شاهین راه اندازی اقدام به شروع تغییر شکل 2020 فهرست

NFL offseason باز با صدای بلند برای شاهین در روز دوشنبه.

تیم راه از هم جدا cornerback دزموند Trufant (صرفه جویی در $4.95 میلیون برابر حقوق و دستمزد کلاه) در حال اجرا به عقب Devonta فریمن (3.5 میلیون دلار) رزرو مقابله با Ty Sambrailo ($3.7 میلیون) و ذخیره تنگ پایان لوقا استاکر ($2.6 میلیون). شاهین ایجاد شده $14.76 میلیون در حقوق و دستمزد کلاه فضا را با استفاده از $6.4 میلیون دلار برای سال 2020 rookie کلاس.

این تیم همچنین به دست آورد تنگ پایان هیدن هرست در تجارت با کلاغ. شاهین دریافت کلاغ’ دور چهارم انتخاب (143rd کلی) در سال 2020 پیش نویس NFL اما داد تا خود را در دور دوم (55 کلی) و یک پنجم دور انتخاب کنید (157th کلی) در سال جاری پیش نویس برای دریافت هرست.

با آستین هوپر مجموعه به ترک و پیوستن به قهوه ای در رایگان آژانس و انتشار استاکر های شاهین بودند نازک در موقعیت. قبل از تجارت Jaeden گراهام و کارسون مایر تنها دو تنگ به پایان می رسد در فهرست.

“این @AtlantaFalcons از دست داد پرداخت بالاترین تنگ در پایان لیگ امروز اما آنها در واقع به روز رسانی در موقعیت های معاملاتی برای هیدن هرست” نوشته جیم Nagy مدیر اجرایی ارشد کاسه در توییتر. “اگر هرست در سال جاری پیش نویس او می شود اولین TE انتخاب شده است. سیستم برگزاری هرست در بالتیمور.”

انتشار Trufant بود, خیره کننده ترین کلاه مصدوم. پس از پیدا کردن یک شریک تجاری Trufant که شده این تیم شماره 1 cornerback از آنجا که پیش نویس در دور اول (22nd کلی) در سال 2013, تیم منتخب را به حرکت در.

Trufant, 29 که رفت به نرم افزار کاسه پس از 2015 فصل ساخته شده است که 97 شروع می شود برای شاهین.

Trufant که بازی فقط نه بازی فصل گذشته پس از شکستن خود ساعد بود چهارمین حقوق و دستمزد کلاه شماره ($15.1 میلیون) در این تیم پشت کارفرمایی مت رایان ($24.1 میلیون) گیرنده گسترده خولیو جونز ($20.4 میلیون) و سمت چپ مقابله با جیک متیوز (16 میلیون دلار).

زمانی که Trufant مجروح شد فصل گذشته Blidi Wreh-ویلسون آغاز شده و در سمت چپ cornerback. او مجموعه خود را برای تبدیل شدن به یک محدودیت عامل رایگان.

شاهین تحت تاثیر قرار گرفته بودند با rookie cornerback کندال شفیلد که در حافظه و برخی در سمت چپ cornerback. دوم-سال cornerback اشعیا الیور بود و پر از دست انداز سال به عنوان اولین-زمان استارت در سمت راست cornerback.

دفاعی هماهنگ کننده Raheem موریس خواندم ستایش از Trufant هفته گذشته است.

“او آمد در سال گذشته و احتمالا یکی از خود را سازنده تر فصل” موریس گفت. “گرفتن چهار میدارد … او دو در یک بازی و دو در دیگر است. او در بازی هست. ما نگاه رو به جلو به همه آن بچه ها به خانه بازگردد.”

اما با شاهین کمبود حقوق و دستمزد کلاه فضای Trufant ظاهرا شد مصرفی. Freeman, a two-time Pro کاسه شد و انتظار می رود کاهش دهد.

فریمن که به طور متوسط یک شغل کم 3.6 متری در هر حمل در فصل گذشته تا به حال سه سال باقی مانده خود قرارداد و راه اندازی شد برای دریافت پایه حقوق $6.5 میلیون نفر در سال 2020 $6.3 میلیون دلار در سال 2021 و $8.2 میلیون در سال 2022.

فریمن 28 خواسته شد تا در مورد آینده اش با شاهین در پایان فصل است. او به نظر می رسید به دانستن نوشتن روی دیوار بود.

“هر آنچه که اتفاق می افتد, اتفاق می افتد,” فریمن گفت.

فریمن که از دست رفته سه بازی با یک پا پیچ خوردگی در فصل گذشته گفت: “در غیر این صورت از لحاظ جسمی خوب فصل گذشته زمانی که او با عجله 184 بار برای 656 متری و دو touchdowns. او گرفتار 59 عبور برای 410 متری و حرفه ای-بالا چهار دریافت touchdowns.

فریمن به نظر می رسید به جا بهتر است در سابق هماهنگ کننده توهین آمیز Kyle Shanahan را در خارج از منطقه طرح. شاهین نمی اجرای حد در خارج از منطقه در فصل گذشته تحت حملات هماهنگ کننده خنجر Koetter.

فریمن به حال دو دیدنی در فصل 2015 و 2016 اما پس از امضای یک تماس جدید در سال 2017 تولید خود را دم ،

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im