شاهین در ادامه به اصرار آنها در حقوق و دستمزد کلاه جهنم’

شاهین مدیر کل توماس Dimitroff ادامه داد: فشار به این مفهوم است که این تیم نه بسته تحت NFL حقوق و دستمزد کلاه.

شاهین فقط $4.09 میلیون زیر درپوش با توجه به NFLPA اسناد و مدارک.

آنها $4.1 میلیون, با توجه به overthecap.com و 4.5 میلیون دلار با توجه به spotrac.

اگر این توافق دسته جمعی می گذرد شاهین می توانید با استفاده از پست-ژوئن 1 نامگذاریهای در حقوق و دستمزد خود را کلاه تلفات. همچنین آنها می توانند دوباره ساختار قراردادها و پرداخت برخی از امضای پاداش به گسترش بیش از سال باقی مانده برای برخی از بازیکنان کلیدی. با توجه اتحادیه وضعیت آنها نتوانسته اند به آن حرکت می کند.

وقتی پرسیده شد که برای توصیف این وضعیت در طول یک ظاهر این تیم گل سرسبد ایستگاه رادیویی 92.9 FM بازی روز جمعه Dimitroff سعی در مشخص کردن حقوق و دستمزد کلاه وضعیت.

“این راه حق” Dimitroff گفت. “من در انجام پژوهش خود در تعریف از جهنم و آن را ابدی آتش. ما در سازمان ملل متحد پایان دادن و یا دائمی آتش (وضعیت). ما در یک وضعیت که من به اشاره در اوایل زمانی که شما صرف پول در افرادی که شما پول خرج کنید شما در یک وضعیت از سال به سال و … که هر سال همان است که در حس ما واقعا نگاه ما بازیکنان است.

“ما در جایی که ما صرف پول ما و ما سعی می کنیم به تصمیم می گیرید که چگونه ما می رویم به تنظیم. گاهی اوقات آن را طول می کشد خلاقیت بیشتر در یک سال که در آن شما ثبت نام تعداد زیادی از بازیکنان به بالا قرارداد که به یک سال و آیات یک سال دیگر از چیزهایی که کمی کمتر فعال و آن را تبدیل به یک کمی آسان تر به حرکت.

“در این سال اتفاق می افتد به یکی از کسانی که سال ها با بازیکنان است که من پیشنهاد کرد قبل از آن که ما را امضا کرده اند (Matt Ryan, خولیو جونز و Grady Jarrett) که این باعث می شود آن را پیچیده تر است. نه دائمی.

“من احساس می کنم ما واقعا یک نقطه خوب است. به این معنی که من درک و دن (Quinn) می داند و بنابراین می کند (جمهور) غنی مک کی و (صاحب) آرتور خالی که در آن ما با این تیم است. که در آن ما نیاز به ادامه به رشد می کنند. چگونه ما نیاز به ادامه به ساخت و که در آن ما نیاز به قرار دادن پول ما و شاید قرار نیست پول ما.

“پس, دوباره, آن را در خلاقیت است. به هیچ وجه آن کلاه جهنم. ما در یک وضعیت جامد است که رفتن به ادامه بهتر که ما را به برخی از تصمیم گیری های دشوار به این offseason.”

در حالی که شاهین اصرار آنها در حقوق و دستمزد کلاه جهنم آنها در حال حاضر مجاز تنگ پایان Austin هوپر linebacker د’Vondre کمپبل و گارد وس شوایتزر را وارد کنید رایگان آژانس. فعلی خود را در دسترس حقوق و دستمزد کلاه فضای مورد نیاز خواهد بود به ثبت نام 2020 پیش نویس کلاس.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de