شاهین ثبت نام بیلی به یک سال $4.5 بازسازی مقابله

شاهین دفاعی پایان آلن بیلی در یک قرارداد مجدد ساختار به امضا رسید و یک سال $4.5 میلیون معامله که شامل $3.25 میلیون ثبت, جایزه, با توجه به عامل جلب Rosenhaus در روز چهارشنبه.

شاهین بازسازی قرارداد Matt Ryan, جیک متیوز و بیلی که تا به حال حقوق و دستمزد کلاه تعدادی از $5.9 میلیون دلار برای سال 2020 است.

Bailey, 31, از Sapelo جزیره و بازی در میامی و مک اینتاش شهرستان آکادمی. به عنوان یک دبیرستان ارشد او یک عضو از AJC فوق العاده 11 در سال 2006.

او تدوین شد و در دور سوم (86 به طور کلی) از سال 2011 پیش نویس است.

قبل از اینکه فصل گذشته بیلی در حال صرف تمام زندگی خود را با ستاد. او در 117 بازی های NFL و ساخته شده است که 66 شروع می شود.

بیلی که 20.5 حرفه ای, کیسه, است که بیشتر از یک اجرا-چاشنی پایان دفاعی. او در 15 بازی ساخته شده و پنج شروع می شود برای شاهین در فصل گذشته. او به پایان رسید و با 26 پردازد و یک گونی دو کارفرمایی بازدید و چهار تکل برای ضرر و زیان است.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>