شاهین به جلو خود را به مربیان و پیشاهنگی جاده

شاهین بودند که در نیروی کامل چهار Pro روز در Georgia Tech و کنساو دولت در حال کشیدن پیشاهنگی جاده در یکی از مهم تر سراغ دوره.

NFL پیشاهنگی از جنوب شرقی شد و در کلمسون در روز پنج شنبه برای مدرسه Pro روز اما چندین آماده شد به سر منزل خود را به عنوان تیم تصمیم به ارسال آنها را در جای دیگر.

“ما شده اند از نزدیک نظارت بر توسعه وضعیت در اطراف coronavirus (COVID-19) خواهد بود و قطع سفر کسب و کار به سراغ پرسنل و کارکنان مربیگری تا اطلاع ثانوی” این تیم بیانیه ای گفت:. “(عمل) زمینه بسته خواهد شد و تا روز دوشنبه برای تمیز کردن شدید در طول کل تسهیلات است. کارکنان خواهد شد کار از راه دور.”

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

شاهین مدیر کل توماس Dimitroff مدیر کالج سراغ استیو Sabo, دستیار, خط حمله مربی باب Kronenberg و تنگ به پایان می رسد مربی بن استیل تمام شد در فناوری نرم افزار روز.

شاهین نیز تا به حال پنج تن از نمایندگان از جمله منطقه دیده بانی Tokunbo Abanikanda و دفاعی دستیار عدن Durde در کنساو دولت است.

واشینگتن ردسکینز, وایکینگها مینه سوتا, Tampa Bay Buccaneers و نیویورک جتز دستور داده اند که خود پیشاهنگی و دستیار مربیان برای بازگشت به خانه و با توجه به آسوشیتد پرس.

“با توجه به سلامت و سفر نگرانی های اطراف COVID-19 ما اطلاع همه ما پیشاهنگان و مربیان است که آنها باید بازگشت به صفحه اصلی پایگاه و سفر معلق خواهد شد تا اطلاع ثانوی” Redskins صاحب دانیل اسنایدر در بیانیه ای گفت. “سلامت و ایمنی کارکنان ما و بازیکنان اولویت شماره یک ما است و ما احساس می کنیم که این اقدامات احتیاطی لازم را با توجه به شرایط فعلی.”

وایکینگ ها نیز منتشر شد در بیانیه این صبح است.

“ما همچنان به نظارت coronavirus تحولات و حفظ تماس با NFL, مقامات بهداشت و محلی دیگر تیم های حرفه ای,” وایکینگ ها بیانیه ای گفت:. “سازگار با راهنمایی های صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ما اجرا احتیاطی روش برای محافظت از کارکنان و کاهش خطر ابتلا به کسب و انتقال داخل TCO عملکرد مرکز.

“این اقدامات عبارتند از: تاکید بر صحیح شستن دست ها, افزایش زیست محیطی ضد عفونی و آماده سازی برای کار از راه دور پروتکل در صورت لزوم. ما نیز تعلیق سفر برای ما مربیان و پیشاهنگی تا اطلاع ثانوی و بررسی محدودیت های زیادی تجمعات عمومی در آینده نزدیک. اینها نامشخص زمان و اولویت ما این است که برای محافظت از سلامت و ایمنی ما بازیکنان و مربیان و کارکنان و طرفداران و انجام بخشی از ما برای به حداقل رساندن گسترش این ویروس است.”

تیم های دیگر مانند پیتسبورگ استیلرز و کلیولند براونز را قطع کرده و در سراغ در آنچه که معمولا در یک زمان مشغول برای ارزیابی کالج بازیکنان.

“من قصد دارم تا پایان این هفته است که آن را” یکی از NFC طلایه دار پیامک Atlanta Journal-Constitution از کلمسون.

پیش نویس NFL است که برای برنامه ریزی مارس 23-25 در لاس وگاس.

در گذشته Dimitroff حال تبلیغ صاحب آرتور خالی را با جت خصوصی به عنوان سلاح مخفی به سراغ روند.

شاهین دستیار سر مربی/linebackers جف Ulbrich گفت: بازدید از پردیس ها مهم هستند.

“است که می تواند یک نگرانی واقعی,” Ulbrich گفت: در مورد سفر احتمالا محدود. “من شخصا, من ممکن است چهار یا پنج شخصی بازدیدکننده داشته است و من ممکن است چهار یا پنج بازدیدکننده داشته است با (مربی) دن (کوین) که در آن است که کمی رسمی تر. بیشتر مردم از این سازمان آمده است. من به طور متوسط حدود 10.”

ارزش دیدن بازیکنان در محوطه دانشگاه در خصوصی بازدیدکننده داشته است در طول این دوره با ارزش برای تیم است.

“این واقعا” Ulbrich گفت. “آن را با ارزش تر برای برخی بیش از دیگران است. آن را (می تواند) مهم است.

Ulbrich اشاره به سفر خود به مینه سوتا قبل از سال 2016 پیش نویس برای دیده بانی linebacker د’Vondre کمپبل.

“وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی به هر دلیل, نمی, نگرانی, اما چیزهایی که مردم می خواستند که در مورد او” Ulbrich گفت. “من به یاد داشته باشید برای رفتن به مینه سوتا و نمی دانستند به چه فکر کنم. من تا به حال برخی از افراد دیگر چیزهایی که در مغز من. من سمت چپ آن روز گفته بود او به یک شاهین.”

زمانی که شاهین’ انتخاب آمد در سراسر در چهارمین دور Ulbrich بازدید به بازی آمد.

“من صرف نیست که بعد از او من هرگز شروع به پریدن کرد بر روی میز برای او در این راه” Ulbrich گفت. “واقعا شناسایی بچه های که شما علاقه مند به یکی از بچه ها دو به هر دلیلی شما یک سوال در مورد آنها. شاید یک ورزشکار سوال. توانایی خود را به یاد بگیرند. شخصیت او را مش با تیم یا اتاق خاص است که او را به رفتن به. بازديد بزرگ هستند.”

مایک مک کارتنی یک ملت عوامل توییتی که نمی خواهد اجازه دهید مشتریان خود را رفتن بازدید تیم است.

“سازمان باقی خواهد ماند و در تماس نزدیک با NFL و مقامات بهداشت به وضعیت تکامل می یابد” شاهین’ بیانیه بخوانید.

نگرانی در مورد کوروناویروس منجر به لغو بسیاری از رویدادها و گردهمایی های زیادی. کمیسیون پاسخگویی و عدالت را نظارت بر این اطلاعیه و شما در حفظ و آگاهانه در مورد هر تعویق, تغییر زمان و لغو اما بهتر است برای بررسی با سالن و یا سازمان دهندگان این رویداد قبل از ساخت برنامه ای برای حضور در.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im