شاهین گزارش قوی شروع به فروش جدید کشباف

شاهین’ جدید کشباف فروش رفت سه شنبه و گل اعداد بزرگ در روز افتتاحیه با توجه به تیم کردند.

“در آن ردیف 1 روز تمام وقت آنلاین (برای شاهین نیوجرسی فروش)” مورگان شاو پارکر تیم ارشد بازاریابی افسر گفت.

اگر چه این تیم فروشگاه کالا در حال حاضر بسته شده در مرسدس بنز ورزشگاه و اطلس ایستگاه آنلاین, فروش نیوجرسی آنقدر قوی است که سه شنبه بود “در جایگاه سوم فروش کل روز در شاهین تاریخ تنها پشت NFC قهرمانی (در ژانویه 2017) و یک روز پس از آن” پارکر گفت.

سهشنبه آنلاین فروش نیز بالاتر از شاهین’ رکورد برای یک روز در فروش فروشگاه, او گفت:.

شاهین کاهش یافته است به افشای تعدادی از کشباف به فروش می رسد با استناد به تیم سیاست اما پارکر گفت: خرید و فروش شد و در ده ها هزار نفر در سراسر شاهین و متعصب شبکه های آنلاین در 24 ساعت اول.

“آنچه در آن نشان می دهد که برای ما واضح است که مهم قدرت نام تجاری” او گفت:. “اما همچنین طرفداران مشغول هستند آنها هیجان زده هستیم آنها به دنبال به ورزش به عنوان یک انحراف و همچنین, و همچنین آنها هیجان زده در مورد طراحی و مایل به خرج کردن حتی در زمان دشوار است.

“ما غرق شد و با فروش آنها به عنوان در آمد از طریق.”

سیاه و سفید خانه کشباف اختصاص 50 درصد از اولین روز فروش در حالی که سفید کشباف اختصاص 26 درصد و شیب قرمز و سیاه کشباف 21 درصد پارکر گفت.

آنها به عنوان محل سفارشات خریداران دریافت برآورد حمل و نقل خرما بیش از چهار ماه آینده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر بر زنجیره تامین.

شاهین رسما پرده برداری خود را مدتها در انتظار لباس های جدید در هفته گذشته.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im