شاهین طرفداران می تواند تسلیم نجومی-بلیط پرداخت شد که به دلیل هفته آینده

شاهین را پیشنهاد نجومی-دارندگان بلیط گزینه تعویق انداختن پرداخت شد که به دلیل هفته آینده با توجه به همین Rovak تیم معاونت فروش و خدمات.

بسیاری از شاهین’ فصل-بلیط حساب پرداخت در چهار اقساط بدون بهره در بهمن ماه مه و ژوئن. به دلیل تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس آوریل 1 پرداخت می شود به تعویق افتاده تا ژوئیه 1 Rovak گفت. شاهین را تعیین می کند بعد اگر deferrals ماه مه و یا ژوئن پرداخت نیز ارائه خواهد شد.

طرفداران باید تا پایان روز شنبه برای انتخاب به تسلیم مارس پرداخت و “مطمئن شوید که کارت های خود را دریافت نمی شارژ” Rovak گفت.

“ما نه کور به چه خبر است در جهان” Rovak گفت: “بنابراین ما می خواهیم به فعالانه … (ارائه) یک گزینه است.”

برای طرفداران که ساخته نشده خود را در سال 2020 شخصی صندلی مجوز قسط پرداخت شد که به دلیل در فوریه شاهین گفت: آنها نیست “متمرکز” در جمع آوری آن در اواخر PSL پرداخت “بهار” اما به جای آن در حال کار با آن دسته از طرفداران خود را در فصل-بلیط پرداخت.

به عنوان برای سوال در مورد چگونه نجومی-بلیط حساب تنظیم خواهد شد اگر فصل NFL کوتاه توسط coronavirus لیگ نشده ارائه پاسخ به این نقطه است.

“این طرح به بازی کامل فصل” Rovak گفت. “ما ارزیابی مجدد اگر در یک زمان چیزی است متفاوت از آن است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de