالعمل جدید اجازه می دهد تا برای تیم برای دیدار با بازیکنان از طریق ویدئو و گزارش آن باید مستند شده است.

“است که آن را کامل و ایده آل (نسبت به) راه ما انجام داده ایم از آن در گذشته است؟” مک کی گفت. “نه. اما ما قادر خواهید بود برای تنظیم. ما قادر خواهید بود به صورت پیش نویس است.”

همچنین بین سال جدید و پیش نویس های شاهین در حال برنامه ریزی برای شروع فاز اول خود را offseason آموزش برنامه مارس 19.

“هیچ یک از کسانی که تاریخ را تغییر داده اند که از هم اکنون” مک کی گفت. “(همه ما) را دیدم آنچه که اتفاق افتاد این هفته با سرعت در حال تغییر اطلاعات است. شما هرگز نمی دانید اما ما باید به آماده سازی مانند آن اتفاق می افتد در همان جهت.”

در روز پنج شنبه به شاهین اعلام کرد که کشیدن از مربیان و پیشاهنگان کردن جاده ها است.

“من به مقدار زیادی از اعتبار برای توماس و دن و داشتن کارکنان خود آماده زیرا در حال حاضر ما تغییر چگونه آنها می خواهم به طور معمول آن را انجام دهد و چگونه آنها به طور معمول راه اندازی” مک کی گفت. “آنها به نظر می رسد بسیار راحت با آن است. اگر چیز دیگری تغییرات ما در مقابله با آن است.”

همچنین شاهین بودند که مجموعه ای به پرده جدید, یکنواخت تغییر در آوریل دوباره فکر کرده.

“این تغییرات راه را شاید که ما از رفتن به پرده آنها” مک کی گفت. “ما تا به حال یک زن و شوهر از جلسات است. ما قصد انجام آن را با یک رویداد, اما ما ممکن است مجبور به تغییر آن است. ما در حال صحبت کردن در مورد آن است. من فکر نمی کنم ما تغییر زمان آن است.”

مک کی که بوده ثابت در NFL برای بیش از 30 سال است که آماده برای تغییرات اضافی در صورت لزوم.

“همه ما نه فقط مردم در فوتبال کسب و کار, همه ما در قلمرو ناشناخته,” مک کی گفت. “ما فقط باید قاطعانه نسبت به یکدیگر و متوجه است که همه چیز در حال رفتن به تغییر زمانی که آنها تغییر ما باید برای مقابله با آنها است.”

 

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>