شاهین شایعه به تجارت تا پیش نویس C. J. Henderson

شاهین نیاز به یک cornerback پس از آنها منتشر دزموند Trufant.

زمانی که شاهین نیاز به یک بازیکن آنها تجارت تا به او در طول توماس Dimitroff عصر.

این پیش نویس روند تاریخ به سام بیکر در سال 2008 به Julio جونز در سال 2011 به Trufant در سال 2013 به Takk مک کینلی در سال 2018 و به Kaleb McGary در سال 2019.

پنج بار Dimitrofff داد و ستد شده است تا به دور اول به دلخواه استعداد.

بیکر خوب بود زمانی که سالم است. جونز تجارت کار کرده است شگفت.

Trufant جامد بود استارت که رفت به یک نرم افزار کاسه. McKinley هنوز به شکوفه به عنوان یک عبور-متهور و McGary رهبری با NFL 13 کیسه مجاز در فصل گذشته.

اساسا تجارت است Dimitroff مورد علاقه حرکت می کند.

جکسون مدیر کل David Caldwell که قبلا با شاهین نشسته است و دارد با نهم انتخاب کنید و یک شاهین حرکت به آن نقطه می تواند کمک به آنها را از زمین فلوریدا cornerback C. J. Henderson که دومین رتبه cornerback در پیش نویس است. Ohio State جف Okudah بالا دارای cornerback.

بنابراین هیچ جای تعجب است که NFL شبکه broncos مرتبط است به شاهین به حرکت به پیش نویس هندرسون که هنوز هم می تواند در هیئت مدیره زمانی که آنها مجموعه ای را انتخاب کنید با 16th کلی انتخاب کنید.

“من احتمالا نگاهی به گوشه ای از فلوریدا” SiriusXM Radio تحلیلگر گیل Brandt گفت: هنگامی که درباره شاهین. “او خیلی خوب بازیکن فوتبال است.”

شاهین می توانست LSU cornerback حریص ویلیامز در سال گذشته, اما, انتخاب, برای انتخاب گارد تهاجمی کریس Lindstrom و McGary در دور اول.

ویلیامز و هندرسون هر دو همان مسائل است. تمایل خود را برای مقابله با.

“وجود دارد یک کمی (یک سوال) در مورد چقدر خوب او در برابر اجرا و یا چقدر خوب او را در مقابله با” برانت گفت. “در بازی امروز هنگامی که ما در حال پرتاب بسیاری از صفحه نمایش شما بهتر کسی که می تواند مقابله.”

اما به دلیل هندرسون را پوشش مهارت در مرد و منطقه دفاع شاهین مارس گذشته که نگاه کمی پرداختن به موضوع است.

“من مانند هندرسون زیادی” برانت گفت. “من فکر می کنم او می تواند یک بازیکن است که بازی را برای مدت زمان طولانی و یک شخصیت خوب مرد.”

هندرسون اعلام شده به صورت پیش نویس NFL پس از او junior فصل است. او به پایان رسید کار خود را با 92 پردازد و 22 پاس breakups شش interceptions, چهار, کیسه و کیسه و هفت دنده برای از دست دادن بیش از 34 بازی.

هندرسون باید یاد بگیرند به صحبت می کنند ،

“تنها چیزی که درباره آن اشتباه این است که او واقعا آرام مرد” برانت گفت. “این سخت است برای دریافت از طریق به او پس به صحبت می کنند. او به سختی صحبت می کند بالای زمزمه اما او نقش واقعی با صدای بلند.”

Jaguars’ انتخاب با ارزش است 1,350 امتیاز در تجارت-نمودار ارزش. شاهین’ انتخاب شده است به ارزش 1000 امتیاز است و 350 نقطه شکاف. شاهین در حال حاضر داد و ستد یکی از دور دوم میدارد به کلاغ. که 55 انتخاب شد ارزش دقیقا 350 امتیاز.

شاهین’ باقی مانده در دور دوم انتخاب (47) ارزش 430 امتیاز اما آنها نیاز به نگه داشتن که یکی به گارد/مرکز.

شاید کالدول را به یک سوم و در سال آینده دوم پس از آنها به نظر می رسد تانک را امتحان کنید به پیش نویس Clemson کارفرمایی ترور لارنس.

شاهین باید باور هندرسون که 6 پا و 204 پوند می تواند جایگزین خوبی برای Trufant. او 40 yard dash در 4.39 ثانیه در سراغ ترکیب.

او تحت سابق گرجستان دفاعی هماهنگ کننده تاد Grantham در فلوریدا.

“او با مخلوط کردن مقدار زیادی از پوشش” هندرسون گفت. “پس از آن بسیار متفاوت بود برای ما در مقایسه با سال اول بیشتر یک پوشش است. پس از آن بسیار متفاوت بود.”

شاهین روشن ساخته اند آنها به دنبال یک cornerback. (که ممکن است معنی آن را یک صفحه نمایش دود بیش از حد.)

“آره, من می خواهم بگویم شماره 1 موقعیت است که شما همیشه به دنبال در و آوردن به آن است که خارج از بچه ها در گوشه و دفاعی lineman و تصویب راش” Dimitroff گفت. “کسانی که موقعیت که شما می خواهید به نگه داشتن حفر و رفتن به سمت.

“همانطور که ما در حال رفتن را از طریق است که ما در حال بدیهی است که به دنبال که و رایگان آژانس. که ما در اینجا در چند هفته آینده به پیش نویس و پس از تهیه پیش نویس که شما هنوز هم می تواند یک موقعیت است که ما دنبال آن هستید.”

شاهین دوباره امضا جانباز رزرو Blidi Wreh-ویلسون و راست cornerback اشعیا الیور و نیکل پشت کندال Shefffield.

“ما هیجان زده در مورد پیشرفت که Sheff و بني اسرائيل ساخته” Dimitroff گفت.

اما نه پروژه به شماره 1 cornerback در یک بخش که در حال حاضر ویژگی های quarterbacks تام بردی, Drew Brees و عروسکی بریج.

“آنچه که ما باید به شکل به عنوان مربیان اغلب شما را با پنج دفاعی پشت و چه نیکل مانند نگاه و خارج از گوشه نگاه مانند” Dimitroff گفت. “ما سعی شفیلد وجود دارد. قطعا فکر می کردم او جواب داد: چالش در داخل. ما پیدا کردن بهترین ترکیب هنگامی که ما به عقب بر گردیم و نورد با هم.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

D. Orlando Ledbetter

D. اورلاندو Ledbetter

D. اورلاندو Ledbetter است آتلانتا فالکونز ضرب و شتم نویسنده برای مجله آتلانتا قانون اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>